3izbový byt s terasou, podlahové kúrenie, 2x klimatizácia, garážové státie a ŠTANDARD v CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 124.37 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

291,000 € 2340 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s balkónom, štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 58.05 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 C2 k

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

180,000 € 3101 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s balkónom, v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 62.16 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112B3 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

186,000 € 2992 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 99.51 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 2864 €/m²

Vypredané - RD časť dvojdomu v NOVOSTAVBE - Rišňovce Salaše.

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 108 m²

Ponúkame na predaj Novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Rišňovce časť Salaš v novovybudo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

235,870 € 2184 €/m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 101.75 m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na treť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2821 €/m²

Ponúkame na predaj Garáž v Lamači na Malokarpatskom námesti,

Reality Bratislava-Lamač

Garáž | Malokarpatské námestie | 18.5 m²

Ponúkame na predaj garáž nachádzajúcu sa v bytovom dome na prízemi . Vstup cez hlavnu elektron

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

55,000 € 2973 €/m²

Moderný 3-izbový rodinný dom s veľkou terasou a upravenou záhradou – Dunakiliti, 7 min od Rajky

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj moderný a veľmi pekne zariadený 3-izbový rodin

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rajka

229,000 € 2544 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba vidieckého rodinného domu v Turčianskom Petre

Reality Turčiansky Peter

Rodinný dom | - | 90 m²

Sprostredkujem predaj 4izbového rodinného domov typu bungalov v obci Turčiansky Peter , okres

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turčiansky Peter

285,000 € 3167 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 4-izbový dom vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | . | 108 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 4-izbové domy-holodomy (2 ks) v obci Vlčany . - obytná plocha 1

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčany

167,000 € 1546 €/m²

Polyfunkčný objekt - komerčná budova, pozemok MČ Terasa, Košice II

Reality Košice-Západ

Polyfunkčný objekt | Bardejovska | 724 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj polyfunkčný objekt nachádzajúci sa v Košiciach MČ Ter

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

1,100,000 € 1519 €/m²

Únik z mesta, kde sa moderná architektúra stretáva s divokou prírodou?

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | Dolná Lehota | 150 m²

Predstavujeme vám novostavbu 5-izbového rekreačného domu s galériou, v exkluzívnom komornom pro

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

199,900 € 1333 €/m²

Nové chaty v lese Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 75 m²

Chaty sa nachádzajú na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblasti Krpáčovo,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

179,000 € 2387 €/m²

NOVOSTAVBA. KRÁSNY ÚTULNÝ 4+i Rodinný dom 152m2, pozemok 350m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 152 m²

KRÁSNY ÚTULNÝ RODINNÝ DOM NOVOSTAVBA 2019r. Klasický murovaný tehlový zateplený 4+i Rodinný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

670,000 € 4408 €/m²

Skolaudované 3i byty v tehlovej novostavbe.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78.9 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné voľné 3i byty v novostavbe bytového domu v lokalite Panónsky há

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,700 € 2379 €/m²

Apartmány v komplexe SOLE MARE v 1. línii na pobreží Aheloy v Bulharsku - Na splátky

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmány (štúdia - 1 izbové, 2 izbové a 3 izbové) v úplne novom kom

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

64,452 € 2079 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2 izbový apartmán v komplexe SORRENTO SOLE MARE v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj štýlový 2 izbový apartmán o rozlohe 72 m2 v letovisku Sveti Vlas v B

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

131,000 € 1819 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v komplexe GRAND SOLARIS na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové a zariadené apartmány v novom komplexe Grand Solaris nach

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1966 €/m²

Ponúkame na predaj novostavby v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality Vám ponúka novostavby rodinných domov v radovej zástavbe v lukratívnej časti Kol

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1424 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 50.6 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

178,000 € 3518 €/m²

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

270,000 € 3101 €/m²

NOVINKA: klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe s veľkou loggiou – Slnečnice, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²

NOVINKA NA TRHU Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

172,000 € 5263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba Rodinného domu s garážou v Rišnovciach .

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 130 m²

Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,700 € 2075 €/m²

Rezidencia Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Rodinný dom | - | 131 m²

Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košťany nad Turcom

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie