Akcia - ideálny 4izbový murovaný bungalov so 601m2 pozemkom blízko pri Bratislave - Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame 4izbový kvalitný murovaný bungalov so zastavanou plochou 119,22m2 - s úžitkovou plocho

Publikované: 11.05.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Kalinkovo

295,000 € 3167 €/m²

Pozemok s rybníkom a rekreačným domom s mólom, 40km od Čuňova

Reality Bratislava-Čunovo

Iný rekreačný objekt | 70 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok s rybníkom, lesom, s ovocným sadom, s rekreačným domčekom

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Čunovo

450,000 € 6429 €/m²

Akcia - posledný voľný v holodome - 4 izb. s tep. čerpadlom - 110m2 v rad. zástavbe - obľúbená lokalita tesne pri BA - Rovinka

Reality Rovinka

4 izbový byt | 110 m²

Limitovaná vynikajúca akciová cena pri dopredaji posledného bytu v RD v radovej zástavbe vo výb

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Rovinka

325,000 € 2634 €/m²

Ideálny murovaný 4 izb. bungalov, dokončuje sa, tepelné čerpadlo, veľký pozemok 646m2

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 96 m²

Ponúkame 4izbový kvalitný murovaný bungalov so zastavanou plochou 119,22m2 – s úžitkovou plocho

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

340,000 € 3542 €/m²

4 izb. kvalitný tehlový bungalov, tep. čerpadlo, 601m2 pozemok - tesne pri Bratislave, blízko na D4 aj R7

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 92.4 m²

Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy s úžitkovou plochou 92,4m2 na krásnom po

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Kalinkovo

295,000 € 3193 €/m²

Dom pod lesom - Dúbravka, 190m2 ú.p. 3 x parking

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame moderný samostatný dom - prízemie + poschodie s celkovou úžitkovou plochou 190m2, na p

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

880,000 € 4632 €/m²

Ideálny bungalov tesne pri Malinove, začiatok - blízko pri ochodoch a službách, tichá ulica, blízko cyklochodník

Reality Malinovo

Rodinný dom | 113.31 m²

Ponúkame na predaj moderný, kvalitne postavený 4-izbový tehlový bungalov situovaný v tichej nov

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Malinovo

389,000 € 3433 €/m²

Akcia - posledný voľný v holodome - 4izb. s tep. čerpadlom - 110m2 v rad. zástavbe - obľúbená lokalita tesne pri BA - Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | 110 m²

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Rovinka

325,000 € 2634 €/m²

2 izb. apartmán v Španielsku pri mori za super cenu - RealitySpanielsko.sk

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponuka apartmánov v radovej zástavbe domov v Almeríi s 1, 2 a 3 spálňami v cene už od 160 000 €

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj

160,000 € 2388 €/m²

Akcia - vo výstavbe, rodinný dom - oddelený dvojdom, 4 izby, tepelné čerpadlo, ú.p. 87,4m2, pozemok 350m2 tesne pri Bratislave

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 87 m²

Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy / špeciálne / v podstate oddelené dvojdo

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Kalinkovo

249,000 € 2862 €/m²

Ponúkame kvalitný murovaný veľký dvojdom vo výbornej časti obce Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj polovicu dvojdomu - kvalitný, murovaný poschodový dom s úžitkovou plochou ce

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Gajary

265,000 € 1767 €/m²

Moderný bungalov 120m2 s garážou na veľkom peknom pozemku na konci slepej uličky

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame pripravovaný projekt - kvalitný moderný 4izbový murovaný bungalov s úžitkovou plochou

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Kalinkovo

370,000 € 3083 €/m²

Chorvátsko - Zariadený apartmán s výhľadom na more len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Moderný apartmán na predaj na ostrove Vir v Chorvátsku Nachádza sa na prvom poschodí budovy s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 3538 €/m²

Znížená cena! | Na predaj 3 – izbový byt | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86.3 m²

Najväčšie trojizbové byty vo výbave Style v obľúbenej časti mesta Dunajská Streda. Byt má komp

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 1842 €/m²

Rezervovaný | ŠTANDARD | Exkluzívny 4-izbový rodinný dom 25 min. od Bratislavy

Reality Vydrany

Rodinný dom | 113.35 m²

Exkluzívne riešenie moderného rodinného domu v novovybudovanej časti obce blízko k prírode. V t

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Vydrany

238,000 € 2100 €/m²

PRED DOKONČENÍM !!! 3 – izbový byt so záhradkou v Dunajskej Strede /štvorbytovka/

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÉ BYTY SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové b

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,400 € 2413 €/m²

Investičné apartmány na Kapverdách

Reality Dunajská Streda

Apartmán | 74 m²

Ponúkame vám investičnú príležitosť v lokalite Kapverdské ostrovy, presnejšie na ostrove Sal. K

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 23.09.2024
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1892 €/m²

NA PREDAJ 4 izbový - Rodinný dom 103,91 m² | S vlastným parkovacím státím pre 3 vozidlá | Pozemkom 400 m² | Michal na Ostrove | R7 | Dunajská Streda

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM SO ZÁHRADKOU A VLASTNÝM PARKOVACÍM STÁTÍM V BLÍZKOSTI DUNAJSKEJ STREDY V

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1778 €/m²

Luxusná chata pri vode so stavebným povolením

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame rekreačnú chatu (tehlová stavba) na objednávku priamo od developera. Na tieto nehnuteľ

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Domy na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

NOVINKA | Zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre obci

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 36 m²

2 - izbový byt v krásnej novostavbe na predaj. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce Bátorove

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bátorove Kosihy

69,000 € 1917 €/m²

Zariadený 3 – izbový byt v Nadštandarde | So záhradou a vlastným parkovacím státím | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové by

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 30.08.2023
Byty na predaj Dunajská Streda

222,000 € 3019 €/m²

17 m2 garáž v centre obce Bátorove Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Garáž | Bátorove Kosihy | 17.39 m²

Ponúkame na predaj garáž s výmerou 17 m², ktorá sa nachádza v centre obce vo dvore výškovej bud

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bátorove Kosihy

20,000 € 1150 €/m²

Investičné apartmány na Kapverdách | ostrov Sal

Reality Kapverdy

Apartmán | Kapverdy

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 25.07.2023
Byty na predaj

140,000 € 1892 €/m²

4-izbový byt na najvyššom poschodí | bez susedov nad hlavou |

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 95 m²

2 kúpeľne | 2 garáže | Petržalka Tento byt je určený pre ľudí, ktorí nechcú nad sebou počuť k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

515,000 € 5421 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie