3 izbový byt | Nezadaná | 20 m²
Ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi, akýkoľvek stav (pôvodný, čiastočná rekonštrukcia
Cena dohodou
Reštauračné priestory | A. Hlinku | 55 m²
Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor v centre Prievidze, na frekventovanej ulici A
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ulica Ľ. Ondrejova | 70 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 4. poschodí zo
590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sládkovičová | 75 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v obci Nitrianske Pravno, nachádzajúci sa na obľú
520 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Garáž | Nezadaná | 0 m²
Ponúknite garáž na predaj, ponúkam rýche a seriózne jednanie. Lokalita: Kanianka.
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Horská | 635 m²
Kompletne pripravený na výstavbu | Všetky siete na pozemku | Cena: 139 000 € Tiché miesto s do
139,000 € 219 €/m²
2 izbový byt | Malookružná | 63 m²
Ponúkame na prenájom slnečný a tichý byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa prenajíma plne z
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garáž | Garážová | 18 m²
Ponúkam na dlhodobý prenájom garáž na Garážovej ulici v Prievidzi. Garáž je vhodná na parkovani
75 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 20 m²
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežná | 45 m²
Hľadáte priestranné a komfortné kancelárske priestory v Prievidzi? Spoločnosť SEDLICKY. ponúka
330 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Majerská | 72 m²
VOĽNÝ IHNEĎ Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v pokojnej časti Prievidze –
610 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 59.4 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom na adrese 29. augusta v Handlovej. 2 izbový
54,000 € 909 €/m²
Garáž | 0 m²
Ponúknite garáž na predaj, ponúkam rýche a seriózne jednanie. Lokality: všetky sídliská v meste
Cena dohodou
Skladový objekt | Priemyselná | 523 m²
Prenájom priestorov v priemyselnej oblasti Prievidze vám ponúka príležitosť na rozvoj vášho biz
3 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²
Hľadáte moderné bývanie v pokojnej lokalite s možnosťou zariadiť si ho presne podľa vlastných p
129,000 € 1843 €/m²
Garáž | Lúčna | 15 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie státie v hromadnej garáži pod bytovým domom Lúčky, blok B v Pri
80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nadjazdová | 26 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 26 m², nachádzajúce sa na Ul. Nadjazdov
234 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 20 m²
Na prenájom kancelárske priestory rôznych veľkostí v priemyselnej časti mesta Prievidza s výbor
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Veľkonecpalská | 125 m²
Ponúkame Vám na prenájom atraktívne nebytové priestory o výmere 125 m² v mestskej časti Necpaly
625 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežná | 42 m²
350 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vígľašská | 42 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADU
199,500 € 4750 €/m²
2 izbový byt | Dunajská | 59 m²
ahoj Carla Real Solutions dáva na predaj priamo od developera novostavbu kde máme pre Teba k di
123,000 € 2085 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²
Carla Real Solutions vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pok
217,000 € 3444 €/m²
1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²
Carla Real Solutions vám ponúka príjemný 1 izbový byt na rohu Kaštielskej a Mierovej ulice v by
180,000 € 5205 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.