SLNEČNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, LOGGIA, PIVNICA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

PRIESTRANNÝ 4 - IZB.RD SO ZÁHRADKOU V STAREJ ČASTI RAČI | ALSTROVÁ UL

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký slnečný 4 - izbový rodinný dom so záhradkou v srd

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 2452 €/m²

THAJSKO: UNIKÁTNY KONCEPT BÝVANIA PRI PLÁŽI S CENAMI OD 92.000 € A FLEXIBILNÝM SPLÁCANÍM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 22.64 m²

Embassy Life je výnimočný developerský projekt, ktorý nemá obdobu v celom Thajsku. Spája modern

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

92,000 € 4064 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 4 - IZB. RD S MODERNÝMI TECHNOLÓGIAMI, POZEMOK 799m2, 2 PARK. STÁTIA, TERASA, ČASTÁ

Reality Pezinok

Rodinný dom | Cajlanská | 115 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu 8 ročnú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Pezinok

338,000 € 2939 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KALINKOVE, ROŽNÝ POZEMOK S VÝMEROU 410M2

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 410 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny (raz) stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Kalinkov

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

55,000 € 134 €/m²

PRE KONKRÉTNYCH KLIENTOV HĽADÁME RODINNÝ DOM NA KÚPU V TEJTO LOKALITE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Bratislavská | 120 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme rodinný dom na kúpu v lokalite Most pri Bratislave, Malinovo,

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.05.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

Info v RK

ORNÁ PÔDA, STUPAVA - MÁST PRI D4

Reality Stupava

Orná pôda | 932 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

6,000 € 6 €/m²

PREDAJ VINOHRADNÍCKEJ STAVBY S HISTORICKOU VÍNNOU PIVNICOU- SEBECHLEBY

Reality Sebechleby

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 104 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú vinohradnícku stavbu so zázemím. Zá

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

85,000 € 817 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,251 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

205,000 € 164 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,000 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok neďalek

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

219,000 € 110 €/m²

ORNÁ PÔDA VIACERÉ PARCELY, STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 1,200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj parcelu ornej pôdy v blízkosti mesta Stupava

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

4,700 € 4 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO PRI D1

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Bernolákovo | 4,428 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko VGP Parku a ďialnic

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

442,800 € 100 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, CENTRUM MESTA STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 619 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v centre mesta Stupava.

Publikované: 11.09.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

270,000 € 436 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK S MOŽNOSTOU PRIPOJENIA ELEKTRINY O VÝMERE 8383 M2, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Horská | 8,383 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu v jednej z najžiadanejších lokalít Bratis

Publikované: 14.09.2021 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

5 IZB.ROD.DOM S UNIKÁTNYM POZEMKOM - JURSKÁ, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Jurská | 295 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s unikátnym pozemkom v krásnom prostredí vinohradov na upätí Ma

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Rača

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK 987 M2 V ZÁLESÍ – VÝBORNÁ KÚPA V RÝCHLO RASTÚCEJ LOKALITE PRI BRATISLAVE

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 987 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 987 m² v obľúbenej a dynamicky sa rozvíjaj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

180,000 € 182 €/m²

RODINNÝ DOM/CHALUPA NA DOKONČENIE REKONŠTRUKCIE, POZEMOK, ZLIECHOV

Reality Zliechov

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu vhodnú na dokončenie re

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Zliechov

66,000 € 426 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR VHODNÝ PRE GASTRO S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 336 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

MODERNÝ 3- IZB. RD, NOVOSTAVBA, ZELENÁ VODA, ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú trojizbovú novostavbu rekrea

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

248,000 € 3930 €/m²

REZERVOVANÉ!, 2-IZB.BYT, KOMPLETNÁ REK.,ĽUDOVÍTA FULLU, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 40.07 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

212,000 € 5291 €/m²

STAVEBNO - INVESTIČNÝ POZEMOK, SUCHÁ NAD PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 14,100 m²

1. BCR Vám ponúka na predaj investičný stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v ob

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

425,000 € 30 €/m²

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 - IZB. RODINNÝ DOM | VEĽKÝ POZEMOK | SVÄTÝ JUR

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v tic

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Svätý Jur

350,000 € 3182 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM A STAVEBNÝ POZEMOK 939 m², NEŠTICH,TOP LOKALITA!

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Podhradie | 147 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 5-izb rodinný dom v pôvodnom stave, ktor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Svätý Jur

459,000 € 3122 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23026)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Upresniť hľadanie