Hľadáme jednoizbový byt na predaj v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta na predaj jednoizbový byt v meste Prievidza. Klient má záujem o

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1842 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi. Môže byť aj pôvodný stav. Vy

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt, stav nerozhoduje. Platba - vlastné zdroje.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

58,000 € 58000 €/m²

SEDLICKY. - ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi, akýkoľvek stav (pôvodný, čiastočná rekonštrukcia

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 23.10.2024
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi. Podmienkou loggia. Ak plánuj

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

60,000 € 60000 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)