>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,211 € 4323 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom atraktívny novozariadený priestor v prémiovom projekte METROPOLIS.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bottova | 64 m²

HERRYS - Na prenájom atraktívny novozariadený priestor v prémiovom projekte METROPOLIS. Realit

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Začiatok Petržalky, priestranný 4-izbový byt 89 m² na Planckovej ulici, praktická dispozícia a rýchla dostupnosť do centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,990 € 3061 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

Znížená cena - Dom s bazénom a olivovým hájom, 70 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Len 70 metrov od mora, v tichej lokalite neďaleko Rogoznice, sa nachádza táto krásna vila s baz

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

640,000 € 3765 €/m²

Top
Top

GAUDIO | Predaj garsónky s balkónom | Trieda Andreja Hlinku, Nitra | 24 m² + 3m² loggia | 124 000 €

Reality Nitra

Garsónka | Trieda Andreja Hlinku | 24 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú garsónku na najvyššom – 13. poschodí bytového domu na Triede

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

124,000 € 5167 €/m²

Top
Top

Predáme nadštadradný 4-izb rodinný dom v BA - Ružinov (Trnávka)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 4-izb.rodinný dom v obľúbenej Bratislavskej štvrti Trnávka,

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

616,000 € 5404 €/m²

Top
Top

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárskych priestorov 35m², Žilina - Širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | Jánošíkova | 35 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný obchodu a službám v širšom centre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na podnájom Žilina

425 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Devínska Nová Ves - pozemok 550 m2 na rekreačný dom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 550 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 550 m2, šírka 16 metrov vedený ako zastavaná plocha v lokal

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

47,000 € 85 €/m²

Top
Top

Pozemok pod Sandbergom v Devínskej Novej Vsi na predaj

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Na hriadkach | 984 m²

Ponúkame na predaj pozemok v atraktívnej lokalite pod Sandbergom v Devínskej Novej Vsi. Pozemok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

145,000 € 147 €/m²

Top
Top

Investičný pozemok 198 m² – Devínska Nová Ves, rozvojová lokalita pri Rakyte

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Vápenka | 198 m²

Pozemok 198 m² v koridore budúcej mestskej komunikácie D25 – Devínska Nová Ves Na predaj ponúk

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

8,000 € 40 €/m²

Top
Top

Priestranný rodinný dom s potenciálom samostatného bytu v podkroví | Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

469,000 € 4467 €/m²

Top
Top

4i mezonet pri lese v Dúbravke– terasa 20,4 m² + zasklená loggia 10,6 m², parking v cene

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²

4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

429,000 € 5364 €/m²

Top
Top

Na predaj 5 izbový rodinný dom Hrubý Šúr okres Senec s pozemkom 587 m2

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | 197 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 5 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 131m2 na ul. v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

329,000 € 1670 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Jablonec!

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonec, okres Pezinok,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonec

119,900 € 214 €/m²

člen NARKS
Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23011)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Upresniť hľadanie