STAVEBNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,251 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

205,000 € 164 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,000 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok neďalek

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

219,000 € 110 €/m²

EXKLUZÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY 214 m² S PRIESTRANNOU TERASOU – BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Ponúkame na prenájom priestranný kancelársky priestor s výmerou 214 m² + terasa približne 30 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÝCH, NOVOSTAVBA, VYSOKÉ STROPY, GARÁŽ, INFINITY BAZÉN, UPRAVENÁ ZÁHRADA, HOSŤOVSKÝ DOMČEK

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI | MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

4 izbový byt | Záhradná | 111.73 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt vo viladomoch Motýlik v Mos

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

354,990 € 3177 €/m²

Novinka
Novinka

5 IZB.ROD.DOM S UNIKÁTNYM POZEMKOM - JURSKÁ, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Jurská | 295 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s unikátnym pozemkom v krásnom prostredí vinohradov na upätí Ma

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IHNEĎ VOĽNÝ SKLADOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, PESTOVATEĽSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Pestovateľská | 200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom skladový priestor so strategickou polohou. Pozemok je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, GAR. STÁTIE | SLNEČNICE - ZÓNA MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 59.22 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s parkovací

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

258,000 € 4357 €/m²

VOĽNÝ OD 1. JÚNA 2026! KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1.5-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – me

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

MARIANKA | VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ATMOSFÉROU, KTORÚ SI ZAMILUJETE PRI PRVEJ NÁVŠTEVE

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 1,023 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 1023 m² v obľúbenej lokalite Mariank

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

312,015 € 305 €/m²

VEĽKÝ 2-IZB. BYT S LODŽIOU V PREMIERE, ŠANCOVÁ, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 64.5 m²

V zastúpený majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2 izb. byt s lodžiou v lukratívnom projekte Pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-IZBOVÝ BYT V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH – ESTÓNSKA ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3153 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S MOŽNOSŤOU ROZDELENIA S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY, STUPAVA - NOEMIS

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor na Cementár

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Stupava

149,900 € 3404 €/m²

STAVEBNÝ INVESTIČNÝ POZEMOK KARLOVA VES - STARÉ GRUNTY - 3106 M2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Komerčná zóna | Liptovská | 3,106 m²

1.BCR ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v Bratislavskej m. č. Karlova Ves pri Star

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.08.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

950,000 € 306 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, VOJKA NAD DUNAJOM

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 564 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v pokojnej lokalite obce

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

80,000 € 142 €/m²

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK ZA RODINNÝMI DOMAMI V OBCI PRIETRŽ - DOLNÝ DEBERNÍK

Reality Prietrž

Záhrada | Dolný Deberník | 2,359 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 2359 m2, ktorý je na liste vlastníctva vede

Publikované: 02.06.2022 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Prietrž

6.5 €/m2 7 €/m2

SLNEČNÝ INVESTICNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1845m2, VINOSADY, PEZINOK

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Muškátová | 1,845 m²

1BCR ponúka exkluzívnom zastúpení na predaj veľkorysý investičný pozemok na výstavbu rodinných

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Vinosady

283,900 € 154 €/m²

TTP + OSTATNÁ PLOCHA V BLÍZKOSTI CYKLOTRASY, 6920 M2 - VYSOKÁ PRI MORAVE

Reality Vysoká pri Morave

Orná pôda | Hlavná | 6,917 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky v katastrálnom území Vysoká pri Morave v blízkosti cyklotrasy. N

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

5 €/m2 5 €/m2

INVESTIČNÉ BÝVANIE | 2-IZBOVÝ BYT, JÉGÉHO UL, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 5426 €/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT, ABSOLÚTNE CENTRUM, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GRÖSSLINGOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Grösslingova | 56 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt v priamom v centre Bratislavy - Grösslin

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 5,463 m²

1. BCR Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov v Bor

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

699,900 € 128 €/m²

PRÍJEMNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM SO SÚKROMÍM, UPRAVENÁ ZÁHRADA, RASCOVÁ UL.

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody | 144 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Malinovo

439,000 € 3049 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23026)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Upresniť hľadanie