Príjemný 2 - izbový byt v širšom centre

Reality Žilina

2 izbový byt | Radlinského | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 1,5 izbový byt s možnosťou prerobiť na 2i na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 38.26 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Račianskej ulici - Nové Mes

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

192,000 € 5018 €/m²

Top
Top

ŠTÝLOVÝ 3-IZB. BYT V NOVOSTAVBE MELROSE, TERASA, 2× PARKOVANIE

Reality Bratislava-Rusovce

3 izbový byt | Firmova | 84.2 m²

BOND Reality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s terasou v novostavbe Melrose Rusovce na Firm

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rusovce

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

RODINNÝ DOM NA HRADNOM KOPCI – BÔRIK | 7-ÁROVÝ POZEMOK | 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 290 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

999,900 € 3448 €/m²

člen NARKS
Top
Top

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S 8-ÁROVÝM POZEMKOM, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 216 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

749,900 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľký 2i. byt + 2x balkón v Stupave.

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²

Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Stupava

195,000 € 3116 €/m²

Top
Top

Chalúpka pod lesom pár krokov od priehrady na Starej Myjave.

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Stará Myjava | 71 m²

Máte radi šport ? V zime lyžovanie, v lete bicykel a plávanie , či turistiku? Tak táto ponuka

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1056 €/m²

Top
Top

Objekt s garážou , záhradou a parkovaním .

Reality Bratislava-Lamač

Polyfunkčný objekt | Furmanská | 100 m²

Predáme budovu momentálne využívanú ako kancelárie so strategickou polohou. Jedno - podlažná

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

500,000 € 5000 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom v Topoľnici - kvalitné materiály, moderná lokalita

Reality Topoľnica

Rodinný dom | - | 147.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v novej výstavbe v Topoľnici s možnosťou dokončenia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

209,900 € 1421 €/m²

Top
Top

Pozemok pri vode s výhľadom na priehradu na Starej Myjave .

Reality Stará Myjava

Komerčná zóna | Stará Myjava | 5,354 m²

Ponuka, ktorá sa málokedy objaví !!!! Vynikajúci pozemok o veľkosti 5354 m2 nachádzajúci sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stará Myjava

135,000 € 25 €/m²

Top
Top

RD so záhradou, pivnicou garážou na Myjave.

Reality Myjava

Rodinný dom | Turá lúka | 208.4 m²

Bývanie aj pre veľkú rodinu alebo 2 generácie, ponúka rodinný dom na Turej lúke ( časti Myjavy

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Myjava

150,000 € 720 €/m²

Top
Top

Malebná chalupa s ovocným sadom vo Vrbovcoch.

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Vrbovce | 100 m²

V malebnej kopaničiarskej obci Vrbovce ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu s krásny

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

99,000 € 990 €/m²

Top
Top

Novostavby 2i bytu na MYJAVE .

Reality Myjava

2 izbový byt | Marečka | 51 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 51 m², nachádzajúci sa v novostavbe bytové

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Myjava

110,000 € 2157 €/m²

Top
Top

Malebná chalupa- RD na bývanie aj na chalupárčenie.

Reality Rudník

Rodinný dom | 150 m²

Predáme malebnú nehnuteľnosť , ktorá pozostáva z klasického RD postaveného v roku1960 s RD

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Rudník

130,000 € 867 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Luxusny byt s gar. státím a výhľadom na Bratislavu.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 93 m²

Veľko - metrážny byt (90 m2) umiestnený na 20-tom poschodí očarí každého, kto má rád výhľad,

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

RD v krásnom prostredí , GOLF .

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkove humence | 100.03 m²

Predáme rozostavaný RD pred dokončením vo výnimočnej lokalite v blízkosti golfového areálu v

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

209,000 € 2089 €/m²

Top
Top

Sídlo na cca hektárovom pozemku a bývanie ale i na podnikanie.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Chocholná | 476 m²

...

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trenčín

500,000 € 1050 €/m²

Top
Top

Vila, 6 i, aj pre dve rodiny, na firmu , so záhradou v centre Senice.

Reality Senica

Rodinný dom | Sadová | 300 m²

Radi Vám predstavíme výnimočnú ponuku rodinného domu - vily v samotnom centre SENICE. Táto úž

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

Top
Top

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dudince

140,000 € 1300 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izb. rodinné domy s pozemkom

Reality Limbach

Rodinný dom | Iršajská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Limbach

385,000 € 2674 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23011)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie