AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÝ 4 IZB. PENTHOUSE: AMBER LOFT, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0442

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 170 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,000 € 9935 €/m²

člen NARKS

7 IZB. VILA NA HAYDNOVEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0366

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Haydnova | 352 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj priestrannú 7-izbovú vilu po kompletnej rekonšt

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

4-IZB. BYT S TERASAMI V RIVER PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0476

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 200 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s dvoma terasam

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

Výrazne znížená cena ➔Nadčasový inteligentný bungalov na upravenom pozemku vo VK

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | J. Kráľa | 254 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj moderný prízemný bungalov s inteligentnými tec

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

440,000 € 1732 €/m²

(A1) Moderné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa býva s ľahkosťou. Dom, ktorý ponúka pokoj, priestor a každodenný komfort – bez k

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bitarová

357,519 € 2860 €/m²

02.C - 2-izb. apartmán, 98,18 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 98.18 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Living Park Svit - výnimočné bývanie s výhľadom na Tatry

Reality Svit

1 izbový byt | 42.54 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame výnimočné bývanie v krásnej prírode v obci Svit pri rieke Pop

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

Hotový domov s dvomi terasami: 4-izbový rodinný dom, Žilina - Trnové, Cena: 285.000€

Reality Žilina

Rodinný dom | Dolná Trnovská | 123.8 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Pretože: kombinácia 108,5 m² obytnej plochy + dve viacúrovňo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žilina

285,000 € 2302 €/m²

(B11) Moderné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bitarová

362,903 € 2903 €/m²

(A9) Moderný dom pre aktívnu rodinu - 4 izbový dom s garážou, Bitarová

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Dom, ktorý dáva priestor životu. Dom A9 ponúka priestranné a pohodlné bývanie, ideálne pre každ

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bitarová

337,295 € 2698 €/m²

02.B - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Predaj priestranného 4-izbového rodinného domu v stredomorskom štýle - Mojš pri Žiline

Reality Mojš

Rodinný dom | Mojš | 727 m²

Hľadáte dom, ktorý spája komfort moderného bývania so štýlovou architektúrou? Tento 4-izbový ro

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mojš

649,000 € 893 €/m²

EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

PREDANÉ! PREDAJ, 2 IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM STÁTIM, SVIT

Reality Svit

2 izbový byt | 42 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ – EXKLUZÍVNE ponúka na predaj útulný 2 izbový byt v no

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Svit

135,000 € 3214 €/m²

REZERVOVANÉ ! Slnečný 2-izbový byt, 71,19m2, TOP lokalita, Žilina – Euro Home

Reality Žilina

2 izbový byt | 71.19 m²

Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte Euro Home Star v Žiline, ktorý spá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

235,274 € 3305 €/m²

REKREAČNA CHATA s 3 apartmánmi - Martinské Hole

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | 300 m²

Ponukame Vám na predaj novostavbu 3-podlažnej a nadštandardnej rekreačnej chaty, ktorá sa nachá

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

Cena dohodou

(B10) Pokojné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa rodina cíti dobre. Dom B10 kombinuje funkčný dizajn, pohodlie a moderné technoló

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bitarová

327,139 € 2617 €/m²

02.D - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

(21_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

4 izbový byt | 104.68 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt s podlahovou plochou 92,22 m2 v obci S

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Svit

262,900 € 2391 €/m²

PENTHOUSE, 264 m2, absolútne centrum Žiliny, 264m2, NOVOSTAVBA

Reality Žilina

Mezonet | 264 m²

MGM reality Vám ponúka na predaj reprezentatívny nový mezonetový byt s úžitkovou plochou až 175

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

REZIDENCIA SOBIESKI - NOVÉ BYTY V ŠTÚROVE

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 1,119 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj byty v developerskom projekte pod názvom REZIDENCIA SOBIESKI,

Publikované: 25.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

02.A - 4-izb. apartmán, 144,03 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 144.03 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

PREDANE, 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTIM V NOVOSTAVBE, SVIT

Reality Svit

3 izbový byt | 81 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt v n

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Svit

199,990 € 2469 €/m²

EXKLUZÍVNE! Veľkolepý priestor plný možností, Žilina - Centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 127.61 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? Keď sa spojí elegancia s dizajnom vznikne tento byt plný možností. Svojo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

332,800 € 2608 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie