Apartmánový komplex Grand Solaire, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

Garsónka | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex Grand Solaire Pat

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

84,795 € 4136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 4 izb.bytu

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Puškinova | 77 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom zrekonštruovaný 4-izbový byt v centre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4 izbový byt Mládežnícka ulica Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Mládežnícka | 78.5 m²

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2739 €/m²

Rodinný dom v obci Pohorelá na predaj, 2 bytové jednotky

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Orlová | 160 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v krásnom prostredí Nízkych Ta

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

94,000 € 588 €/m²

Thajsko-Pattaya-2 izbový apartmán-Baan Anphur Grand View

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Thajsku s výhľadom na more a mesto

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

77,100 € 1168 €/m²

Thajsko-Pattaya-Jomtien-štúdio-30m2- 200metrov od pláže

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1- izbový apartmán-štúdio s loggiou s výhľadom na mesto

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

54,200 € 1807 €/m²

Na predaj záhradka v záhradkárskej oblasti Senica - Kunov

Reality Senica

Záhrada | Kunov | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Seni

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Senica

41,900 €

Kancelária na prenájom v centre Senca-Lichnerova-pešia zóna

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 18 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom reprezentačný kancelársky priestor priamo na pešej zó

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Senec

350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Dom na predaj v Štitaroch

Reality Štitáre

Rodinný dom | 0 m²

Náš realitná kancelária LP reality ponúka na predaj rodinný dom v štádiu holodom. Dom je o veľ

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štitáre

227,000 €

Podiel na pozemku na predaj

Reality Svätoplukovo

Komerčná zóna | 0 m²

Naša realitná kancelária LP ponúka na predaj väčšinový podiel na pozemku (54%) v areáli bývalé

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svätoplukovo

10.5 €/m2

Na predaj 3iz. byt v pôvodnom stave s loggiou v Hlohovci

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Za poštou | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v Hlohovci pri c

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

113,000 €

5 izbová vila s bazénom v Thajsku-Pattaya-jazero Map Prachan

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 5 izbovú vilu s bazénom v Thajsku v lokalite Pattaya p

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 2375 €/m²

Na predaj rodinný dom v krásnej prírode v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Dobrá Voda | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v obci Dobrá Voda Nehnuteľ

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 €

Na predaj 2 stavebné pozemky v Galante na Tulipánovej ulici

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Tulipánova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnave ponúka na predaj 2 stavebné pozemky v Galante na Tulipán

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

210 €/m2

Predaj apartmány v horskom prostredí Nízkych tatier - Bystrá

Reality Bystrá

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj dva zariadené apartmány v obľúbenom prostredí Bystrá. -obidva rozloha: 74 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bystrá

240,000 € 3243 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v Horných Orešanoch ( Majdánske)

Reality Horné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Majdánske | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou v záhradkárskej osad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Orešany

62,000 €

Polyfunkčný dom Brezno mesto

Reality Brezno

Obchodné priestory | Chalupkova | 300 m²

Dispozícia objektu: Podzemné podlažie: Schodisko Skladové priestory Plynová kotolňa 1. Nadze

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Brezno

250,000 € 833 €/m²

Na predaj orná pôda k.ú. obce Bučany

Reality Bučany

Orná pôda | Bučany | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Bučany

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bučany

2 €/m2

Na predaj 3iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Skalici

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 64 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Skalica

138,000 € 2156 €/m²

Na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Čáry

Reality Čáry

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Č

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Čáry

39,380 €

Na predaj garáž v Seredi na ul. Čepeňská

Reality Sereď

Garáž | Čepeňská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Seredi v centre Garáž má celko

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Sereď

14,500 €

Na predaj garáž v Hlohovci časť Peter

Reality Hlohovec

Garáž | časť Peter | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Hlohovci časť Peter Garáž má c

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Hlohovec

14,000 €

Výhľad na Karpaty-pozemok vhodný na výstavbu RD v Trstíne

Reality Trstín

Pozemok pre rodinné domy | Trstín | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Tr

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trstín

125,000 €

Na predaj zrekonštruovaná 2-podlažná budova v centre Šelpíc

Reality Šelpice

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj zrekonštruovanú dvojpodlažnú bytovú bud

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Šelpice

450,000 €

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8521)