Nádherný 4-izbový rodinný dom s krbom a nádherným pozemkom | Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Mocsáryho | 119 m²

Nádherný rodinný dom – oáza pokoja v tichej slepej ulici vo Fiľakove Predstavte si miesto, kde

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

243,000 € 2042 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM: Nebytové priestory, Bottova ulica, Levoča, 140 m2

Reality Levoča

Kancelárie, administratívne priestory | Bottova | 140 m²

Ponúkam na prenájom priestranné pekne presvetlené nebytové priestory o rozlohe celkom cca 140 m

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Levoča

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na prenájom 2-izbový byt v Trenčíne, kompletne zariadený

Reality Trenčín

2 izbový byt | Veľkomoravská | 58 m²

Ponúkam na prenájom pekný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Trenčíne – Zámostie. Byt m

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj: stavebný pozemok PB (N096-14-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čiernohájska | 1,050 m²

(N096-14-DASEa) Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1 050 m², situovaný v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

128,000 € 122 €/m²

Prenájom obchodný priestor 80m2 BA-Rajská (N038-25-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Rajská | 80 m²

Priestor je vhodný na rôzne služby, na obchodnú prevádzku, showroom, kaderníctvo, nočný bar atď

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj novostavba 4-izb. rodinného domu typ - drevodom s terasou na pozemku 800 m2 v Pribete. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

Reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 127.62 m²

Directreal for Life - Na domovskej stránke DirectReal pod ID: 177299 nájdete 39 fotografii tej

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pribeta

179,900 € 1410 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Trnava, výmera 60 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,000 € 2817 €/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Na prenájom 1 izbový byt (42m2), Haburská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 42 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom veľký a priestranný 1 izbový byt na Haburskej ulici v mestsk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

📞0907 240 233 Čiastočne zariadená garsónka na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 28 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj útulnú čiastočne zariadenú garsónku v Dunajsk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

89,900 € 3211 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc Ponúkame na predaj

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izb. zariadeného bytu, veľký balkón, parkovacie státie

Reality Senec

2 izbový byt | Nevyplnená | 42 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom 2 izb. zariadený byt na Holubej ul. v Senci. Byt

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Senec

750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pre výstavbu rodinného domu s architektonickou štúdiou, 820 m2

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Viničná cesta | 820 m²

BÝVAJTE INAK, BÝVAJTE V SÚLADE S KRAJINOU! DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

35,900 € 44 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pre výstavbu rodinného domu, 820 m2, Nová Baňa - Viničná cesta

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Viničná cesta | 820 m²

NEVÁHAJ A STAVAJ! ZÍSKAJ PRIJEMNÉ BÝVANIE V MALOM MESTE, S DOBROU DOSTUPNOSŤOU NA DIAĽNICU R1.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

32,900 € 40 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - Kancelárske priestory v okolí Komárna v uzatvorenom areály

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 98 m²

Na prenájom vám ponúkam kancelárske priestory v okolí Komárna o rozlohe: 98 m2. Dispozične sa

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM >> 1 izbový byt - RUŽINOV – Zálužická 19

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Zálužická | 42 m²

Realitná kancelária MENSORI ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM väčší 1-izb. byt ulici Zálužická v ti

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

540 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ rodinného domu v obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom v kúpeľnej obci Číž – pokoj, príroda a liečivé pramene na dosah ZÁKLADN

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Číž

149,000 € 1380 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ - väčší stavebný pozemok pre rodinné domy v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 8,848 m²

Na predaj vám ponúkam stavebný pozemok pre rodinné domy, kde je možné postaviť viacej rodinných

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

39 €/m2 39 €/m2

Novinka
Novinka

AARK: Kancelárske priestory - 147,05 m², Paulínska, Trnava - CENTRUM MESTA

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Paulínska | 147.05 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

774.91 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reštaurácia s nechtovým štúdiom na predaj - Znievska ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Znievska | 310.25 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám exkluzív

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 17.02.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečná chalupa v Čiernom Balogu

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, vkusne zariadenú historickú chalupu z roku 1926 v obci Čierny Bal

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena na vyžiadanie

RD Sládkovičovo v tichej uličke, 4 izby, pivnica 3 izby, pozemok 567 m2

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | Cintorínska | 200 m²

Ponúkame na predaj v Sládkovičove 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom s pivnicou s ďalšími

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sládkovičovo

205,000 € 1025 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom, 2i chyžka, loggia, klíma, 60m²

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 59.53 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom veľký a zariadený 2-izbový byt s loggiou s výmerou takmer 60

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

599 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt Nové Zámky | stačí sa nasťahovať

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Gábora Bethlena 35 | 57 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ Možné nasťahovanie už od októbra

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

116,000 € 2035 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Štýlový byt s historickým charakterom v srdci Ružomberka

Reality Ružomberok

3 izbový byt | K.Medveckeho | 126 m²

Directreal LMCity - Hľadáte bývanie, ktoré má svoj príbeh, výnimočnú atmosféru a zároveň všeto

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

225,000 € 1786 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Rodinné domy na predaj (23006)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie