2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

Predaj 2-podlažného 4-izbového rodinného domu s terasou a balkónom, ul. Platanová, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová | 119.05 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu, ul. Platanová, Rovinka. Plocha pozemku 265 m2. Zastavaná ploc

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Rovinka

320,000 € 2562 €/m²

Predaj obchodného priestoru v súčasnosti využívaného ako kaviareň v obývanej časti, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Nákovná | 90 m²

Predaj obchodného priestoru v súčasnosti využívaného ako kaviareň v obývanej časti, ulica Ná

Publikované: 04.11.2022 Aktualizované: 04.11.2022
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 2267 €/m²

Mezonetový 3 izb. byt, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 133 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

PREDAJ NÁDHERNÉHO 4,5-IZB. 2-PODLAŽNÉHO RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU A ZÁHRADOU V TICHOM PROSTREDÍ (CHORVÁTSKY GROB)

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jantárová | 132 m²

Rodinný dom sa nachádza na Jantárovej ulici v tichom prostredí v novej zástavbe neďaleko OD Mo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

360,000 € 2727 €/m²

NA PREDAJ | 2 izbový byt v URSUSE s parkovacím státím

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 72 m²

EXKLUZÍVNE | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 2 izbový byt s loggiou, spolu s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

209,000 € 2903 €/m²

Láska na prvý pohľad, bývanie pri jazere, moderný 5 izbový rodinný dom, uzavretý areál, Pri jazere, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Pri jazere | 158 m²

Tento rodinný dom stojí za vašu pozornosť, a bude to láska na prvý pohľad. Rodinný dom je post

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

349,000 € 2209 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie bez hraníc-4-izbový rodinný bungalov, kde susedia sú prežitok! Exkluzívny prístup k domu bez ďalšej výstavby za domom!

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Nie každý deň sa objaví príležitosť, ktorá spája moderný dizajn, veľkorysý pozemok a súkromie v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

339,000 € 2779 €/m²

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 65.2 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S PREDZÁHRADKOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

2 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2188 €/m²

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 82.62 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

180,250 € 2182 €/m²

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trnava

149,900 € 2306 €/m²

3 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

225,000 € 2163 €/m²

Reality Modra

2 izbový byt | Zochová chata | 65.2 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

2- izbový byt na predaj s balkónom,49m2,GREEN VILLAGE,Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Orechová | 49 m²

GREEN VILLAGE | Orechová ulica | 2-izbový byt | balkón | investičná príležitosť REB.sk ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

209,000 € 4265 €/m²

REB.SK 3-izbový byt v štandarde vrátane kuchyne len 15 minút od BA

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Vrátane kuchynskej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

209,201 € 2510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 2024 – Elegantný 3izb dvojdom s terasou,dizajnovou kuchyňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Nezadaná | 78 m²

Pokojné bývanie na slepej ulici, moderné novostavby v okolí a príjemná atmosféra rodinnej štvrt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malacky

355,000 € 4551 €/m²

Novostavba 3-izbového domu v Moste pri Bratislave - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

Tento dom je ideálnou voľbou pre mladý pár, menšiu rodinu alebo ako víkendový dom na nadštandar

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

240,000 € 3803 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie