Rodinný dom | Balkánska | 257.77 m²
Ponúkame na predaj nádherný 5,5 izbový tehlový rodinný dom s upraveným exteriérom a priestranný
795,000 € 3084 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 84.6 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izbový samostatný rodinný dom so záhradou na konci sl
315,000 € 3723 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 66,780 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok vhodný na výrobu a sklady bl
3,272,000 € 49 €/m²
Záhrada | Kočánkova | 461 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok kategórie záhrada v Petržalke v lokal
130,000 € 282 €/m²
Lesná pôda | Nezadaná | 5,200 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Košariská. ZÁKLADNÉ ÚDA
5,900 € 1 €/m²
Komerčná zóna | Liptovská | 3,106 m²
1.BCR ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v Bratislavskej m. č. Karlova Ves pri Star
950,000 € 306 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 5,463 m²
1. BCR Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov v Bor
699,900 € 128 €/m²
Objekt pre obchod | Trnavská cesta | 168 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor na Cementár
149,900 € 3404 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²
Ponúkame na prenájom priestranný kancelársky priestor s výmerou 214 m² + terasa približne 30 m²
11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 59.22 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s parkovací
258,000 € 4357 €/m²
2 izbový byt | Hraničná | 37 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1.5-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – me
650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 1,023 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 1023 m² v obľúbenej lokalite Mariank
312,015 € 305 €/m²
2 izbový byt | Šancová | 64.5 m²
V zastúpený majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2 izb. byt s lodžiou v lukratívnom projekte Pre
730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²
Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-
210,000 € 3153 €/m²
Administratívny objekt | Jurská | 295 m²
Hľadáte priestranný rodinný dom s unikátnym pozemkom v krásnom prostredí vinohradov na upätí Ma
1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Pestovateľská | 200 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom skladový priestor so strategickou polohou. Pozemok je
990 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál
295,000 € 5426 €/m²
2 izbový byt | Grösslingova | 56 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt v priamom v centre Bratislavy - Grösslin
1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Tri vody | 144 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ
439,000 € 3049 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 11,487 m²
1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na výstavbu rodinných domov
399,000 € 35 €/m²
Rodinný dom | Príjazdná | 93 m²
VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás
320,000 € 3441 €/m²
Rodinný dom | 92 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl
420,000 € 4565 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné
149,000 € 282 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.