2 izbový byt, Košice II - Terasa, ul. Orgovánová

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 3627 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok Košice II - Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

169,000 € 211 €/m²

Top
Top

Prenájom 3 izbový byt s garážou pre dve autá a skladom v pokojnej lokalite Na Revíne, Bratislava - Kramáre.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 104 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom 3-izbový byt v pokojnej lokalite Na Reví

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top
Top

Uvoľnená rezervácia - Slnečný pozemok Skliarovo

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 873 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinného do

Publikované: 17.01.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Detva

40,000 € 46 €/m²

Top
Top

Moderne zrekonštruovaný rodinný dom vo VK

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Ľ. Štúra | 340 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkom Krtíši na ul. Ľ. Š

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

199,000 € 585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

AB ESTATE / Na predaj krásny dom vo Filipove !

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²

AB ESTATE vám ponúka na predaj rodinný dom vo Filipove ! Predstav si miesto, kde máš pokoj, sú

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Beňuš

260,000 € 1209 €/m²

Top
Top

AB ESTATE / NA PREDAJ 5-IZBOVÝ ROD.DOM PRI PARKU KÚPEĽOV SLIAČ S MINERÁLNOU VODOU NA POZEMKU

Reality Sliač

Rodinný dom | 240 m²

AB ESTATE exkluzívne ponúka : Takéto ponuky sa objavujú len výnimočne. Predstavte si bývanie

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Sliač

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Obchodný priestor vo VK

Reality Veľký Krtíš

Objekt pre obchod | SNP | 76 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor na ul. SNP

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Veľký Krtíš

47,999 € 632 €/m²

Top
Top

Moderný 2i byt Slnečnice - Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 49 m²

Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt, nachádzajúci sa v novostav

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

625 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj / dlhodobý prenájom garáže – Malinovského ul., Lučenec

Reality Lučenec

Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na predaj Lučenec

15,000 € 682 €/m²

Top
Top

Štýlový rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | I. Krasku | 245 m²

SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka exkluzívne jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom, ktorý spája

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

259,000 € 1057 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Prenájom 2-izb. veľkého bytu s garážou a obrovskou terasou

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hrnčiarska | 81 m²

Na prenájom 2-izbový priestranný byt s terasou, loggiou a garážou v centre Pezinka na Hrnčiarsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

VÝRAZNÁ ZĽAVA ➔ Investičná príležitosť - Štýlové bývanie, prípadne podnikanie vo VK- dom s potenciálom

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Vinohradnícka | 350 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka rodinný dom v príjemnej časti mesta Veľký Krtíš, ktorý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

235,000 € 671 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Samostatný rodinný dom vo vyhľadávanej časti v Lučenci – časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Lučenec

181,999 € 948 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rodinná usadlosť s 20-árovou okrasnou záhradou a krytým bazénom len 20 km od Bratislavy (so znaleckým posudkom)

Reality Čenkovce

Rodinný dom | 303 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a

Publikované: 16.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čenkovce

490,000 € 1617 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Reality Market - Rainbow Center - areál budúcnosti

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 50,900 m²

Predstavujeme Vám areál s rozlohou 50.900m2 so strategickou lokalitou na okraji mesta Banská By

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Top Novinka
Top Novinka

VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

177,990 € 3204 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Rusínska

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

196,000 € 3198 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ rodinného domu v Zohore s príjemným pozemkom.

Reality Zohor

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 230.86 m²

Realitná kancelária Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne sto

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zohor

358,000 € 1551 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

262,000 € 3069 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

BYTY V ROVINKE - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 96 m²

4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 3228 €/m²

Top
Top

PREDAJ CHATA PRI JAZERE BLÍZKO BRATISLAVY

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

Ponúkame na predaj murovanú tehlovú chatu so súpisným číslom v novovybudovanej rekreačnej oblas

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

149,000 € 2292 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie