Priestranný 2 izbový byt na PREDAJ

Reality Tlmače

2 izbový byt | Dlhá | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný, priestranný a slnečný 2 izbový byt s balkónom o rozlohe

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Tlmače

Info v RK

Pekný dom blízko mesta Levice

Reality Levice

Rodinný dom | Ludanská cesta | 105 m²

Pre klientov s vyriešeným financovaním -hľadáme 3 - 4 izbový rodinný dom v okrese Levice. Prefe

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Levice

1 € 0 €/m²

Hľadáme byt na kúpu

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1-2 izbový byt meste v Levice Pre konkrétnych klientov hľadáme 1-izbový, alebo 2-izbový

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na kúpa Levice

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE na PREDAJ priestranný rodinný dom

Reality Tlmače

Rodinný dom | 190 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj podpivničený, tehlový rodinný dom v dvojdome s veľkorysým poz

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tlmače

Info v RK

EXKLUZÍVNE krásny 3 izbový byt na PREDAJ so zariadením

Reality Tlmače

3 izbový byt | Dlhá | 60.27 m²

AK HĽADÁTE KRÁSNY BYT PRE SEBA, ALEBO INVESTIČNÝ BYT NA DLHODOBÝ PRENÁJOM, TÁTO PONUKA JE URČEN

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Tlmače

99,000 € 1643 €/m²

EXKLUZÍVNE pekný rodinný dom na PREDAJ

Reality Santovka

Rodinný dom | Levická | 105 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pekný rodinný dom. Jedná sa o 3 izbový rodinný dom s obytnou

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Santovka

125,000 € 1190 €/m²

Na PREDAJ zariadený 2 izbový byt s klimatizáciou

Reality Levice

2 izbový byt | Poľná ul. | 50.2 m²

Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ moderne zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 2291 €/m²

PEKNÝ 3 izbový byt na PREDAJ v centre mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ zrekonštruovaný, veľmi atraktívny, m

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

Info v RK

3 izbový byt na PREDAJ blízko centra

Reality Levice

3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²

Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ pekný a dobre situovaný 3 izbový byt s loggiou o ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

LUXUSNÝ 3,5 IZB. BYT PO NÁDHERNEJ REKONŠTRUKCII, BA NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Rastislavova | 80 m²

Ponúkame na predaj, nový, neobývaný 3,5 izb. byt na ul. Rastislavova, BA Ružinov. Nachádza sa n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5613 €/m²

Nádherná záhrada na predaj – Bratislava III, Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Stupavská | 1,163 m²

Ponúkame na predaj veľmi peknú záhradu, zapísanú v katastrálnom území Bratislava - Rača. Nachád

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

98,000 € 84 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - MOST PRI BRATISLAVE - 778M2

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Športová | 778 m²

Ponúkame na predaj stavebný rovinatý pozemok o výmere 778m2 v pokojnej časti obce rodinných dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

260 €/m2 260 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NOVOSTAVBA SOFORA - SLNEČNÝ 2i BYT S LOGGIOU - PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvačalova | 60 m²

Vo vyhľadávanej časti Bratislavy na hranici Starého mesta a Ružinova - Nivy v jedinečnom projek

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,800 € 5813 €/m²

Novinka
Novinka

Pekný 3izbový byt s balkónom a parkovaním Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 70.21 m²

Ponúkame na prenájom krásny zariadený 3izbový byt v Ružinove na Tomášikovej ulici. Byt sa nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Byt v centre mesta v Top lokalite.

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Radničné námestie | 82 m²

🏡 Na predaj priestranný 4-izbový byt v centre mesta – 82 m² ✨ Ponúkame na predaj svetlý a veľm

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1646 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 1,5 izbový byt v obľúbenom projekte Bory Nový Dvor

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderne riešený 1,5-izbový byt v obľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

205,000 € 4989 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba apartmánov v Santa Pola, Alicante

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Moderné novostavby apartmánov v Santa Pole sa nachádzajú len 500 metrov od pláže a prístavu. V

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

281,190 € 3308 €/m²

Apartmánový dom pri mori a meste Omiš

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj priestranný apartmánový dom s rozlohou 160 m², rozdelený na štyri podlažia,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj

360,000 € 2250 €/m²

Prenájom 1 izbový byt, Medzilaborecká ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 38 m²

Ponúkame na prenájom prakticky zariadený 1 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Brat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom NOVOSTAVBA 2,5 izbový byt, Tomášikova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Štýlový 2,5 izbový byt s balkónom, klimatizáciou a šatníkom – Tomášikova, Ružinov Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt so státím, Koprivnická ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Novostavba - Koprivnica, parkovacie státie v suteréne domu, balkón. POPIS BYTU: Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním, Opletalova ulica, Bratislava IV. DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 66 m²

Novostavba, parkovacie státie, lodžia, klimatizácia, kobka. POPIS BYTU: Ponúkame priestranný 2

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom, Nejedlého ulica, BA IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 72 m²

Veľký, priestranný 2 izbový byt, balkón, šatník. PONUKA BYTU: Novostavba. Ponúkame na prenájom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový byt, ulica Pri Šajbách Bratislava III. Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 52 m²

Štýlový 2 izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou v tichom zelenom prostredí Rače Ponúkame exkluz