3 IZB BYT 60 M2 PIEŠŤANY, KOMENSKÉHO, KOMPLET REKONŠTRUKCIA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 60 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt v Piešťanoch na ulici Komenského, ktorý prešiel kompletn

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

150,000 € 2500 €/m²

Investičný projekt pripravený pre výstavbu RD - 4x pozemok + 1x RD

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Mýtna | 4,137 m²

Číslo ponuky : 190084 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

490,000 € 118 €/m²

Prenájom - výrobná hala s rozlohou 4 000 m² - Tr. Bohuslavice, NMnV

Reality Trenčianske Bohuslavice

Výrobný objekt | 4,000 m²

Číslo ponuky : 190315 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Trenčianske Bohuslavice

3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom v pôvodnom stave, Soblahov, pozemok 1558 m2

Reality Soblahov

Rodinný dom | Soblahovská | 130 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v dobrom stave nachá

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Soblahov

225,000 € 1731 €/m²

Pozemok 1850m2 v tichej lokalite, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 1,850 m²

190514 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebn

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

50 €/m2 50 €/m2

Exkluzívna ponuka – tehlový 2-izbový byt Levice - centrum

Reality Levice

2 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 53 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať – alebo skvelú investíciu? Tento 2-izbový

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

89,000 € 1679 €/m²

Krásny 7-izbový RD, 328 m² + 1389 m² pozemok, Trebostovo, okres Martin

Reality Trebostovo

Rodinný dom | Na brezinách | 388 m²

Číslo ponuky : 189895, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trebostovo

420,000 € 1082 €/m²

Obchodný priestor, 1207 m², Cintorínska ul, BA–I Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Cintorínska | 1,207 m²

Číslo ponuky : 1319, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Ak hľadáte na prenájo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok o výmere 704 m2 v súkromnej štvrti - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 704 m²

Číslo ponuky : 190531 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

88,000 € 125 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 695 m2 v súkromnej štvrti - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 695 m²

Číslo ponuky : 190530 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

86,875 € 125 €/m²

NA PREDAJ DVA STAVEBNÉ POZEMKY V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | 1,716 m²

178395 - V centre obce Ostrov ponúkame na predaj dva stavebné pozemky, jeden s výmerou 694 m2 a

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Ostrov

89 €/m2 89 €/m2

Stavebný pozemok 656 m² Prašník – Grnča | Pokoj vidieka

Reality Prašník

Pozemok pre bytovú výstavbu | Grnča | 656 m²

Stavebný pozemok 656 m² Prašník – Grnča | Pokoj vidieka, priestor pre víkendový dom aj bývanie

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

39,000 € 59 €/m²

Predám rekreačný stavebný pozemok Dubnica nad Váhom, 470 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhrada | 470 m²

190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

29,900 € 64 €/m²

3 izbový byt Trenčianske Teplice, 69m2, balkón, lodžia

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²

PRIPRAVUJEME PRE VÁS - útulný 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na sídlisku Št

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

119,900 € 1738 €/m²

Garáž Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Garáž | Štvrť SNP | 21 m²

Ponúkame na predaj garáž v Trenčianskych Tepliciach v Kameňolome. Výmera garáže je 21m2, je v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

21,900 € 1043 €/m²

Prenájom priestorov schválených na služby 18m2, Hodžova Piešťany

Reality Piešťany

Objekt pre obchod | Hodžova | 18 m²

2741 - Ponúkame Vám ponúka na prenájom priestory schválené na služby nachádzajúce sa na 1. posc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

280 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj investičný pozemok, 1431 m², Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovská cesta | 1,431 m²

Číslo ponuky : 2723, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

265,000 € 185 €/m²

Romantická chalúpka na veľkom pozemku 2330 m2

Reality Krivosúd-Bodovka

Vidiecky dom | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Krivosúd-Bodovka

149,900 € 1153 €/m²

Pozemok 35 355 m² vhodný na chov koní či hospodárstvo – Prašník

Reality Prašník

Iný poľnohosp. pozemok | 35,355 m²

VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj rozľahlý poľnohospodársky pozemok o výmere až 35 355 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

115,000 € 3 €/m²

4 izbový dom na predaj v Prejta -Dubnica nad Váhom (1120 m²)

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 180 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rodinný dom s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

235,000 € 1306 €/m²

Chatka so záhradou - 758 m2 Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Záhradná chatka | 42 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatku

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

37,900 € 902 €/m²

Na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom 78 m², novostavba Tomášikova 23C, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Číslo ponuky : 2767, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj novozrekonštruovaný 4-izbový byt, Toryská ul., kúpou voľný

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 84 m²

Číslo ponuky : 2736, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3213 €/m²

4-izbový byt s výhľadom, ktorý nekúpiš každý deň – Brezová pod Bradlom, 81 m²

Reality Brezová pod Bradlom

4 izbový byt | Horný rad | 81 m²

VAŠE REALITY ponúka na predaj 4-izbový byt v Brezovej pod Bradlom, situovaný na 3. poschodí byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

105,000 € 1296 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23014)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Upresniť hľadanie