**Stavebné pozemky na predaj – Podtureň, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ**

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na skok do prírody v novom projekte na kraji dedinky PODTUREŇ vz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Novinka
Novinka

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4152 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

garážové státia v garážovom dome v centre mesta na coboriho ulici

Reality Nitra

Garáž | Coboriho | 14 m²

VitoReality ponúka na predaj garážové státia v garážovom dome v centre mesta na Coboriho ulici.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Nitra

18,000 € 1286 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dolné Zelenice, na okamžité bývanie

Reality Dolné Zelenice

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dolné Zelenice

174,000 €

Novinka
Novinka

MODERNÝ A KVALITNÝ 4izb-DOM-NOVOSTAVBA PRI ŽILINE S POZEMKOM 611m² ZA CENU BYTU - pokojné bývanie len 20 min. od Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | Rosinská | 122 m²

LIMITOVANÁ UVÁDZACIA CENA PRE PRVÝ DOM Z TROCH! Ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

248,700 € 2039 €/m²

MODERNÉ DOMY V MESTSKEJ ČASTI ŽILINY - VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIA NA DOMY! PRÍPOJKY IS NA POZEMKOCH SÚ ZREALIZOVANÉ, SKOLAUDOVANÉ - VÝSTAVBA DOMU IHNEĎ

Reality Žilina

Rodinný dom | Žilinská Lehota | 130.7 m²

**AKTUALIZÁCIA: ZAČÍNAME S VÝSTAVBOU RD č. 3! STAVEBNÉ POVOLENIE NA DOMY VYDANÉ! VÝSTAVBA MOŽ

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žilina

236,838 € 1812 €/m²

POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAVBA ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY - ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčianska | 232 m²

PRINÁŠAME MOŽNOSŤ PRE FIRMY ZABEZPEČIŤ SI ADMINISTRATÍVNU BUDOVU - EŠTE POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAV

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Žilina

3,800 € 16 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KÚPEĽNÝ 2-izb. BYT - TURČIANSKE TEPLICE | VÝBORNÝ AJ AKO INVESTIČNÝ BYT | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Horné Rakovce | 40.1 m²

** SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM ** PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV v novopostavenom skolaudova

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

123,800 € 3087 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK PRE CHATU PRIAMO NA ZJAZDOVKE - SKI MAKOV

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Rosinská | 400 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok/pozemky priamo na zjazdovke SKI Makov, v obci Makov.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

45,540 € 114 €/m²

DEVELOPERSKÝ PROJEKT PRI ŽILINE PRE VÝSTAVBU 3 DOMOV - S PRÁVOPLATNÝMI STAVEBNÝMI POVOLENIAMI - VÝSTAVBA MOŽNÁ IHNEĎ

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,854 m²

PONÚKAME NA PREDAJ KRÁSNY VEĽKÝ POZEMOK S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA VÝSTAVBU 3 RODINN

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

129,910 € 70 €/m²

KVALITNÁ NOVOSTAVBA MODERNÉHO DOMU V ROSINE - V NOVEJ ŠTVRTI 6 DOMOV

Reality Rosina

Rodinný dom | Do Chmelína | 123 m²

Jedinečná ponuka! *Ponuka IBV NOVÁ ROSINA: https://idealnebyvanie.sk/projekty/ibv-nova-rosina*

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rosina

426,840 € 3470 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KRÁSNY 3-izb. KÚPEĽNÝ BYT - TURČIANSKE TEPLICE | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Horné Rakovce | 99.2 m²

*SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM* *PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV! Nájdete na našej webovej str

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

223,900 € 2257 €/m²

KVALITNÉ MUROVANÉ NOVOSTAVBY CHÁT PRIAMO NA ZJAZDOVKE SKI-MAKOV / Z CHATY PRIAMO SKI-IN & SKI-OUT | DEVELOPER IDEÁLNE BÝVANIE S.R.O.

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 45 m²

PONÚKAME NA PREDAJ JEDINEČNÉ CHATY V UZATVORENOM KOMUNITNOM AREÁLI 14 NOVOSTAVIEB KVALITNÝCH MU

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

187,495 € 4167 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V TRENČIANSKOM JASTRABÍ - SO ZREALIZOVANOU PRÍPOJKOU ELEKTRA A PRÍSTUPOM - MOŽNOSŤ VÝSTAVBY DOMU IHNEĎ

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V IBV 6 PARCIEL S UŽ VYDANÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA PRÍSTUP

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

59,800 € 102 €/m²

Novinka v ponuke – predaj MUROVANEJ rekreačnej chaty s terasou a slnečným pozemkom, priamo pri lese, Lozorno, časť Podzbrodka. Výborná cena a lokalita

Reality Lozorno

Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 40 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj útulnú dvojpodlažnú MUROVANÚ rekreačnú chatu s te

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lozorno

99,000 € 2475 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy

Reality Senec

Rodinný dom | 190 m²

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Senec

259,990 € 1368 €/m²

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | 190 m²

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

259,990 € 1368 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

1 izbový byt | Krajinská cesta | 40.71 m²

NA PREDAJ: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur - www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervač

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

170,490 € 4188 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

3 izbový byt | Krajinská cesta | 113.51 m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Svätý Jur

429,900 € 3787 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²

NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

208,900 € 4349 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

199,900 € 4139 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Močiar, okres Banská Štiavnica

Reality Močiar

Rodinný dom | 106 m²

Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Močiar

49,000 € 462 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23019)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie