CHALUPA S MOŽNOSŤOU CELOROČNÉHO BÝVANIA V HRABIČOVE

Reality Hrabičov

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Link na video: https://youtube.com/shorts/bybBStt41qs?si=IQXOWKQUUBBdjo9h Link na 3D virtuáln

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Hrabičov

124,000 € 1390 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal┃Prenájom skladových a logistických priestorov - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Sučianska | 13,000 m²

Ponúkame na prenájom skladové a logistické priestory v meste Martin, situované v rámci jedného

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

1-izbový byt alebo garsónka – platba v HOTOVOSTI

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Hospodárska | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu 1-izbový byt alebo garsónku aj v pôvodnom stave. Všetky lokality. Cena = d

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK v novovybudovanej lokalite mesta.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 654 m²

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

233,500 € 357 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový VZOROVÝ BYT TYP ,,B" v NOVOSTAVBE TRIKOTA VO VRBOVOM, 71,37 m2, balkón, kobka, komplet zariadený

Reality Vrbové

3 izbový byt | Jána Zigmundíka | 71.37 m²

Byty v projekte TRIKOTA sa predávajú v stave holobyt, ale aj v štandarde, podľa výberu budúci

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Vrbové

179,000 € 2018 €/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom s obrovským potenciálom v Hlohovci

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohová | 80 m²

Objavte priestor, kde sa minulosť stretáva s vašou budúcnosťou – ideálne miesto pre rodinný živ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

119,000 € 1488 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom priestranný rodinný dom na Hrachovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hrachová | 145 m²

Ponúkame na prenájom priestranný rodinný dom na Hrachovej ulici, ktorý je ideálny na podnikateľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

V centre Banskej Štiavnice nový podkrovný byt s klimatizáciou v Hellovom dome oproti parkovisku na predaj

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Akademická 333/8 | 42 m²

Ponúkame na predaj posledný novo-vybudovaný podkrovný byt v Hellovom dome, v priamom historicko

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

125,000 € 2976 €/m²

Priestranný 3-izbový byt (až 79 m²) s loggiou, klimatizáciou a zariadením v tichej lokalite – Pri tehelni, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Pri tehelni 4 | 79 m²

​Hľadáte priestranný byt pre svoju rodinu, ktorý si viete dotvoriť podľa vlastných predstáv, no

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1265 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s balkónom na predaj v Kozárovciach

Reality Kozárovce

2 izbový byt | 1015 | 46.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, kde stačí prísť s jednou kufrom? Máme pre Vás ponuku, ktorá spája

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Kozárovce

94,900 € 2041 €/m²

Váš súkromný kúsok histórie v Banskej Štiavnici – Kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Akademická 339 | 34.5 m²

Hľadáte dokonalé útočisko v srdci Banskej Štiavnice, úspešnú investíciu, no nechcete strácať ča

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

125,000 € 3623 €/m²

Štýlová novostavba v Kozárovciach – bývajte moderne s minimálnymi nákladmi!

Reality Levice

2 izbový byt | Kozárovce 1015 | 46.5 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

94,900 € 2041 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s krásnym výhľadom a parkovaním – top lokalita Hviezdoslavova

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hviezdoslavova 280/4 | 70 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Žiari nad Hronom, kde Vá

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

139,900 € 1999 €/m²

Viac než Dom: 105 m2 Bývania, 1500 m2 Pozemku a potenciál pre ďalšie izby

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Svätý Anton | 105 m²

novostavba | nízkoenergetický dom | tiché prostredie | priestranný pozemok Predstavujeme dom,

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

335,000 € 3190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Samota s Výhľadom na Kalváriu: Pozemok 3947 m2 Len 5 minút od Banskej Štiavnice!

Reality Banská Štiavnica

Iný stavebný pozemok | Banská Belá | 3,947 m²

​Hľadáte tichú príležitosť s obrovským potenciálom? Ponúkame exkluzívny pozemok na samote, ktor

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

15 €/m2 15 €/m2

Dom s Obchodným Priestorom a Záhradou v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská 194/19 | 156 m²

Ponúkame exkluzívnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť s dvojitým potenciálom priamo v historick

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

360,000 € 2308 €/m²

Unikátna Investičná Príležitosť: 9629m2 Na Samostatnú Rezidenčnú Výstavbu v Novej Bani!

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Laznícka | 9,629 m²

Hľadáte rozsiahly pozemok s obrovským developerským potenciálom? V exkluzívnom zastúpení ponúka

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

249,900 € 26 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlová drevenica v srdci Štiavnických vrchov – Kráľovce-Krnišov 20 minút od Banskej Štiavnice

Reality Kráľovce-Krnišov

Chalupa, rekreačný domček | Krnišov | 63 m²

Hľadáte pokoj, čistý vzduch a výhľady, ktoré vás každé ráno nabijú energiou? Ponúkame na predaj

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľovce-Krnišov

72,900 € 1157 €/m²

MODERNÝ A PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V ŠAHÁCH – IDEÁLNY PRE RODINU

Reality Šahy

4 izbový byt | Vajanského 10 | 79 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny svoje súkromie? Ponúkame na predaj kompletne zrekonšt

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Šahy

68,000 € 861 €/m²

Váš sen o chate v Novej Bani : Pripravené k okamžitej výstavbe

Reality Nová Baňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bukovina | 4,596 m²

elektrická prípojka | projekt | príroda | polosamota | Už nehľadajte, začnite stavať! Ponúkame

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

79,900 € 17 €/m²

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA - 99 m2 | KOMPLETNÁ KVALITNÁ REKONŠTRUKCIA | IHNEĎ VOĽNÝ | GARÁŽ

Reality Trnava

4 izbový byt | Vajanského | 99 m²

Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trnava

309,980 € 3131 €/m²

novostavba 3,5 izbový RD v štandarde (s kanalizáciou), dostupnosť do BA-Nivy 20 min.

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Na predaj novostavby rodinných domov – Lehnice, časť Sása (blízko Bratislavy) Cena: od 184000 €

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

184,000 € 2629 €/m²

Na predaj priestranný byt 79 m2 v srdci mesta Komárno – priamo na Nádvorí Európy

Reality Komárno

Iný byt | Nádvorie Európy | 80 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v samotnom centre mesta, v byte s rozlohou 80 m² s nád

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Na prenájom 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii - Murgašova ul. - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 48 m²

GRAFT ponuka v lukratívnej lokalite 2 izb. byt Murgašová ul. Staré Mesto / BA I. komplet zariad

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

820 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22947)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie