Záhradka v záhradkárskej oblasti Podskala - Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | Podskala | 295 m²

Ponúkame vám ne predaj záhradku v záhradkárskej oblasti Podskala v Spišskej Novej Vsi. Jedná sa

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

23,000 € 78 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom pri centre v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jozefa Murgaša | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-i zbový byt s balkónom s rozlohou 72,12 m2 len pár minút chôdze od centra

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,000 € 1875 €/m²

4-izbový byt, na sídlisku Tarča

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | Topoľová | 73 m²

Ponúkame vám na predaj 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na Topoľovej ulici na sídlisku Tarča v S

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

137,000 € 1877 €/m²

Rodinný dom v obci Spišský Štvrtok, okres Levoča

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Krátka | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Spišský Štvrtok okres Levoča. Nehnuteľnosť v pôvodnom st

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

189,000 € 1575 €/m²

Rezervované- izbový byt s garážou v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 61.66 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt s garážou v Michalovciach na ul. Jána Kollára, neďaleko centra

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Prenájom- garsónka s balkónom, Michalovce

Reality Michalovce

Garsónka | Volgogradská | 28 m²

Ponúkame na prenájom slnečnú garsónku v Michalovciach na ul. Volgogradskej. Byt sa prenajíma ne

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

370 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Garáž pri Židovskom cintoríne, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Garáž | Spišská Nová Ves | 20 m²

Ponúkame na predaj garáž pri Židovskom cintoríne v Spišskej Novej Vsi. Garáž o výmere 20 m2 sa

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

24,000 € 1200 €/m²

Byt 3+1 v obci Rudňany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Rudňany

3 izbový byt | Rudňany | 70 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v obci Rudňany, okres Spišská Nová Ves. Tehlová nehnuteľnosť

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rudňany

46,500 € 664 €/m²

Záhradka s chatkou v záhradkarskej osade na líške, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | Markušovská cesta | 348 m²

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v záhradkárskej osade na líške, za Markušovskými rampami

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

42,000 € 121 €/m²

Chata pod Tepličkou, Sp. Nová Ves

Reality Teplička

Chalupa, rekreačný domček | Teplička | 60 m²

Ponúkame na predaj chatu pod Tepličkou, okres Spišská Nová Ves. Chata postavená v roku 1976 poz

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Teplička

70,000 € 1167 €/m²

Podnikateľský objekt bitúnok, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Skladový objekt | Spišské Vlachy | 5,300 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v Spišských Vlachoch. Jedná sa o areál poľnohospodársky

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Rodinný dom v obci Rudňany

Reality Rudňany

Rodinný dom | Rudňany | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rudňany okres Spišská Nová Ves. Rodinný dom postavený v r

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rudňany

68,000 € 756 €/m²

Útulný 3- izbový byt, 74 m2, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 74 m²

Ponúkame na predaj 3.izbový byt s výmerou 74 m2 pár minút chôdze od centra mesta. Nehnuteľnosť

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Pozemok s domom v obci Jablonov, okres Levoča

Reality Jablonov

Záhrada | Jablonov | 1,276 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Jablonov, okres Levoča. Cel

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonov

85,000 € 67 €/m²

Byt 3+1, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Sadová | 78 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Tehlová nehnuteľnosť v dvojposchodovom

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

105,000 € 1346 €/m²

1-izbový byt na sídlisku Tarča – Agátová ulica

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Agátová | 37.08 m²

Ponúkame vám na predaj 1-izbový byt na vyvýšenom prízemí, nachádzajúci sa na Agátovej ulici na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

84,000 € 2265 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s mobilným domom v rekr. lokalite Olšo, Markušovce

Reality Markušovce

Záhrada | Matejovská cesta | 920 m²

Ponúkame na predaj záhradku v rekreačnej oblasti Olšo v Markušovciach s pozemkom o výmere 920 m

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Markušovce

58,000 € 63 €/m²

Prenájom 2- izbový byt, 44 m2, Strážske

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 44 m²

VB REALITY Ponúkame na prenájom vkusne zrekonštruovaný 2 izbový byt s 2. balkónmi v Strážsko

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Strážske

500 €/mesiac 1420 €/mesiac/m²

Byt 3+1 tehlový byt s balkónom Smižany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Smižany

3 izbový byt | Smižany | 78 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v obci Smižany, okr. Sp. Nová Ves. Nehnuteľn

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Smižany

114,000 € 1462 €/m²

Rodinný dom v obci Rudňany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Rudňany

Rodinný dom | Rudňany | 140 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rudňany, okres Spišská Nová Ves. Tehlová nehnuteľnosť poz

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rudňany

135,000 € 964 €/m²

Rodinný dom v obci Domaňovce, okr. Levoča

Reality Domaňovce

Rodinný dom | Domaňovce | 219 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Domaňovce, okres Levoča. Trojpodlažná nehnuteľnosť postav

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Domaňovce

169,000 € 772 €/m²

Byt 2+1 s loggiou, sídl. Za Hornádom, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Za Hornádom | 56 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Za Hornádom v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Bytový dom 3+1 v obci Markušovce, okr. Sp.Nová Ves

Reality Markušovce

3 izbový byt | Markušovce | 175 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový obytný dom v radovej výstavbe v obci Markušovce, okr. Spišská Nová

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Markušovce

97,000 € 554 €/m²

Rodinný dom v obci Smižany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Smižany

Rodinný dom | Smižany | 150 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Smižany. Tehlovo-kvádrová nehnuteľnosť

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Smižany

220,000 € 1467 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Rodinné domy na predaj (23018)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie