Luxusný apartmán, novostavba Hagovia, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2-izbového bytu v Rezidencii Hagovia, Vysoké Tatry Video obhliadka tu http

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,628 € 5166 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Sklad. priestor 85 m2 (čistý, suchý, vykurovaný) na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 85 m²

Prenájom vykurovaného skladového priestoru na Starej Vajnorskej: Výmera: 85 m2 svetlá výška:

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Rodinný dom s bazénom - Pečovská Nová Ves

Reality Pečovská Nová Ves

Rodinný dom | Pečovská Nová Ves | 0 m²

🏡 Rodinný dom s bazénom, veľkou záhradou(986m2) – Pečovská Nová Ves Hľadáte dokonalé spojenie r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pečovská Nová Ves

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

TRNAVA REALITY – na prenájom garáž, 18 m2, Trnava, ul. Vladimíra Clementisa

Reality Trnava

Garáž | Ulica Vladimíra Clementisa | 18 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom garáž v garážovom dome na ulici Vladimíra Clement

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Trojpodlažná chata na celoročné bývanie - Košické Olšany

Reality Košické Oľšany

Chalupa, rekreačný domček | 169.2 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestrannú novostavbu rekreačnej chaty v ob

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košické Oľšany

150,000 € 887 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rekonštruovaný, kompletne zariadený penzión

Reality Mýto pod Ďumbierom

Hotel, penzión, ubytovňa | Mýto pod Ďumbierom 174 | 1,490 m²

Predstavujeme Vám kompletne zariadený a zrekonštruovaný penzión v obľúbenej turistickej oblasti

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Mýto pod Ďumbierom

749,000 € 503 €/m²

Administratívna budova v historickom centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Horná 97/41 | 736.2 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj štvorpodlažnú administratívnu budovu situovanú priamo v sr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

980,000 € 1331 €/m²

Novostavba penziónu s nádhernými výhľadmi na Horehroní

Reality Polomka

Rodinný dom | Štúrova 171/31 | 454.4 m²

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj výnimočnú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v malebnej horehronskej

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Polomka

260,000 € 572 €/m²

Nadštandardný rodinný dom v pokojnej časti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | čerešňová 4483/70 | 210.7 m²

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný, štýlový dvojpodlažný rodinný dom so

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2610 €/m²

Pozemky pre individuálnu bytovú výstavbu 14.400m2

Reality Skároš

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 14,400 m²

🏗 Ponuka pre investora. Na predaj stavebné pozemky s prístupovou cestou o výmere 14 400 m² urč

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Skároš

Cena dohodou

Rekonštruovaný rodinný dom v pokojnej časti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | čerešňová 4987/60 | 201.1 m²

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom s dvomi bytovými jednotka

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

495,000 € 2461 €/m²

Rozsiahly pozemok na samote s nádhernými výhľadmi -Žarnovica

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Horné Hámre | 16,672 m²

🌿 Rozsiahly pozemok na samote s nádhernými výhľadmi – Horné Hámre, okres Žarnovica 🌿 Hľadáte t

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

33,000 € 2 €/m²

Stavebný pozemok v nákupnej zóne Radvaň Park – Ban. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Zvolenská cesta 30 | 2,195 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v etablovanej nákupnej zóne Radvaň Park v B

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

349,000 € 159 €/m²

Rekreačný pozemok s výhľadom v Banskej Štiavnici – Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Sama Chalupku | 591 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásnym výhľadom, situovaný na pokojnom mieste na okraji l

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

12,000 € 20 €/m²

Na predaj multifunkčná budova - Štiavnik (okres Bytča)

Reality Bytča

Obchodné priestory | K-Disco Stiavnik | 1,100 m²

Na predaj multifunkčná budova s investičným potenciálom – Štiavnik (okres Bytča) Ponúkame na p

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bytča

Cena dohodou

Novostavba 2 izb. byt s parkovacím miestom prenájom Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Rákoš | 52 m²

DeltaProperty ponúka na prenájom 2 izb. byt s balkónom o rozlohe 52 m2. Nachádza sa v novostavb

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

4-izbový rodinný dom – novostavba v starej Rajke pri Bratislave

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový príjemný byt v pôvodnom stave v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Benkova | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný trojizbový byt na ulici Benkovej v Martine, na obľúbenom sídlisku

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Martin

133,000 € 1900 €/m²

Reality Simply exkluzívne: Útulný trojizbový byt v Martine, na sídlisku Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Na kompletnú rekonštrukciu je určený trojizbový byt na Bellovej ulici v Martine. Tichá lokalita

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Martin

133,000 € 2111 €/m²

Exkluzívne v Reality Simply: Trojizbový zrekonštruovaný byt na predaj v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaelliho | 69 m²

Na predaj je trojizbový byt typu bauring, kompletne zrekonštruovaný pred siedmimi rokmi. Sú v ň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2391 €/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový zrekonšruovaný byt v Martine, na Ul. J. Fraňa

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt na ulici Jána Fraňa v Martine, na obľúbenom sídlisku Jahodník

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 2414 €/m²

Moderný rodinný dom na predaj v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 200 m²

Ideálny pre rodinu, ktorá hľadá kvalitné a pokojné bývanie, je rodinný dom na predaj v Turčians

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

300,000 € 1500 €/m²

Moderný a priestranný dvojizbový byt na prenájom v Martine, cena je vrátane energií

Reality Martin

2 izbový byt | Rumunskej armády | 70 m²

Na prenájom je vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený dvojizbový byt na ulici Rumunskej a

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Jednoizbový byt s výmerou 36 m2 je na prenájom v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | Kollárova | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na siedmom podlaží p

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23016)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie