Reality Simply: Na prenájom je príjemný jednoizbový byt v Martine - Jahodníkoch

Reality Martin

1 izbový byt | Jána Fraňa | 28 m²

Na prenájom je príjemný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený jednoizbový byt s rozlohou 28 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Reality Simply ponúka jednoizbový byt na prenájom na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na 3. podlaží bytovéh

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Martin

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívne v Reality Simply: Atraktívna chalupa na predaj v obci Turecká

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

V atraktívnej chalupe, ktorá je na predaj v obci Turecká (okres Banská Bystrica) sa spojila his

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Turecká

215,000 € 1075 €/m²

Na predaj: Nadštandardný 5- izbový rodinný dom s bazénom a krbom - Viničné

Reality Viničné

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

SHARKREAL Hľadáte dokonalé a bezpečné bývanie pre vašu rodinu, kde sa spája komfort, priestor a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Viničné

498,000 € 3113 €/m²

Novinka
Novinka

Dizajnová novostavba v škandinávskom štýle – Janov pri Prešove

Reality Janov

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Táto dizajnová novostavba rodinného domu v škandinávskom štýle sa nachádza v tichej slepej ulic

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Janov

269,990 € 2077 €/m²

Rodinný dom, Slnečná ulica, Šidlovec, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Šidlovec | 200 m²

RODINNÝ DOM | PREŠOV – ŠIDLOVEC | SLNEČNÁ ULICA PRIESTOR, POTENCIÁL A POKOJNÉ BÝVANIE V OVEREN

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

229,990 € 1150 €/m²

3 izbový byt na predaj, tehlový, balkón, pivnica, vlastný kotol

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, VLASTNÝM KÚRENÍM A SÚKROMÍM | TEHLA | 1. POSCHODIE Hľadáš bývanie, k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

220,000 € 3385 €/m²

Chata s bazénom pod lesom - Nová Kelča - Domaša

Reality Nová Kelča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 670 m²

CHATA S BAZÉNOM POD LESOM | 670 m² POZEMOK | NOVÁ KELČA – DOMAŠA Ak hľadáš miesto, kde vypneš

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Kelča

199,990 € 298 €/m²

2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Jarková ulica, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Jarková | 52 m²

PREDAJ SPUSTENÝ JARKOVÁ III | Bývanie priamo v historickom srdci Prešova V PROJEKTE SÚ VÝHRAD

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,600 € 3454 €/m²

EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt – Byty DUO I, Ľubotice

Reality Prešov

3 izbový byt | Sekčovská | 95 m²

EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním, stropným chladením a bezbariérovým prístu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

315,000 € 3316 €/m²

3 izbový byt na predaj, Jarková ulica, Prešov, tehlový bytový dom, balkón, parkovanie, výťah

Reality Prešov

3 izbový byt | Jarková | 95 m²

Posledná šanca bývať štýlovo v centre Prešova! Projekt Jarková II – Srdce mesta. Štýl, ktorý s

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

307,300 € 3235 €/m²

3 izbový tehlový byt na predaj. Garaž, balkón, vlastné kúrenie

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Železničná | 78 m²

3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A VÝHĽADOM NA TATRY Veľká Lomnica – pokojné bývanie pod Vysokými Tatra

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

179,900 € 2306 €/m²

2 izbový byt, Janouškova, Centrum, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Janouškova | 56 m²

Na predaj štýlový 2 izbový byt v pešej dostupnosti do centre mesta Hľadáte bývanie, ktoré spáj

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

189,990 € 3393 €/m²

4-izbový rodinný dom v TOP lokalite Prešova – Šalgovík, ul. Pávia

Reality Prešov

Rodinný dom | Pávia | 95 m²

4-izbový rodinný dom v TOP lokalite Prešova – Šalgovík, ul. Pávia Ponúkame na predaj moderný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Prešov

339,000 € 3568 €/m²

Na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Poprade pri Tescu

Reality Poprad

Obchodné priestory | Teplická cesta | 217 m²

NA PRENÁJOM obchodný priestor pri Tescu Poprad Monfils, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájo

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Priestory na prenájom Poprad

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Rodinný dom VILLA 115 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Golfová | 240 m²

Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Posledný jednopodlažný dom

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Malá Ida

689,000 € 2829 €/m²

Novinka ! 5 izbový rodinný dom - VILLA 104 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 290 m²

Projekt Líščie údolie jedinečný svojho druhu. Naša ponuka veľkorysých domov nemá konkurenciu

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Malá Ida

749,000 € 2583 €/m²

Rodinný dom VILLA 121 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²

Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 121

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Malá Ida

739,000 € 2788 €/m²

Rodinný dom VILLA 120 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²

Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 120

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Domy na predaj Malá Ida

699,000 € 2788 €/m²

Ponúkame na prenájom skladové / výrobné / opravárenská priestory

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | 1,634 m²

Ponúkame na prenájom skladovú, výrobnú alebo obchodnú halu s bezproblémovým cestným napojením,

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

Cena dohodou

Novinka - nadštandardné 6-izbové rodinné vily

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Pažitná | 265 m²

Predstavujeme exkluzívnu kolekciu 10 nadštandardných 6-izbových rodinných víl, ktoré redefinujú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

Info v RK

Novinka
Novinka

Rodinný dom VILLA 122 Malá Ida - Líščie údolie

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²

Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 122

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Domy na predaj Malá Ida

749,000 € 2788 €/m²

Zariadený 1-izbový byt s výťahom na Východnej ulici

Reality Trnava

1 izbový byt | Veterná | 49 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený a zrekonštruovaný 1-izbov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárie 15 m2 pri Mladej garde na Račianskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²

Prenájom kancelárie v Bratislave - Novom Meste na Račianskej ul.: 2/6 poschodie, výťah Výmera

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23016)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Upresniť hľadanie