1 izbový byt KVP Grunt č. 3

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.58 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3605 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

36 bytov KVP GRUNT

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 1,465 m²

Zostáva 15 voľných bytov! Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou a mezonetom KVP Grunt č. 10

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 98.48 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

354,900 € 3604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality ponúka novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v Kolárove. Základné parame

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

232,000 € 1468 €/m²

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

Ponúkame predaj: 4‑izbový rodinný dom – Bodza, okres Komárno.

Reality Bodza

Rodinný dom | Bodza | 107.2 m²

Ponúkame predaj: 4‑izbový rodinný dom – Bodza, okres Komárno. Ponúkam na predaj moderný 4‑izbov

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bodza

185,000 € 1726 €/m²

ESTATERS | Na predaj chata v obci Varín, okres Žilina

Reality Varín

Chalupa, rekreačný domček | - | 95 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu s panoramatickými výhľ

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Varín

169,900 € 1788 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj klimatizovaný 1izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | - | 40.44 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112C1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

162,000 € 4006 €/m²

Novostavba rodinného domu v Turčianskom Michale

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | - | 160 m²

Sprostredkujem predaj 4izbového murovaného rodinného domu s dvojgarážou typu bungalov v obci Tu

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

275,000 € 1719 €/m²

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | - | 122 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

235,000 € 1926 €/m²

Na predaj krásny 2izb. REZEROVANÉ

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 56.16 m²

REZERVOVANÉ Na predaj krásny 2-izb. Byt v Seredi, v OV, na ulici Kukučínovej - MEANDER o rozl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sereď

147,000 € 2618 €/m²

Luxusný apartmán 2kk v HARMONY MONTE CARLO na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmán 2kk v top luxusnom rezorte Harmony Monte Carlo, ktorý sa na

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

132,000 € 1970 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe, parkovacie miesto, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v obci Ra

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,800 € 2405 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v tichej časti Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Košariská | 140 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v tichej časti Dunajskej Lužnej Ponúkame na predaj samostatne sto

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

378,900 € 2706 €/m²

NOVOSTAVBA 4i Rodinný dom 140m2 ul. Pútnická

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 140 m²

NOVOSTAVBA ul. Pútnická Klasický murovaný tehlový zateplený 4i Rodinný dom 140m2 na pozemku 3

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

459,500 € 3282 €/m²

Moderná novostavba rodinných domov – Gánovce (okres Poprad)

Reality Gánovce

Rodinný dom | Gánovská | 155 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinných domov v atraktívnej podtatranskej obci Gánovce, ktorá j

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gánovce

320,000 € 2065 €/m²

Nadštandardná novostavba 4i rodinného domu o výmere 220 m2.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 220 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlovú, kvalitnú tehlovú novostavbu 4i rodinného domu o výmere 220 m2,

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA BAKER STREET RESIDENCE

Reality Trnava

1 izbový byt | Pekárska | 27.7 m²

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | NOVOSTAVBA – BAKER STREET RESIDENCE, PEKARSKÁ UL., TRNAVA🌟 Ponúkame n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 5267 €/m²

NOVOSTAVBA 144m2. Pozemok 605m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 142 m²

NOVOSTAVBA 144m2 HOLODOM Klasický tehlový murovaný samostatné stojaci 5i Rodinný dom 144m2. K

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

585,000 € 4120 €/m²

NOVOSTAVBA ŠTANDARD NA KĽÚČ 120m2. ÚTULNÝ samostatné stojaci 5i Rodinný dom

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Strmé sady | 120 m²

120m2 ÚTULNÝ samostatné stojaci 5i Rodinný dom ŠTANDARD NA KĽÚČ + HOTOVÝ + Murovaný tehlový

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

490,000 € 4083 €/m²

Apartmán v Rezorte Sweet Homes 9 v centre Slnečného pobrežia v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) exkluzívny apartmán v luxusnom rezorte Sweet Homes 9

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

125,800 € 2246 €/m²

3izbový byt s terasou, podlahové kúrenie, 2x klimatizácia, garážové státie a ŠTANDARD v CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 124.37 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

291,000 € 2340 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 4-izbový dom vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | . | 108 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 4-izbové domy-holodomy (2 ks) v obci Vlčany . - obytná plocha 1

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčany

167,000 € 1546 €/m²

Novostavba 4i rodinného domu “Charlie” v tichej časti Cífera pri aleji stromov

Reality Cífer

Rodinný dom | Karolov dvor | 95 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Charlie”

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cífer

239,900 € 2525 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie