3 IZBOVÉ BYTY V NOVOSTAVBE PRI BRATISLAVE ´- POSLEDNÉ DVA!!

Reality Sládkovičovo

3 izbový byt | Galantska | 62 m²

Carla Real Solutions vám ponúka 3-izbové byty v NOVOSTAVBE pri Bratislave, priamo od DEVELOPE

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

139,000 € 2242 €/m²

Predaj 2 izbový byt/ apartmán, 1. poschodie, Chorvátsko, Trogir - Čiovo

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná spoločnosť Carla Real Solutions ponúka na predaj apartmány v Chorvátsku. V bezprostre

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj

181,000 € 3017 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt INVESTIČNA PRILEŽITOSŤ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 70 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívnu NOVOSTAVBU v horskom prostredí aj zjazdovka aj r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 2929 €/m²

KOMPLET ZREKONŠTRUVANÁ GARSÓNKA NIE LEN NA INVESTÍCIU V TOP LOKALITE BRATISLAVSKEJ PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 24.8 m²

Carla real solutions ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6452 €/m²

Predaj pozemku 212544 m2 okres Nové Zámky

Reality Dvory nad Žitavou

Orná pôda | Nevyplnená | 212,544 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 212544

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Dvojgeneračný 6 izbový dom s možnosťou rozdelenia na dva samostatné byty, 13 km od PO, v obci Lada

Reality Lada

Rodinný dom | Lada | 220 m²

Tento dom je celkom iný, ako vyzerá zvonku. Veľká stavba poskytuje dostatok priestoru pre viacč

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lada

124,000 € 564 €/m²

Stavebný pozemok Prešov, Zajačia ulica, vhodný na terasovú výstavbu, s nádherným výhľadom

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Zajačia | 789 m²

Ponúkam na predaj pozemok len 10 minút od centra, o výmere 789 m2, na odbočke na Malkovskú, Zaj

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

74,000 € 94 €/m²

Prenájom hotelového typu - krátkodobý aj dlhodobý najomnájom

Reality Prešov

1 izbový byt | Petrovianska | 30 m²

Ihneď voľné bývanie pre 1, 2 alebo 3 osoby, v apartmánoch vhodných na krátkodobý aj dlhodobý pr

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prešov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Dvojgeneračný dom Rúrky po rekonštrukcii, s krásnou záhradou, pri zastávke MHD, možnosť 2 samostatných bytov

Reality Prešov

Rodinný dom | Na rúrkach | 260 m²

Ponúkam Vám skvelý dom pre veľkú rodinu, ktorý sa nachádza na kopci Rúrky, len pár metrov od za

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

374,000 € 1438 €/m²

Hotový dom na kľúč na okamžité bývanie alebo investične na prenájom v skvelej lokalite Dulova Ves - Čergov

Reality Dulova Ves

Rodinný dom | Zimná | 78 m²

Ponúkam Vám na predaj novostavbu 3 izbového rodinného domu, na pozemku 337 m2, na ktorom sú pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dulova Ves

328,880 € 4216 €/m²

5 izbový rodinný holodom na veľkorysom pozemku 1050 m2 v obci Podhorany

Reality Podhorany

Rodinný dom | Podhorany | 140 m²

Ponúkam Vám na predaj veľký, svetlý krásny rozostavaný dom v obci Podhorany, na novej uličke s

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Podhorany

175,000 € 1250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Voľný od 1.7.2026...1 izbový byt s kuchynským kútom, plne zariadený

Reality Prešov

1 izbový byt | Chalúpkova | 28 m²

Ponúkam na prenájom nadštandardný a kompletne zariadený 1 izbový byt 28 m2 na Chalúpkovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prešov

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Voľný od 1.7.2026 - na prenájom luxusný 2 izbový byt s terasou v Byty DUO Ľubotice

Reality Ľubotice

2 izbový byt | Sekčovská | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom nádherný 2 izbový zariadený a kompletne vybavený byt s nadpriemernou t

Publikované: 02.12.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Ľubotice

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový byt s potenciálom a krásnym výhľadom na Solivar

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 65 m²

Ponúkam na predaj krásny slnečný 3 izbový byt v skvelej lokalite sídliska Šváby s výhľadom na r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2538 €/m²

Voľná izba od 1.5.2026...PRENÁJOM SAMOSTATNEJ IZBY V RODINNOM DOME SO ZÁHRADOU, JESENSKÉHO ULICA

Reality Prešov

Garsónka | Jesenského | 200 m²

Ponúkam Vám na prenájom samostatnú izbu v 4 izbovom rodinnom dome, v širšom centre mesta, ulica

Publikované: 24.08.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prešov

360 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

2-IZB. BYT – BA, BUDOVATEĽSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný zariadený 2-izbový byt v pokojnom prostredí v obľúbenej časti Nivy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Neibrs | (4) izbový byt v štandarde s parkovacím miestom v projekte LIGET – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 112.09 m²

Na predaj výnimočný (4) - izbový byt v projekte LIGET, jednom z najžiadanejších rezidenčných pr

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

637,000 € 5683 €/m²

Neibrs | predaj (4) izbový veľkometrážny byt v obci Hodruša - Hámre okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Na predaj veľkometrážny 4 - izbový byt v Hodruši Hámroch okres Žarnovica. BYT: + Úžitková plo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Hodruša-Hámre

119,500 € 1457 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Neibrs | 4 -izbový byt v dome s terasou a 2 parkovacími miestami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Kondrótova | 105.16 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický a štýlový 4-izbový byt v rodinnom dome, k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

274,990 € 2615 €/m²

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Kondrótova | 92.03 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

274,990 € 2988 €/m²

Neibrs | 1-izbový byt na predaj v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 4762 €/m²

Neibrs | 3 izbový svetlý byt s balkónom (8m2) a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 74.96 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Viladomy, Žltá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

324,900 € 4334 €/m²

Predaj, 3 izbový byt - klimatizácia, balkón, Galanta-Nová Doba

Reality Galanta

3 izbový byt | Nová Doba | 73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Galante na ulici Nová Doba (skvelá lokalita), v zateplenom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,900 € 1916 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s veľkou záhradou na PREDAJ centrum

Reality Levice

Rodinný dom | Ul. J. Jesenského | 180 m²

Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ 3 izbový rodinný dom s peknou záhradou v najvyhľadá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Levice

184,000 € 1022 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Rodinné domy na predaj (23020)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Upresniť hľadanie