Rodinný dom | Pažitná | 265 m²
Predstavujeme exkluzívnu kolekciu 10 nadštandardných 6-izbových rodinných víl, ktoré redefinujú
Info v RK
Rodinný dom | Golfová | 311.7 m²
Líščie údolie - výnimočné domy v najvyhľadávanejšej lokalite Košíc Dvojpodlažný dom VILLA 122
749,000 € 2788 €/m²
1 izbový byt | Veterná | 49 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený a zrekonštruovaný 1-izbov
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²
Prenájom kancelárie v Bratislave - Novom Meste na Račianskej ul.: 2/6 poschodie, výťah Výmera
8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Drozdia | 747 m²
FOK realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 747 m² v obľúbenej a pokojne
250 € 0 €/m²
4 izbový byt | 101 m²
Niektoré byty ponúkajú metre štvorcové. Tento ponúka niečo hodnotnejšie – pokoj, svetlo, priest
538,850 € 5335 €/m²
Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 220 m²
Výnimočná nehnuteľnosť v srdci Nového Mesta nad Váhom – dva domy, absolútne centrum, široké mož
Cena dohodou
Rodinný dom | Poľovnícka | 363.1 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Trenčíne, ul. Poľovnícka. Dom bol daný do užívania v r. 1984,
330,000 € 909 €/m²
Mezonet | Platanová | 92.76 m²
Ponúkame Vám na predaj časť RD s tromi samostatnými bytovými jednotkami, s veľkou 49 m2 terasou
270,000 € 2911 €/m²
Rodinný dom | Platanová | 92.76 m²
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Levanduľová | 667 m²
Predaj INVESTIČNÝ slnečný pozemok s murovanou, podpivničenou záhradnou chatou – Vrakuňa, Levand
145,000 € 217 €/m²
Záhradná chatka | Levanduľová | 17 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj murovanú, podpivničenú záhradnú chatku so VEĽKÝM slnečný poze
145,000 € 8529 €/m²
Záhrada | Záhradnícka | 769 m²
Hľadáte zabehnutú, zdravú záhradu bez chémie, kde nemusíte čakať roky na prvú úrodu? Ponúkame
259,000 € 337 €/m²
2 izbový byt | Slávičia | 36 m²
Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s predzáhradko
700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | x | 55 m²
Hľadám 2-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .
Cena dohodou
1 izbový byt | x | 35 m²
Hľadám 1-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | Bulharská | 80 m²
Prenájom samostatný celok 3 kancelárií/ viacúčelových miestností 80m2 s kuchynkou! + parkovanie
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ul. Čsl. armády | 79 m²
Byt sa nachádza v modernom bytovom dome, kde necítite anonymitu veľkých projektov. Kombinuje me
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pivovarská | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt v okresnom meste Skali
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,275 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov bez zbytočných starostí? Ponúkame Vám na predaj veľk
43,000 € 34 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 450 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre, lokalita Zobor - Narcisová ul. Parametre ponu
114,000 € 253 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 543 m²
V Exkluzívnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ 7 stavebných pozemkov rôznych výmer na
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 761 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok pre stavbu rodinného domu za výnimočnú cenu. Pozemok sa
35,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Čeľadice. - výmera
71,000 € 53 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.