**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**NOVO-REKOŠTRUOVANÝ priestor 38m2na Trenčianskej ulici*

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom novo-rekonštruovaný priestor na zníženom prízemí v mestskej časti Bratisla

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**Stavebné pozemky na predaj – Podtureň, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ**

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na skok do prírody v novom projekte na kraji dedinky PODTUREŇ vz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Novinka
Novinka

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4152 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

garážové státia v garážovom dome v centre mesta na coboriho ulici

Reality Nitra

Garáž | Coboriho | 14 m²

VitoReality ponúka na predaj garážové státia v garážovom dome v centre mesta na Coboriho ulici.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Nitra

18,000 € 1286 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dolné Zelenice, na okamžité bývanie

Reality Dolné Zelenice

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dolné Zelenice

174,000 €

Novinka
Novinka

MODERNÝ A KVALITNÝ 4izb-DOM-NOVOSTAVBA PRI ŽILINE S POZEMKOM 611m² ZA CENU BYTU - pokojné bývanie len 20 min. od Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | Rosinská | 122 m²

LIMITOVANÁ UVÁDZACIA CENA PRE PRVÝ DOM Z TROCH! Ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

248,700 € 2039 €/m²

MODERNÉ DOMY V MESTSKEJ ČASTI ŽILINY - VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIA NA DOMY! PRÍPOJKY IS NA POZEMKOCH SÚ ZREALIZOVANÉ, SKOLAUDOVANÉ - VÝSTAVBA DOMU IHNEĎ

Reality Žilina

Rodinný dom | Žilinská Lehota | 130.7 m²

**AKTUALIZÁCIA: ZAČÍNAME S VÝSTAVBOU RD č. 3! STAVEBNÉ POVOLENIE NA DOMY VYDANÉ! VÝSTAVBA MOŽ

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žilina

236,838 € 1812 €/m²

POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAVBA ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY - ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčianska | 232 m²

PRINÁŠAME MOŽNOSŤ PRE FIRMY ZABEZPEČIŤ SI ADMINISTRATÍVNU BUDOVU - EŠTE POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAV

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Žilina

3,800 € 16 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KÚPEĽNÝ 2-izb. BYT - TURČIANSKE TEPLICE | VÝBORNÝ AJ AKO INVESTIČNÝ BYT | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Horné Rakovce | 40.1 m²

** SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM ** PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV v novopostavenom skolaudova

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

123,800 € 3087 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK PRE CHATU PRIAMO NA ZJAZDOVKE - SKI MAKOV

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Rosinská | 400 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok/pozemky priamo na zjazdovke SKI Makov, v obci Makov.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

45,540 € 114 €/m²

DEVELOPERSKÝ PROJEKT PRI ŽILINE PRE VÝSTAVBU 3 DOMOV - S PRÁVOPLATNÝMI STAVEBNÝMI POVOLENIAMI - VÝSTAVBA MOŽNÁ IHNEĎ

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,854 m²

PONÚKAME NA PREDAJ KRÁSNY VEĽKÝ POZEMOK S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA VÝSTAVBU 3 RODINN

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

129,910 € 70 €/m²

KVALITNÁ NOVOSTAVBA MODERNÉHO DOMU V ROSINE - V NOVEJ ŠTVRTI 6 DOMOV

Reality Rosina

Rodinný dom | Do Chmelína | 123 m²

Jedinečná ponuka! *Ponuka IBV NOVÁ ROSINA: https://idealnebyvanie.sk/projekty/ibv-nova-rosina*

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rosina

426,840 € 3470 €/m²

KVALITNÉ MUROVANÉ NOVOSTAVBY CHÁT PRIAMO NA ZJAZDOVKE SKI-MAKOV / Z CHATY PRIAMO SKI-IN & SKI-OUT | DEVELOPER IDEÁLNE BÝVANIE S.R.O.

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 45 m²

PONÚKAME NA PREDAJ JEDINEČNÉ CHATY V UZATVORENOM KOMUNITNOM AREÁLI 14 NOVOSTAVIEB KVALITNÝCH MU

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

187,495 € 4167 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8534)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23016)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Upresniť hľadanie