VINICA S VÝHĽADOM NA MESTO, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 1,078 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj vinicu v katastri Bratislava - Rača. ZÁKL

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

29,000 € 27 €/m²

MODERNÉ 3-IZB. RODINNÉ DOMY, ZÁHRADA, SAUNA, TERASA, OBEC TURECKÁ

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 107.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbové rodinné domy v obci Turecká - v okrese Banská

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Turecká

250,000 € 2326 €/m²

Reality Donovaly

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Donovaly

250,000 € 2336 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK VEDĽA LESA, S REKREAČNOU CHATOU A S UPI - DEVÍN

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Habánska | 964 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v bezprostre

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

325,000 € 337 €/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA V ŠIRŠOM CENTRE MESTA NA PREDAJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 500 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dve budovy na Kukuričnej ulici v Bratislave. Parcely, n

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1900 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory s moderným industriálnym di

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, STUPAVA - MÁST

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 2,750 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na okraji mesta S

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

149,000 € 54 €/m²

ORNÁ PÔDA, JAKUBOV

Reality Jakubov

Orná pôda | Jakubov | 889 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti obce Jakubov v okrese Malacky.

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Jakubov

14,600 € 16 €/m²

KRÁSNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, KULTÚRNA PAMIATKA, KOMPELTNÁ REK., PARKOVANIE, PANENSKÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 80 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom administratívne priestory po čerstvej kompletnej reko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRILEŽITOSŤ – OBJEKT VHODNÝ NA HOTEL, APARTMÁNY, HOSPIC, OBEC TERCHOVÁ

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátňanská cesta | 3,600 m²

Ponúkame vám na predaj objekt, ktorý sa nachádza v obci Terchová pri lyžiarskom stredisku Vrátn

Publikované: 01.03.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Terchová

1,400,000 € 389 €/m²

ORNÁ PÔDA V STUPAVE, 5245 M2

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,245 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava. Pozemok sa nachádza

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

7 €/m2 7 €/m2

2 – IZB.BYT, ZREKONŠTRUOVANÝ, PIVNICA, ul. MOZARTOVA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 44.01 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

VIACGENERAČNÉ BÝVANIE V BLÍZKOSTI LESA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

ÚTULNÝ 4-IZBOVÝ RD, DOKONČENÝ,NÍZKE NÁKLADY, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

328,000 € 3593 €/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

ZARIADENÝ 2-IZB. BYT S VÝHĽADOM NA HRAD, GAR. STÁTIE, PETRŽALKA CITY

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 48 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1.BCR | 3-IZB. BYT, NEPRIECHODNÉ IZBY, ZASKLENÁ LOGGIA, NA REKONŠTRUKCIU, ZNIEVSKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 69.09 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka vám ponúkame na predaj 3-izbový byt na Znievskej ulici č. 21 v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3459 €/m²

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ 3-IZB. BYT V RÍNOK RAČA,GARÁŽ A HOTOVÝ ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v novostavbe situovanej v jedn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

362,000 € 4694 €/m²

LESNÝ POZEMOK, VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Lesná pôda | 1,958 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v okolí obce Veľký Biel. ZÁK

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

5,500 € 3 €/m²

DOPYT PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA – HĽADÁME 4-IZBOVÝ BYT V OKOLÍ TUPOLEVOVEJ

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Tupolevova | 80 m²

Pre overeného klienta hľadáme 4-izbový byt v obľúbenej časti Petržalky – okolie Tupolevovej uli

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

SLNEČNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, LOGGIA, PIVNICA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

PRIESTRANNÝ 4 - IZB.RD SO ZÁHRADKOU V STAREJ ČASTI RAČI | ALSTROVÁ UL

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký slnečný 4 - izbový rodinný dom so záhradkou v srd

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 2452 €/m²

THAJSKO: UNIKÁTNY KONCEPT BÝVANIA PRI PLÁŽI S CENAMI OD 92.000 € A FLEXIBILNÝM SPLÁCANÍM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 22.64 m²

Embassy Life je výnimočný developerský projekt, ktorý nemá obdobu v celom Thajsku. Spája modern

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

92,000 € 4064 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie