Chalupa, rekreačný domček | Pri rybníku | 30 m²
Na predaj murovaná chata so záhradou pri jazierku Pozdišovce – len 6 km od Michaloviec Real
38,000 € 1267 €/m²
Obchodné priestory | Močarianska | 0 m²
Obchodné priestory na predaj – Michalovce, Močarianska ulica Realitná kancelária Leaders & Par
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | 25,281 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – priemyselný pozemok 25 281 m² v Dubnici nad Váhom (časť Prejta), okres
69 €/m2 1 €/m2
Obchodné priestory | Nad Laborcom | 0 m²
Na prenájom zdravotnícke priestory 85 m² Ponúkame na prenájom kompletne dispozične pripravené
8 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Kapverdy
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán Deluxe Orchid v r
150,000 € 3750 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 5,421 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj veľkú slnečnú záhradu v pokojnej lokali
70,000 € 13 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rákoczi Ferenc
Realitná kancelária Leaders & Partners pobočka Bratislava ponúka na predaj zrekonštruovaný rodi
320,000 € 3556 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Moson
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj v maďarskom mestečku Mosonmagyarová
275,000 € 2391 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka
Realitná kancelária Leaders & Partners pobočka Bratislava ponúka na predaj rodinný dom s pekným
175,000 € 1658 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Papréd
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej maďarskej obci B
175,000 € 1259 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 0 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite s vý
410,400 €
Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Bezenye | Faiskola utca
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1250 m2 v m
124,000 € 99 €/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 138 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.5
2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Lével
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 5-izbový rodinný dom s výbornou
335,800 € 1825 €/m²
Rodinný dom | Vŕbová | 0 m²
Realitná kancelária L&P ponúka na predaj dvojpodlažný obchodno-prevádzkový objekt nachádzajúci
234,000 €
2 izbový byt | Leškova | 76 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt s garantovaným výnosom v e
215,000 € 2829 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt je k
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Károly út
Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v maďarskom mestečku M
119,000 € 2767 €/m²
3 izbový byt | Dvojkrížna | 88 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Bra
334,000 € 3795 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hrubé lúky | 0 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj pozemok s dvomi chatami v krásnej lokal
209,500 €
2 izbový byt | Rakúsko | Wien | Neilreichgasse
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj krásny 2-izbový byt vo Viedni, ulica Ne
218,000 €
2 izbový byt | Jelšová | 90 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom (min. 1 rok) 2-izbový byt so záhradkou na Ješovej ulici, Panorám
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie hraničiarov | 72 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v projekte D
770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok pozostávajúci z dvoch
127,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.