JABLONKA - ŠVANCAROVA DOLINA, POZEMOK 2.263m2, MYJAVA

Reality Jablonka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,263 m²

Hľadáte miesto pre trávenie voľných chvíľ? Vaše očakávania určite naplní tento pozemok v nádher

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

51,990 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky domček na kopaniciach s pozemkom 1072m2, Brestovec

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Nezadaná | 76 m²

Pôvodný vidiecky domček na samote Myjavských kopaníc - dom, ktorý má dušu a príbeh. Miesto, kde

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

75,000 € 987 €/m²

NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR (34m2) V CENTRE MESTA SENICA

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Oslobodenia | 34 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na prenájom pekný komerčný priestor s rozlohou 34,35m2 v pol

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senica

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM SKLADOVÝ / VÝROBNÝ PRIESTOR (290m2) SENICA.

Reality Senica

Priestor pre sklad | Továrenská | 290 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na prenájom komerčný priestor v areáli bývalého Slovenského h

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senica

870 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR V CENTRE SENICE

Reality Senica

Obchodné priestory | Hurbanova | 232 m²

PRENÁJOM KOMERČNÉHO / OBCHODNÉHO PRIESTORU ideálneho pre predajňu akéhokoľvek typu, pobočku ba

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senica

1,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok v Prietrži (697m2) s potenciálom výstavby

Reality Prietrž

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²

Slnečný pozemok v obci Prietrž, ktorý spája pokoj prírody s potenciálom pre výstavbu rodinného

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Prietrž

59,900 € 86 €/m²

Záhrada s murovanou chatkou, Senica, ZO Bažantnica

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | Železničná | 17 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať ticho, pokoj a zrelaxovať v súkromí vlastnej záhrady? P

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

37,000 € 2176 €/m²

Chalupa na polosamote, Krajné okr. Myjava

Reality Krajné

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

Milovníci prírody, ticha a výhľadov, zbystrite pozornosť. Chalupa, kde sa čas spomalí .... Pre

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Krajné

109,000 € 807 €/m²

Pozemok 1 179 m² so starším domom – Unín, okr. Skalica

Reality Unín

Rodinný dom | 301 | 128 m²

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1 179 m² v obci Unín,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Unín

37,900 € 296 €/m²

5-izb. rod. dom/ bazén/ stodola/ pozemok 3.030m2, Podbranč, polosamota

Reality Podbranč

Rodinný dom | Nezadaná | 225 m²

Dom, kde technológia objíma prírodu. Predstavujeme vám jedinečnú nehnuteľnosť situovanú v srdc

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Podbranč

395,000 € 1756 €/m²

Prenájom - nový 1 - izb. byt, parking, Senica , Sadová ul.

Reality Senica

1 izbový byt | Sadová | 34 m²

Moderný byt s novým zariadením, do ktorého sa stačí len nasťahovať a užívať si všetky výhody kt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Senica

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM PRIESTORY PRE AMBULANCIU LEKÁRA, SENICA

Reality Senica

Obchodné priestory | Hurbanova | 105 m²

Priestory určené pre ambulanciu lekára sa nachádzajú v polyfunkčnom dome v centre mesta na prvo

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senica

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR (88m2) V CENTRE SENICE

Reality Senica

Obchodné priestory | Hurbanova | 88 m²

PRENÁJOM KOMERČNÉHO / OBCHODNÉHO PRIESTORU ideálneho pre ambulanciu lekára, predajňu, kancelári

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Murovaná garáž 22 m² | brána 2,5 m | vhodná aj pre dodávku – Senica

Reality Senica

Garáž | Sadová | 22 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj murovanú garáž situovanú v jednej z najvyhľadávanej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Senica

33,900 € 1541 €/m²

NA PREDAJ MUROVANÁ GARÁŽ (22m2) SENICA, SADOVÁ UL.

Reality Senica

Garáž | Sadová | 21 m²

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Senica

30,900 € 1471 €/m²

NA PRENÁJOM - PARKOVACIE STÁTIE SADOVÁ UL., SENICA

Reality Senica

Garáž | Sadová | 12 m²

Prenájom parkovacieho státia – centrum Senice AVORY Realitné Centrum Vám ponúka na prenájom vo

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Senica

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR (230m2), SENICA

Reality Senica

Obchodné priestory | Továrenská | 230 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na prenájom multifunkčný obchodný priestor o výmere 230m², kt

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senica

4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Dom na samote pri lese s pozemkom 3.160m2, Cerová

Reality Cerová

Rodinný dom | Lieskové | 202 m²

AVORY Realitné Centrum/ Poľovnícka chata na samote pod lesom, potok priamo pri pozemku, cca 700

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Cerová

315,000 € 1559 €/m²

Rodinný dom s terasou, garáž, pozemok 902m2, Dojč, okr. Senica

Reality Dojč

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Miesto, kde deti môžu bezstarostne behať po dvore, domáci miláčikovia si užívať voľnosť a vy si

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dojč

239,000 € 1992 €/m²

NA PRENÁJOM PRÉMIOVÉ SKLADOVÉ PRIESTORY, SENICA

Reality Senica

Priestor pre sklad | Továrenská | 3,024 m²

Flexibilné riešenie skladovania v strategickej lokalite Senice AVORY Realitné Centrum / V exkl

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Štýlový vidiecky dom na polosamote, terasa, pozemok 2 036 m², Podbranč

Reality Podbranč

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

...Tam, kde končí cesta a začína pokoj… Podbranč – Gažovci Na konci tichej cesty, kde asfalt p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Podbranč

320,000 € 1524 €/m²

3 - izb. byt s lodžiou (74m2) Senica - centrum

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 69 m²

...Byt v tichom centre Senice so zasklenou lodžiou, veľkou murovanou pivnicou a výhľadom do zel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Senica

113,000 € 1638 €/m²

Na prenájom nový 3-izb byt (98m2) Senica - centrum

Reality Senica

3 izbový byt | Štefánikova | 98 m²

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum vám predstavujeme byt, ktorý vonia novotou. Na Štefánikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Senica

690 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 778m2, SKALICA , JAZERNÉ POLIA

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Cubínkova | 778 m²

...Miesto, ktoré si ľudia vybrali – a vy máte šancu byť ďalší... AVORY Realitné Centrum / v ob

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

131,900 € 170 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (22947)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie