NA PREDAJ rodinný dom s veľkým pozemkom Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Orechová | 285 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom s výnimočným potenciálom na Zobore – Orechová ul., Nitra Hľadáte bývani

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 1295 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 877 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok ideálnych rozmerov v obci Dolné Obdokovce PARAMETRE:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Obdokovce

59,990 € 68 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v obci Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

VÝBORNÁ CENA! V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dolné Obdokovce

99,990 € 961 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 710 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 susediace stavebné pozemky v novej ulici v obci Jelenec - výmera každé

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

64,900 € 91 €/m²

NA PREDAJ 1-izbový investičný byt pri lanovke

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská dolina | 29.5 m²

V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 1-izbový byt s balkónom v bytovom dome pod rekrea

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

99,790 € 3383 €/m²

Predaj 4 izb. domu na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt (108) so záhradou v projekte Scenéria Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,900 € 3542 €/m²

Moderný 2 izbový byt (A104) s priestrannou terasou v novom projekte Hríby - Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Bystrická cesta | 48 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt v novom projekte Hrí

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

180,323 € 3757 €/m²

Moderný projekt Hríby - 4 izbový byt (A803)

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Bystrická cesta | 85.76 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe projektu Hríby, ktorá sa nachádza v

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

290,903 € 3392 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s priestrannou terasou v projekte Scenéria Žilina (505)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 138.07 m²

Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový byt (505) na najvyššom podlaží s úžitkovou plochou 77,84 m

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

331,900 € 2048 €/m²

3-izbový byt (B305) s balkónom v projekte Hríby – Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 64.1 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj krásny a funkčne riešený 3-izbový byt v úplne novom develope

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

207,483 € 3237 €/m²

3-izbový byt (A406) s balkónom v projekte Hríby – Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 63.08 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

208,453 € 3305 €/m²

Priestranný 2-izbový byt (B303) s balkónom a pivnicou v projekte Hríby – Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Bystrická cesta | 48 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

158,983 € 3312 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (105)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 62.79 m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina Hľadáte dostupné moderné bývanie v

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

196,900 € 3067 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom na Žilinu (504)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 117.53 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie na najvyššom podlaží, ktoré spája pohodlie mestského života s dot

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

315,900 € 2506 €/m²

Výnimočný 4-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (203)

Reality Žilina

4 izbový byt | 101.64 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré kombinuje výhody mestského života s blízkosťou prírody? Máme pre

Publikované: 26.01.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

309,900 € 1703 €/m²

3-izbový byt 107 so záhradou, terasou a balkónom – Scenéria Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 136.89 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame priestranný 3-izbový byt s vlastnou záhradou, ktorý spája v

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,900 € 2300 €/m²

AV Reality | PRENÁJOM zariadený 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 53.5 m²

AV Reality exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BOHÚNKA | Luxusný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v centre Liptovského Mikuláša (406)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 132.14 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 3276 €/m²

NOVOSTAVBA 4-izbový byt s veľkou záhradou a s parkovacím miestom

Reality Poprad

4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 2290 €/m²

PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom, 1 izbový byt s loggiou, Nitra-Čermáň

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 37 m²

Hľadáte pokojné bývanie v Nitre, kde vám k nasťahovaniu stačia len osobné veci? Máme pre vás sk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 656 m² Prašník – Grnča | Pokoj vidieka

Reality Prašník

Pozemok pre bytovú výstavbu | Grnča | 656 m²

Stavebný pozemok 656 m² Prašník – Grnča | Pokoj vidieka, priestor pre víkendový dom aj bývanie

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

39,000 € 59 €/m²

Predám rekreačný stavebný pozemok Dubnica nad Váhom, 470 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhrada | 470 m²

190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

29,900 € 64 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23016)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Upresniť hľadanie