Na predaj 3iz. byt v pôvodnom stave s loggiou v Hlohovci

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Za poštou | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v Hlohovci pri c

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

113,000 €

Na predaj chalupa v pôvodnom stave na Myjavských kopaniciach

Reality Poriadie

Chalupa, rekreačný domček | Poriadie | 246 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj chalupu na Myjavských kopaniciach v obc

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poriadie

128,000 € 520 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Skalici časť Špety

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Špety | 1,500 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok v Skalici časť Špety

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

90,000 € 60 €/m²

Predaj - stavebný pozemok v Galante na ul. Mládežnícka štvrť

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok v Galante na ulici Mlá

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

159,000 €

Na predaj pozemok v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Záhrada | Suchá nad Parnou | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok v Suchej nad Parnou Pozemok je

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

12,000 €

Stavebný pozemok na predaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj lukratívný pozemok v obci Horný Ohaj so za

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

160,000 €

Rodinný dom v obci Pohorelá na predaj, 2 bytové jednotky

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Orlová | 160 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v krásnom prostredí Nízkych Ta

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

94,000 € 588 €/m²

Bytový dom v Senci na predaj-9 bytov-pri Slnečných jazerách

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | Štúrova | 472.5 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3-podlažný polyfunkčný bytový dom nachádzajúci sa v Sen

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Senec

1,200,000 € 2540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj garáž v Seredi na Cukrovarskej ulici

Reality Sereď

Garáž | Cukrovarská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Seredi na Cukrovarskej ulici C

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Sereď

26,000 €

Rodinný dom vhodný na celoročné chalupárčenie s veľkým pozemkom

Reality Vaľkovňa

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáte útočisko v malebnej prírode, kde si užijete pokoj a zároveň budete blízko turistických

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vaľkovňa

93,000 €

Predaj -stavebný pozemok so stavebný povolením vo Voderadoch

Reality Voderady

Pozemok pre rodinné domy | Agátova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Voderady

170,000 €

Na predaj 3iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Skalici

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 64 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Skalica

138,000 € 2156 €/m²

Na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Čáry

Reality Čáry

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Č

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Čáry

39,380 €

Na predaj garáž v Seredi na ul. Čepeňská

Reality Sereď

Garáž | Čepeňská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Seredi v centre Garáž má celko

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Sereď

14,500 €

Na predaj garáž v Hlohovci časť Peter

Reality Hlohovec

Garáž | časť Peter | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Hlohovci časť Peter Garáž má c

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Hlohovec

14,000 €

Výhľad na Karpaty-pozemok vhodný na výstavbu RD v Trstíne

Reality Trstín

Pozemok pre rodinné domy | Trstín | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Tr

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trstín

125,000 €

Predaj apartmány v horskom prostredí Nízkych tatier - Bystrá

Reality Bystrá

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj dva zariadené apartmány v obľúbenom prostredí Bystrá. -obidva rozloha: 74 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bystrá

240,000 € 3243 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v Horných Orešanoch ( Majdánske)

Reality Horné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Majdánske | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou v záhradkárskej osad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Orešany

62,000 €

Polyfunkčný dom Brezno mesto

Reality Brezno

Obchodné priestory | Chalupkova | 300 m²

Dispozícia objektu: Podzemné podlažie: Schodisko Skladové priestory Plynová kotolňa 1. Nadze

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Brezno

250,000 € 833 €/m²

Na predaj orná pôda k.ú. obce Bučany

Reality Bučany

Orná pôda | Bučany | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Bučany

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bučany

2 €/m2

Na predaj zrekonštruovaná 2-podlažná budova v centre Šelpíc

Reality Šelpice

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj zrekonštruovanú dvojpodlažnú bytovú bud

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Šelpice

450,000 €

4 izbový byt Mládežnícka ulica Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Mládežnícka | 78.5 m²

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2739 €/m²

Radový dom 3+kk Orihuela Costa-Villamartin, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj dvojpodlažný zariadený radový dom 3

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

209,990 € 3333 €/m²

Radový dom 4+kk Benijófar-Costa Blanca, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený radový dvojpodlažný dom 4

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

289,900 € 2027 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22947)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie