Kancelárie, administratívne priestory | Legionárska | 19 m²
Ponúkame Vám na prenájom nezariadený kancelársky priestor s výmerou 19,1 m2 na prízemí dvojposc
200 €/mesiac 105 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 27 m²
Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor s výmerou 15 m2 na Piaristickej uli
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Inovecká | 83 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Inoveckej ulici v Trenčíne,
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gen. M. R. Štefánika | 127 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou výmerou 127 m2 na ul. Gen. M.R.Štefán
8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Východná | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2 izbový byt na Východnej ulici v Tr
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 40 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné komerčné a kancelárske priestory s celkovou výmerou 40 m
14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Polyfunkčný objekt | Janka Palu | 317 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt s výbornou polohou v centre Nemšovej (Trenčiansky kraj).
Cena dohodou
Orná pôda | Nezadaná | 15,542 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 15 542 m2 v katastri obce Chocholná - Velčice, časť Ky
5.5 €/m2 6 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 608 m²
Na predaj atraktívny stavebný pozemok v zastavanej časti obce Dunajská Lužná – Nové Košariská,
206,600 € 340 €/m²
3 izbový byt | Mostná | 80 m²
VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt, všetky miestnosti sú nepriechodné, s rozlohou 80m2 n
189,000 € 2363 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny dvojgeneračný rodinný dom, garáž, prístrešok pre 2-autá
371,000 € 1855 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny byt o výmere 64,95m², ktorý sa nachádza v zateplenej bytovke v
86,500 € 1331 €/m²
2 izbový byt | Cyrila A Metoda | 50 m²
IDEÁLNY PRIESTOR PRE MLADÝ PÁR ALEBO INVESTIČNÝ ZÁMER Ponúkame na predaj praktický a slnečný 2
85,000 € 1700 €/m²
3 izbový byt | Husitská | 72 m²
VAŠA ŠANCA VYTVORIŤ SI DOMOV BEZ KOMPROMISOV Pridali sme do našej ponuky byt, ktorý nie je len
110,000 € 1528 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Textilná | 17 m²
Ak hľadáte miesto na relax, záhradkárčenie a únik od mestského ruchu, táto útulná záhradná chat
39,500 € 2324 €/m²
2 izbový byt | Lúčna | 62 m²
REALISS-realitná kancelária - Ak hľadáte bývanie, ktoré vás osloví na prvý pohľad a ponúkne via
149,000 € 2403 €/m²
1 izbový byt | Husitská | 34 m²
REALISS - realitná kancelária - Do našej ponuky ,, Na prenájom ,, sme pridali nový 1 izbový byt
440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | A. Dubčeka | 1,800 m²
Poloha: hotel s reštauráciou bol postavený v príjemnom horskom prostredí Strážovských vrchov, n
3,400,000 € 1889 €/m²
3 izbový byt | Alexandra Dubčeka | 81 m²
REALISS - realitná kancelária: Ak hľadáte nové bývanie, kde sa vaša rodina bude cítiť naozaj ak
114,000 € 1407 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,020 m²
Lokalita Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Zlatníky, ktorá je sk
47,000 € 46 €/m²
3 izbový byt | K priehrade | 80 m²
IDEÁLNY BYT NA REKONŠTRUKCIU PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový by
115,000 € 1438 €/m²
3 izbový byt | 5. apríla | 80 m²
PRIESTOR, KTORÝ SI PRISPÔSOBÍTE PODĽA SEBA Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt situova
105,000 € 1313 €/m²
3 izbový byt | Novomeského | 69 m²
KOMFORTNÉ RODINNÉ BÝVANIE BEZ NUTNOSTI OKAMŽITÝCH INVESTÍCIÍ Hľadáte domov, kde sa môžete nasť
125,000 € 1812 €/m²
2 izbový byt | Cibislavská | 54 m²
BÝVANIE S POTENCIÁLOM A VÝBORNOU DISPOZÍCIOU Ak hľadáte priestranný dvojizbový byt, ktorý si m
91,000 € 1685 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.