OVOCNÝ SAD, RUDNÍK - OKRES MYJAVA

Reality Rudník

Ovocný sad | Nezadaná | 547 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj sad v katastri obce Rudník (okres Myjava). ZÁKLADNÉ

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Rudník

8,600 € 16 €/m²

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, ZIMNOU ZÁHRADOU A PIVNICOU VO VEĽKOM BIELI

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Poštová | 154.71 m²

Tento dom je ideálnou kombináciou komfortu, priestoru a kvalitného bývania. Nezmeškajte túto pr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

380,000 € 2456 €/m²

KRÁSNY POZEMOK NA OKRAJI LESA PRI POTÔČIKU, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,515 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok na okraji lesa. Pozemok sa s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Marianka

139,000 € 92 €/m²

THAJSKO: MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE PATTAYE UŽ OD 76.000 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Prémiový projekt s wellness zázemím, flexibilnými splátkami a strategickou polohou medzi Pattay

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

76,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VINICA S VÝHĽADOM NA MESTO, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 1,078 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj vinicu v katastri Bratislava - Rača. ZÁKL

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

29,000 € 27 €/m²

KRÁSNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, KULTÚRNA PAMIATKA, KOMPELTNÁ REK., PARKOVANIE, PANENSKÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 80 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom administratívne priestory po čerstvej kompletnej reko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2 – IZB.BYT, ZREKONŠTRUOVANÝ, PIVNICA, ul. MOZARTOVA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 44.01 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

VIACGENERAČNÉ BÝVANIE V BLÍZKOSTI LESA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

ÚTULNÝ 4-IZBOVÝ RD, DOKONČENÝ,NÍZKE NÁKLADY, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

328,000 € 3593 €/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

ZARIADENÝ 2-IZB. BYT S VÝHĽADOM NA HRAD, GAR. STÁTIE, PETRŽALKA CITY

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 48 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1.BCR | 3-IZB. BYT, NEPRIECHODNÉ IZBY, ZASKLENÁ LOGGIA, NA REKONŠTRUKCIU, ZNIEVSKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 69.09 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka vám ponúkame na predaj 3-izbový byt na Znievskej ulici č. 21 v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3459 €/m²

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ 3-IZB. BYT V RÍNOK RAČA,GARÁŽ A HOTOVÝ ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v novostavbe situovanej v jedn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

362,000 € 4694 €/m²

LESNÝ POZEMOK, VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Lesná pôda | 1,958 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v okolí obce Veľký Biel. ZÁK

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

5,500 € 3 €/m²

DOPYT PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA – HĽADÁME 4-IZBOVÝ BYT V OKOLÍ TUPOLEVOVEJ

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Tupolevova | 80 m²

Pre overeného klienta hľadáme 4-izbový byt v obľúbenej časti Petržalky – okolie Tupolevovej uli

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

SLNEČNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, LOGGIA, PIVNICA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

PRIESTRANNÝ 4 - IZB.RD SO ZÁHRADKOU V STAREJ ČASTI RAČI | ALSTROVÁ UL

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký slnečný 4 - izbový rodinný dom so záhradkou v srd

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 2452 €/m²

THAJSKO: UNIKÁTNY KONCEPT BÝVANIA PRI PLÁŽI S CENAMI OD 92.000 € A FLEXIBILNÝM SPLÁCANÍM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 22.64 m²

Embassy Life je výnimočný developerský projekt, ktorý nemá obdobu v celom Thajsku. Spája modern

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

92,000 € 4064 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 4 - IZB. RD S MODERNÝMI TECHNOLÓGIAMI, POZEMOK 799m2, 2 PARK. STÁTIA, TERASA, ČASTÁ

Reality Pezinok

Rodinný dom | Cajlanská | 115 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu 8 ročnú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Pezinok

338,000 € 2939 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KALINKOVE, ROŽNÝ POZEMOK S VÝMEROU 410M2

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 410 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny (raz) stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Kalinkov

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

55,000 € 134 €/m²

PRE KONKRÉTNYCH KLIENTOV HĽADÁME RODINNÝ DOM NA KÚPU V TEJTO LOKALITE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Bratislavská | 120 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme rodinný dom na kúpu v lokalite Most pri Bratislave, Malinovo,

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.05.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

Info v RK

ORNÁ PÔDA, STUPAVA - MÁST PRI D4

Reality Stupava

Orná pôda | 932 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

6,000 € 6 €/m²

PREDAJ VINOHRADNÍCKEJ STAVBY S HISTORICKOU VÍNNOU PIVNICOU- SEBECHLEBY

Reality Sebechleby

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 104 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú vinohradnícku stavbu so zázemím. Zá

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

85,000 € 817 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (23018)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie