2 IZB BYT "D" 58,64 m2 + BALKÓN 6 m2, novostavba *SPA RESORT* BANKA

Reality Banka

2 izbový byt | Moravanská | 58.64 m²

179809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY spúšťa predaj nových bytov v novovznikajúcej rezidenč

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

140,736 € 2400 €/m²

Polyfunkčný dom na predaj – Bratislavská cesta, Piešťany

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 510 m²

Predstavujeme vám jedinečnú investičnú príležitosť – polyfunkčný dom v atraktívnej lokalite Pie

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², garážové státie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 73 m²

Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3493 €/m²

Novostavba - bungalov 4+kk, Lúky (Púchov) - pozemok 360, 350 m2

Reality Lúky

Rodinný dom | Lúky | 102 m²

VAŠE REALITY - REALITNÁ KANCELÁRIA - Predáme novostavbu rodinného domu v obci Lúky na celodenne

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lúky

143,000 € 1402 €/m²

Novostavba - bungalov 100 m2 v obci Košeca, pozemok 800 m2

Reality Košeca

Rodinný dom | 100 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj bungalov v obci Košeca v novovybudovanej lokalite rodinnýc

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košeca

335,000 € 3350 €/m²

SKVELÁ CENA! NOVOSTAVBA 100 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 1* S POTOKOM, PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100 m²

*189961* BUNGALOV č. 4 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1955 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP ponuka Zadar: 2i byt s terasou, záhradou a 2 parkovacími miestami!

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

NOVOSTAVBA !! Bytový dom s 8 bytovými jednotkami. Apartmány na prízemí majú záhrady!! Byt je

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

166,740 € 3000 €/m²

NOVOSTAVBA ! Dvojizbový byt 59 m2 s výhľadom na more ZADAR, Novalja

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

182,000 € 3085 €/m²

--- REZERVOVANÉ ---NA PREDAJ Luxusný 2-izbový byt s garážou, Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 72 m²

Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3819 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², Hrachová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 57 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4474 €/m²

Rarita a jedinečná investičná príležitosť aká tu dlho nebola, Chorváts

Reality Virt

Rodinný dom | 110 m²

Číslo ponuky : 1375, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Virt

2,100,000 € 19091 €/m²

PREDANE !!! Iba u nás: Na predaj Zariadený Hotový BUNGALOV, garaz, vysadba v dokoncenej zabyvanej lokalite, pri Piešťanoch (6 km)

Reality Ducové

Rodinný dom | 139 m²

Ak hľadáte bývanie, kde je všetko už hotové – dom, pozemok, infraštruktúra aj susedstvo – a nec

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ducové

272,000 € 1957 €/m²

NOVOSTAVBA | 4-izbový bungalov s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Šarišské Bohdanovce, navrhnutý s dôrazom na kvalitu,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

395,000 € 2633 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ-BUNGALOV NOVOSTAVBA, ĎURKOV, 15 Km OD KOŠÍC

Reality Ďurkov

Rodinný dom | Ref. Kostol | 122 m²

Na predaj Vám ponúkame novostavbu 5-izbového rodinného domu bungalov v obci Ďurkov v novej a po

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Ďurkov

346,000 € 2836 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 4- IZBOVÝ MOBILNÝ DOM S TERASOU S KRÁSNYM SLNEČNÝM POZEMKOM (1427M2) - PEKNÁ CESTA RAČA

Reality Bratislava-Rača

Mobilný dom | Pekná cesta | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

257,000 € 2570 €/m²

VEĽMI PEKNÝ,PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV(128M2) V KVALITNOM ŠTANDARDE AJ S KUCHYŇOU (128M2), POZEMOK 403M2, TERASA AJ KOMPLET OPLOTENIE V CENE A ĎALŠIE BENEFITY

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Hlavná | 128 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

325,000 € 2539 €/m²

DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE SYMPATIA - VAJNORSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 72 m²

✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 5833 €/m²

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 13

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 59.58 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

208,900 € 3506 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 4

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.56 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3607 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový apartmán so záhradou (s nájomníkom)

Reality Poprad

Apartmán | Dlhé hony | 41.58 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe (apartmánový dom Alexandra) na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

112,500 € 2706 €/m²

Moderné 4-izbové byty v dvojdome v štandarde - Veľka Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | 109.57 m²

Ponúkame na predaj 4 moderné 4-izbové byty v dvojdomoch v novej a pokojnej lokalite obce Veľká

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

239,000 € 2181 €/m²

Moderné 4-izbové byty v dvojdome v štandarde

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Veľka Paka | 109.57 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

239,000 € 2181 €/m²

4 izb. RD Most pri Bratislave ÚP 110 m2, pozemok 601 m2

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Podjavorinskej | 110 m²

Predáme 4 izb. samostatný RD v novovznikajúcej ulici v Moste pri Bratislave. Nová ulica vzniká

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

379,000 € 3445 €/m²

NOVOSTAVBA DOM VINODOL

Reality Vinodol

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

NOVOSTAVBA DOM VINODOL – moderné bývanie, ktoré si zamilujete. Hľadáte priestor, komfort a kva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vinodol

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie