POZEMOK S ÚPI NA VÝSTAVBU CHÁT – LUTILA (2 439 m²)

Reality Lutila

Rekreačný pozemok | Lesná | 2,439 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s celkovou výmerou 2 439 m² v pokojnej časti obce Lutila. K

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Lutila

14,500 € 6 €/m²

DVA STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ DOMY

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | Šášovské Podhradie | 1,089 m²

Ponúkame na predaj dva slnečné stavebné pozemky, každý s výmerou 1089 m², situované v mestskej

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

39,900 € 37 €/m²

RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU V OBCI ČATA - 3D PREHLIADKA

Reality Čata

Rodinný dom | Hlavná | 0 m²

Dom sa nachádza na Hlavnej ulici v obci Čata. Obytný priestor má rozdelený na dve časti, ako to

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 17.03.2025
Domy na predaj Čata

41,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

ZÁHRADNÁ CHATKA S POZEMKOM 736 m² V LUTILE

Reality Lutila

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 20 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=vFpKbmnH7E8 Na predaj chat

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Lutila

39,900 € 1995 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARSÓNKA S LOGGIOU

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Janského | 22 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=NGsYd66X56E Garsónka je si

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

23,500 € 1068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM V ŽIADANEJ LOKALITE V NOVEJ BANI

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Pod Zvoničkou | 150 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v započatej rekonštrukcií jednej z najžiadan

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

119,900 € 799 €/m²

REZERVOVANÝ POZEMOK Č. 2

Reality Prestavlky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na výber z dvoch slnečných stavebných pozemkov situovaných v tichej okrajovej časti po

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prestavlky

49,900 € 83 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V MESTE KREMNICA

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Banská cesta | 555 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území historického mesta Kremnica, k

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

58,500 € 105 €/m²

DVA DOMY S VEĽKÝM POZEMKOM V POVAŽANOCH

Reality Považany

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku dom č. 90: https://my.matterport.com/show/?m=orS33vNFaM9 Link

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Považany

114,900 € 766 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena-Na predaj dom v obci Bátovce okr. Levice

Reality Bátovce

Vidiecky dom | Bátovce | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bátovce. Podlahová plocha domu je 180m2 pričom na bývanie

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 07.10.2024
Domy na predaj Bátovce

47,900 € 435 €/m²

RODINNÝ DOM V OBCI SLASKÁ

Reality Slaská

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=5PYcjiKsKT8 Ponúkame na pr

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Slaská

74,900 € 576 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI BZENICA

Reality Bzenica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,076 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1076 m², ktorý predstavuje ideá

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Bzenica

47,000 € 44 €/m²

INVESTIČNÉ POZEMKY POD PRIOROM

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | M. Benku | 3,388 m²

Predám spoluvlastnícky podiel o veľkosti 1/2-ica na dvoch atraktívnych pozemkoch nachádzajúcich

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

349,900 € 103 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA BYTOVÝ DOM (4 BYTY A SKLADOVÉ PRIESTORY)

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | SNP | 373 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ v podobe bytového domu situovaného na ulici SNP v meste Žiar nad Hronom.

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

159,990 € 482 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CHATA S ALTÁNKOM A DREVÁRŇOU - JANOVA LEHOTA

Reality Janova Lehota

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 70 m²

Chata sa nachádza v pokojnom podhorskom prostredí, ktoré je situované v rámci k.ú. Janova Lehot

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 30.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Janova Lehota

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝROBNÝ AREÁL (2055 m²) S VLASTNÝM PRÍSTUPOM

Reality Janova Lehota

Výrobný objekt | Nezadaná | 328 m²

Ponúkame na predaj ucelený výrobný areál v Janovej Lehote o celkovej výmere 2055 m². Súčasťou t

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Janova Lehota

197,000 € 601 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GAZDOVSKÝ DOM VHODNÝ NA CHALUPU

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=8TTRJ757UJW Ponúkame na pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

49,900 € 333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK NA VÝSTAVBU DOMU V OBCI VOZNICA

Reality Voznica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,013 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 2013 m², nachádzajúci sa v pokojnom slnečnom pros

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Voznica

73,000 € 36 €/m²

AMICUS REALITY - Na predaj 2 rodinné domy s pozemkom o vymere 912m²

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Kostiviarska | 155 m²

Ponúkame na predaj dva rodinné domy v Banskej Bystrici časť Kostiviarska na pozemku o vymere 91

Publikované: 12.02.2023 Aktualizované: 15.07.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

310,000 € 2000 €/m²

Predám 2izb.byt Závadka nad Hronom.SOM MAJITEĽ!!!

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | Paseka | 64 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt Závadka nad Hronom, Paseka 6. Byt sa nachádza na 5.posch s v

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

37,000 € 641 €/m²

BYTOVÝ DOM V MESTE LUČENEC

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Ulica Svätoplukova | 948 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci bytový dom situovaný v tichej lokalite mesta Lučenec. Pos

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU

Reality Hrabičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu nachádzajúci sa v obci Hr

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Hrabičov

98,500 € 62 €/m²

GARSÓNKA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Janského | 22 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=JvoiGfy5VZB Garsónka je si

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

31,490 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V ŽARNOVICI – PARTIZÁNSKA ULICA

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 666 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou výmerou 666 m², situovaný priamo v meste

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

79,900 € 120 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22947)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie