Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²
Na predaj 4izbový rodinný dom v obci Dvorníky len 10km od Hlohovca. S veľkým pozemkom o výmere
142,000 € 507 €/m²
Rodinný dom | 138 m²
Na predaj starší rodinný dom v centre mesta Vráble v tichej uličke s rozsiahlym pozemkom o výme
113,000 € 819 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Ponúkame vám na predaj rodinný dom využívaný ako chalupa. Rodinný dom je vo vidieckom štýle vho
Info v RK
Rodinný dom | 120 m²
Hľadáte vhodné víkendové miesto na oddych s rodinou? Ponúkame Vám udržiavanú chalupu v obci Čer
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 820 m²
Na predaj rovinatý pozemok v tichej lokalite v obci Hrušovany. Pozemok je určený pre výstavbu r
45,000 € 55 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 979 m²
Na predaj stavebný pozemok v obci Hruboňovo 17km od Nitry, 21km od Topoľčian. Pozemok sa predáv
69,000 € 70 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 65m2 na Kuzmányho ulici v T
Cena dohodou
3 izbový byt | 58.99 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt o rozlohe 58,99m2 na Palkovičovej ulici sídlisko Mexiko v Topoľ
127,000 € 2153 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Hľadáte vhodné víkendové miesto na oddych s rodinou? Ponúkame Vám chalupu/rodinný domček s rozľ
69,000 € 657 €/m²
Rodinný dom | 97.51 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Alekšince 13km od Nitry a 12km od mesta Hloh
155,000 € 1590 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Na predaj 2 generačný rodinný dom s pozemkom o rozlohe 1207m2 v tichej uličke v obci Ludanice l
173,000 € 577 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 69.61 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v centre mesta o rozlohe 69,61m2 čistej úžitkovej p
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 1,134 m²
Dostupné reality ponúkajú na predaj 2 stavebné pozemky pre výstavbu rodinných domov v obci Horn
35,500 € 31 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Na predaj rodinný dom v tichej uličke v obci Sasinkovo len 10km od Hlohovca 24km od Nitry. Do
69,000 € 767 €/m²
Rodinný dom | 97.51 m²
155,000 € 1590 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj 2 rodinné domy v obci Alekšince 13km od Nitry a 12km od mesta Hlohovec. Poz
101,400 € 676 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,064 m²
Dostupné Reality ponúkajú na predaj stavebný pozemok pre výstavbu nového rodinného domu o rozlo
67,000 € 63 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šustekova | 420.53 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj kancelárske priestory v polyfunkčnom 16.
869,990 € 2069 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²
Ponúkame na predaj veľký 3 izbový rodinný dom v centre obce Nesluša. Dom prešiel rozsiahlou a k
217,000 € 1887 €/m²
3 izbový byt | 9. Mája | 77.5 m²
Ponúkame na predaj väčší zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa v dobrej a vyhľadávanej
Info v RK
1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²
Ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi, akýkoľvek stav (pôvodný, čiastočná rekonštrukcia
Cena dohodou
Rodinný dom | Jalovská | 70 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ráztočno s prístupom z
110,000 € 1571 €/m²
2 izbový byt | A. Stodolu | 45 m²
Ponúkame vám na prenájom štýlový 2-izbový byt v novostavbe RIVERSIDE, v ktorom sa ešte nikdy ne
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horská | 616 m²
Kompletné siete | Les | Zastavaná lokalita | Pripravený na výstavbu Ponúkame na predaj exkluzí
115,000 € 187 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.