Rodinný dom | Horná ružová | 200 m²
Realitná kancelária Domov snov ponúka exkluzívne na predaj krásny a vysoko kvalitný dvojpodlažn
Info v RK
Rodinný dom | Vŕšek | 96 m²
Realitná kancelária Domov snov Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v Lábe. Dom
Info v RK
Lúka, pasienok | Nezadaná | 938 m²
Realitná kancelária Domov snov Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v extraviláne obce Jablo
9 €/m2 9 €/m2
2 izbový byt | Trenčianska | 0 m²
Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 2-izbový byt v lokalite NIVY. V prípade, že uvažu
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Jána Rašu | 827 m²
Vymeňte prázdnu parcelu za stavebný pozemok s vlastným vinohradom a urasteným ovocným sadom, k
128,800 € 156 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Modranská | 1,233 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Budmericiach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * veľkosť poz
120,000 € 97 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 773 m²
Ponúkame na predaj pozemok so starým domom na Starej ulici o celkovej veľkosti 773m2. Pozemok j
42,900 € 55 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 807 m²
Realitná kancelária Domov snov Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Jablonovom v okrese Ma
50 €/m2 50 €/m2
Ovocný sad | Česká republika | Jarohněvice |
Ponúkame vám na predaj ovocný sad v Kroměřížskom okrese, v dedine Jarohněvice s vodnou plochou
Info v RK
Rodinný dom | Pri kríži | 304 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá bezpečné,
519,000 € 1707 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Petržalská | 634 m²
Pozemok sa nachádza na slepej ešte nevybudovanej Hyacintovej ulici projekt Konopiská 2, MHD zas
300 €/m2 300 €/m2
Rodinný dom | Azalková | 130.35 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 8-ročnú novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu v obľ
Info v RK
Rodinný dom | Balkánska | 165 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestor, ktorý sa momentálne využíva ako súkromná škô
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Hlavná | 105 m²
Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v Častej na Hlavnej uli
133,000 € 1267 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 57.5 m²
Realitná kancelária Domov Snov vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbo
237,000 € 4122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 707 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Starej ulici v obci Kajal o celkovej veľkosti 707m2. Poz
34,900 € 49 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Ponúkame na predaj posledné 3 voľné luxusné apartmány v športovo-rekreačnom rezorte na nádherno
365,000 € 3361 €/m²
Garsónka | 24 m²
Ponúkame na prenájom útulnú, kompletne zariadenú garsónku v obci Štefanová (okres Pezinok). Byt
400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Apartmán | Chorvátsko
Svoje dovolenkové chvíle už môžete prežívať vo vlastnom apartmáne pri mori na ostrove Hvar v
365,000 € 3925 €/m²
Orná pôda | Záhradkárska | 960 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok klasifikovaný ako orná pôda o výmere 960m2. Pozemok sa n
10 €/m2 10 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 464 m²
Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod
64,500 € 139 €/m²
Orná pôda | Hlboká | 2,230 m²
Realitná kancelária Domov snov Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok - ornú pôdu v katastri
10 €/m2 10 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.