Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 700m2 v obci Zvončín. Iba 6 km z cent
125,000 € 179 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 51.5 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerou 51,5 m² nachádzajúce sa v polyfunkčnej bud
10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 263 m²
Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory v polyfunkčnej budove v širšom cen
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Priemyselná | 1,000 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov
3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 423 m²
Ponúkame na prenájom komerčné priestory s celkovou výmerou 423 m2 v Trenčíne, Za mostami. Pries
Info v RK
Priestor pre sklad | 668 m²
Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S
2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | 357 m²
Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu v ZO-Močiar s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Záhrada nie
23,000 € 64 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Lazaretská | 119.79 m²
Ponúkame na prenájom uzavretý priestor na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Bratislavy, S
13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre výrobu | Továrenská | 1,650 m²
Ponúkame na predaj priemyselnú budovu v areáli chemického závodu CHEMOLAK. Predmetom predaja j
258,000 € 156 €/m²
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 440 m²
Ponúkame na prenájom vykurované výrobné priestory s výmerou 440 m², ktoré sa nachádzajú v murov
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²
Ponúkame Vám na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v projekte Rínok Rača na ulici Fra
1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Račianska | 79 m²
Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M
324,900 € 4113 €/m²
3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 88.41 m²
Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–Platz Predstavujeme vám príležitosť vla
396,371 € 4483 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²
Dlhodobý prenájom 2-izbového bytu! Adresa: Lubeník 213 Balkón: Áno Výťah: Nie Poschodie: 3. z
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Malohontská | 70 m²
(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal
128,500 € 1836 €/m²
2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²
LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú
165,500 € 3210 €/m²
Rodinný dom | Cifer | 113 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu bungalov v obľúbenej lokalite C
239,000 € 2204 €/m²
Rodinný dom | Podkerepušky | 162 m²
EXKLUZÍVNE Nadčasový dom s výnimočným charakterom 5-izbový vo vyhľadávanej lokalite OREŠIANKY n
587,000 € 3623 €/m²
Záhradná chatka | Pod gaštanmi | 159 m²
NA KÚPU JE POTREBNÁ LEN HOTOVOSŤ, resp. zabezpečenie HÚ inou nehnuteľnostou. Ponúkame na predaj
119,000 € 748 €/m²
Dvojgarsónka | Pod gaštanmi | 36 m²
Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové
129,900 € 3608 €/m²
2 izbový byt | Pod gaštanmi | 52 m²
129,900 € 2498 €/m²
Rodinný dom | Majerská | 130 m²
Ponúkame na predaj Samostatne stojacu Novostavbu moderný 5-izbový tehlový rodinný dom v obľúben
333,000 € 2562 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
Ponúkame na predaj druhú etapu projektu v obci ROVINKA- 4 IZBOVÝ DOM S PARKOVANÍM A ZÁHRADKOU n
309,900 € 3228 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 65 m²
Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt s parkovaním v novostavbe Bratislava – Nové Mesto, Račia
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.