AVENUE | komfortný 5-izb RD, bazén, krásna lokalita, Svätý Jur, pri BA

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Cíbická cesta | 218 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka NA PREDAJ takmer novostavbu samostatne stojaceho 5-izbov

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

620,000 € 2844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AVENUE | krásny zariadený apartmán, termálne kúpalisko, Dun. Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta sv. Krištofa | 55.54 m²

[b]Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ nový a vkusne zariadený apartmán s teras

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

163,000 € 2935 €/m²

AVENUE | krásny a veľký 3i byt, štýlová novostavba Discovery Residence

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 125 m²

Spoločnosť AVENUE ponúka na PRENÁJOM nový a ešte neobývaný 3-izbový byt v exkluzívnej novostavb

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RK4 - NA PREDAJ - stavebný pozemok v RADOŠINE, okres Topoľčany

Reality Radošina

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 623 m²

Na PREDAJ krásny .pozemok v radovej zástavbe obce Radošina. Pozemok je rovinatý a celý je opl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Radošina

63,000 € 101 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2-izbový byt v novostavbe, ul. I. Olbrachta

Reality Trenčín

2 izbový byt | I. Olbrachta | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý 2-izbový byt s terasou a veľkým balkónom v novosta

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | 4 izbový výnimočný mezonet s dvoma terasami, 3 veže

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Bajkalská | 225 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom novozariadený výnimočný 4-izbový mezonetový byt s dvoma tera

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

5,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DOHODA MOŽNÁ -STAVEBNÝ POZEMOK S KRÁSNYM VÝHLADOM , KITTSEE

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

BHS Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Kittsee o veľkost pozemku je 549 m2. Rozmery p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj

173,000 € 315 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom na predaj v obci Trebeľovce, okres Lučenec

Reality Trebeľovce

Rodinný dom | Trebeľovce | 300 m²

Directreal Stred - Možno to poznáte. Prídete k niekomu domov a od prvého momentu sa tam cítite

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trebeľovce

155,000 € 517 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2 izb bytu v novostavbe s garážovým státím

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s garážovým státím v podzemnej garáži v staršej novostavbe na K

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3818 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 izb byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Novomestská | 63.5 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Nových Zámkov na ulici Novomestská 13. čiastočne zreko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

105,000 € 1654 €/m²

Novinka
Novinka

1- izbový nebytový priestor Námestie SNP č.2 + prenájom druhej izby

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Námestie SNP | 54.32 m²

Nebytový priestor sa nachádza v historickom meštianskom dome priamo na Námestí SNP 2 v Banskej

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

127,000 € 2338 €/m²

Novinka
Novinka

Jan Pinka | 3i byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62 m²

Jan Pinka, Vás partner v realitách ponúka na prenájom byt vhodný pre max 2 pracujúce osoby. •

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ | VEĽKORYSÝ MEZONET (210 m²) PRI DULOVOM NÁMESTÍ – IDEÁLNY DOMOV PRE VEĽKÚ RODINU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²

Hľadáte priestor rodinného domu v srdci Bratislavy? Mezonet na Košickej ulici (Nivy) je stvoren

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

639,900 € 3054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 210 m² mezonet s povolením na rozdelenie na 2 bytové jednotky

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²

Ponúkame na predaj strategickú nehnuteľnosť na Košickej ulici s vysokým výnosovým potenciálom.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

639,900 € 3054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU V SLASKEJ

Reality Slaská

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,106 m²

Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=qePts5hjlLI Ponúkame na predaj budúci slnečný

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Slaská

65,000 € 59 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK S ÚPI NA VÝSTAVBU CHÁT – LUTILA (2 439 m²)

Reality Lutila

Rekreačný pozemok | Lesná | 2,439 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s celkovou výmerou 2 439 m² v pokojnej časti obce Lutila. K

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Lutila

14,500 € 6 €/m²

Na predaj pozemok výmere 635m2 v obci Chrámec

Reality Chrámec

Záhrada | Chrámec | 635 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 635 metrov štvorcových v intaviláne obce Chrámec. Jedn

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 07.06.2024
Pozemky na predaj Chrámec

2,990 € 5 €/m²

Ponúkam na predaj pozemok v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 2,747 m²

Ponúkam na predaj pozemok v k.ú. Záhorská Bystrica. Pozemok je o celkovej výmere 2747m2. Situov

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 145 €/m²

Ponúkame na predaj garáž/skladové priestory v meste Kremnica

Reality Kremnica

Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²

Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Kremnica

49,900 € 780 €/m²

Na predaj budova v obci Bátovce

Reality Bátovce

Iný objekt na bývanie | Batovce | 250 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu vhodnú na podnikateľské účely v obci Bátovce. Budova je o

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 07.10.2024
Domy na predaj Bátovce

48,000 € 192 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Rudno nad Hronom okr. ZC

Reality Rudno nad Hronom

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v obci Rudno nad Hronom, neďaleko o

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Rudno nad Hronom

67,000 € 335 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI HORNÁ ŽDAŇA

Reality Horná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,019 m²

Na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2019 m² v pokojnom prostredí obce Horná Ždaňa.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Horná Ždaňa

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22947)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie