Pozemok pre rodinné domy | 543 m²
V Exkluzívnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ 7 stavebných pozemkov rôznych výmer na
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 761 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok pre stavbu rodinného domu za výnimočnú cenu. Pozemok sa
35,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Čeľadice. - výmera
71,000 € 53 €/m²
Rodinný dom | Orechová | 285 m²
NA PREDAJ: Rodinný dom s výnimočným potenciálom na Zobore – Orechová ul., Nitra Hľadáte bývani
369,000 € 1295 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 877 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok ideálnych rozmerov v obci Dolné Obdokovce PARAMETRE:
59,990 € 68 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²
VÝBORNÁ CENA! V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci
99,990 € 961 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 710 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 susediace stavebné pozemky v novej ulici v obci Jelenec - výmera každé
64,900 € 91 €/m²
1 izbový byt | Hrabovská dolina | 29.5 m²
V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 1-izbový byt s balkónom v bytovom dome pod rekrea
99,790 € 3383 €/m²
Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²
Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz
300,000 € 2727 €/m²
2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²
V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t
200,900 € 3542 €/m²
2 izbový byt | Bystrická cesta | 48 m²
Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt v novom projekte Hrí
180,323 € 3757 €/m²
4 izbový byt | Bystrická cesta | 85.76 m²
Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe projektu Hríby, ktorá sa nachádza v
290,903 € 3392 €/m²
3 izbový byt | Hôrecká cesta | 138.07 m²
Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový byt (505) na najvyššom podlaží s úžitkovou plochou 77,84 m
331,900 € 2048 €/m²
3 izbový byt | Bystrická cesta | 64.1 m²
Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj krásny a funkčne riešený 3-izbový byt v úplne novom develope
207,483 € 3237 €/m²
3 izbový byt | Bystrická cesta | 63.08 m²
208,453 € 3305 €/m²
2 izbový byt | Bystrická cesta | 48 m²
158,983 € 3312 €/m²
2 izbový byt | Hôrecká cesta | 62.79 m²
Na predaj: Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina Hľadáte dostupné moderné bývanie v
196,900 € 3067 €/m²
3 izbový byt | Hôrecká cesta | 117.53 m²
Hľadáte nadštandardné bývanie na najvyššom podlaží, ktoré spája pohodlie mestského života s dot
315,900 € 2506 €/m²
4 izbový byt | 101.64 m²
Hľadáte moderné bývanie, ktoré kombinuje výhody mestského života s blízkosťou prírody? Máme pre
309,900 € 1703 €/m²
3 izbový byt | Hôrecká cesta | 136.89 m²
V projekte Scenéria Žilina ponúkame priestranný 3-izbový byt s vlastnou záhradou, ktorý spája v
314,900 € 2300 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 53.5 m²
AV Reality exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Školská | 132.14 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko
432,900 € 3276 €/m²
4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²
Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr
229,000 € 2290 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²
Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS
148,160 € 160 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.