Garáž na prenájom, Továrenská ul. Senica

Reality Senica

Garáž | Továrenská | 18 m²

Bezpečné miesto pre vaše auto – čistá a zrekonštruovaná garáž v Senici. AVORY Realitné Centrum

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Senica

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou so šatníkom a parkovaním – Jegého alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5198 €/m²

Ponúkame 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii - Sputniková ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 56 m²

GRAFT ponúka na prenájom krásny, slnečný 2-izbový byt po staršej rekonštrukcii – Sputniková ul.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

622 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľká záhrada, krásne prostredie, Bernolákovo - Čierna Voda

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | Horný dvor | 887 m²

Slnečný rovinatý oplotený pozemok s chatkou, pivnicou a sadom, ideálny na rekreáciu aj bývanie,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

115,000 € 130 €/m²

PREDAJ – RD Dobrá Voda | Dom s veľkým potenciálom

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 100 m²

REALL INVEST predstavuje rodinný dom, kde sa spája pokoj vidieka, súkromie a kontakt s prírodou

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

94,500 € 945 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - centrum mesta 2-izbový byt - Novostavba

Reality Trnava

2 izbový byt | Andreja Žarnova | 62 m²

REALL INVEST predstavuje na prenájom moderný byt v novom projekte na ulici A. Žarnova v Trnave.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

730 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Atraktívne obchodné priestory 86 m2 v centre - na prízemí.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Roosveltova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, nebytový priestor o výmere : 86 m², v atraktívnej lokalite ce

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,099 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Obchodné priestory 74 m2, v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výmerou : 74 m2. Situované sú na prízemí historického

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rekonštruované priestory 41 m2 v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Moyzesova | 41 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované, nebytové priestory o výmere 41 m², situované v centre Koš

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

339 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱KLINGERKA - 3-izbový byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Súkennícka | 75.6 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 3-izbový byt v projekte Kl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Rekonštruované priestory - 35 m2 - v centre

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 35 m²

Ponúkame do prenájmu kancelárske priestory - samostatnú miestnosť s balkónom a výmerou : 35 m2,

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

299 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestor s umývadlom – 9 m2 – v centre pri Hiltone.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Roosveltova | 9 m²

Ponúkame na prenájom kompaktný nebytový priestor o výmere 9 m², situovaný v centre Košíc na Roo

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

258 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 1,5i apartmán s výhľadom do vnútrobloku, Blok D

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 43 m²

Moderné bývanie v srdci bratislavského downtownu – Projekt Downtown Yards Hľadáte spojenie mes

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 7209 €/m²

Rekonštruovaná kancelária - 17,5 m2 - v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 17.5 m²

Ponúkame do prenájmu kancelárske priestory - samostatnú miestnosť, s výmerou : 17,5 m2, v centr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

179 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²

PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3-izbová rezidencia s výhľadom na hard

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Ponúkame Vám na prenájom krásny, zrekonštruovaný 2-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Ďorocká | 67 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, zrekonštruovaný 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Byt sa nachád

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Chata na predaj- okr. Liptovský Mikuláš - Červený Kút

Reality Liptovský Hrádok

Chata, drevenica, zrub | Vyšné Fabriky | 100 m²

Túžite po vlastnej chate na Liptove v lesnom prostredí? Táto ponuka by mohla byť tá pravá pre V

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Hrádok

99,000 € 990 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj - Jamník, okr. Liptovský Mikuláš

Reality Jamník

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Túžite po menšom domčeku na bývanie alebo rekreáciu na Liptove? Ak áno tak táto ponuka je ako

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Domy na predaj Jamník

179,900 € 1285 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DVE - DREVENICE do nájmu v tichom podhorskom prostredí - Liptovská Anna

Reality Liptovská Anna

Chata, drevenica, zrub | Hlavná | 0 m²

Chcete zrelaxovať a oddýchnuť si od uponáhľaného života v tichom podhorskom prostredí ? Ak áno

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 21.10.2024
Chaty a chalupy na prenájom Liptovská Anna

1,000 €/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 rekreačné chaty v LUKRATÍVNEJ lokalite Demänová - Bodice na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | Demänová - Bodice | 0 m²

Výnimočná ponuka - lukratívna poloha - skvelá investičná príležitosť Realitná kancelária GERT v

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 19.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

360,000 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebné pozemky - Beňadiková - Liptovský Mikuláš

Reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 20,000 m²

Realitná kancelária GERT ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) pozemky o celkovej výmere cca 20.000 m2

Publikované: 08.06.2021 Aktualizované: 07.09.2021
Pozemky na predaj Beňadiková

Cena dohodou

2 izbový apartmán na predaj, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 42 m²

Túžite po vlastnom apartmáne ktorý môžete využívať neobmedzene a k tomu aj wellness a navyše to

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

139,900 € 3331 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Rodinné domy na predaj (22946)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie