RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

Na predaj 3 izbový byt so záhradkou v novostavbe, parkovacie miesto, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe v ob

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,800 € 2405 €/m²

Novostavba rodinného domu na 1297m2 pozemku s výbornou dostupnosťou

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Pri hlavnej | 111.57 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.4) s pozemkom o ve

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2420 €/m²

Skolaudovaná 3i chata v lyž. stredisku Ski Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 97 m²

Skolaudovaná novopostavená chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného p

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

235,000 € 2423 €/m²

Moderná novostavba pod Chopkom - Nízke Tatry

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | - | 167 m²

Štvorizbová moderná chata sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, na slnečnej lúke

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

Cena na vyžiadanie

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 41.38 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103A1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 4084 €/m²

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 41.38 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 4084 €/m²

Moderný zariadený 3 izbový rodinný dom v tichom prostredí, terasa, záhrada, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný moderný 3-izbový rodinný dom so sú

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rajka

221,900 € 2438 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5i chalet na slnečnom pozemku Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Krpáčovo | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardná novostavba 3i rodinného domu o výmere 220 m2.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 220 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlovú, kvalitnú tehlovú novostavbu 3i rodinného domu o výmere 220 m2,

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Predám krásny rodinný dom v Topoľčanoch

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Krušovská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj v blízkosti centra Topoľčian krasný rodinný dom, Plocha: úžitková 160m2

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

238,590 € 1491 €/m²

NOVOSTAVBA ZBEHY-POSLEDNÝ VOLNÝ REZERVOVANÉ

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 101 m²

. Na predaj – 4-izbová novostavba s terasou Úžitková plocha: 101 m² 4 izby – denná a nočná č

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zbehy

199,900 € 1979 €/m²

Rodinný dom-Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 140 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra pozemok- 600 m2 -tehlový rodinný dom -úžitková plocha 14

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,900 € 2785 €/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

Posledný chalet v projekte Krpáčovo Park Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nová 4i chata pri lese Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 120 m²

Táto nádherná chata sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblas

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

289,000 € 2408 €/m²

Dvojapartmánová chata pod lyžiarskym svahom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | Bexeľ | 220 m²

Dom sa nachádza v doline Čierneho Hrona, je situovaný v časti Medveďov v obci Čierny Balog, pri

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

465,000 € 2114 €/m²

Nový 4i dom na okraji mesta Brezno Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 140 m²

Dom sa nachádza v okrajovej časti Brezna. Je to posledná stavba v intraviláne mesta, na výjazde

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brezno

269,000 € 1921 €/m²

Luxusné apartmány AQUA VISTA Pomorie v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka v exkluzívnom predpredaji investičné apartmány v novom najluxusnejšom rezorte

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 2498 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 - IZBOVÁ NOVOSTAVBA VO VIDINEJ S OBROVSKÝM POZEMKOM, TERASOU A DVOJGARÁŽOU

Reality Vidiná

Rodinný dom | Zvolenská | 167 m²

Predstavujeme vám výnimočnú novostavbu štýlovej rodinnej vily - bungalovu, ktorá bola skolaudov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vidiná

329,000 € 1970 €/m²

Solárium - odstúpenie prevádzky v Bardejove

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Komenského | 50 m²

Ponúkame na odstúpenie prevádzku solária nachádzajúcu sa v Bardejove na sídlisku Obrancov mieru

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

12,500 € 250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 125 m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟 Predstavujeme vám štýlový samostatn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

555,000 € 4440 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 4-izbový byt so záhradou - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Jarná | 120 m²

Predáme 4-izbový byt so záhradou v Dunajskej Lužná. Byt je veľmi dobre dispozične riešený. 10-r

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²

RODINNÝ DOM s bazénom v Lipníkoch,okr. Prešov

Reality Lipníky

Rodinný dom | x | 144 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj priestranný zariadený

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lipníky

345,000 € 2396 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23090)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie