Byt 3+1 s balkónom v meste Spišské Vlachy, okres Sp. Nová Ves

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | Spišské Vlachy | 80 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt s balkónom v meste Spišské Vlachy, okres Spišská Nová Ves. Te

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

99,000 € 1238 €/m²

Výnimočný 3-izbový s loggiou na sídlisku Tarča

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Javorová | 86.83 m²

Ponúkame vám na predaj moderný a veľmi kvalitne vybavený 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

235,000 € 2706 €/m²

Rodinný dom v obci Harichovce, okres Spišská Nová Ves

Reality Harichovce

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Harichovce, okres Spišská Nová Ves. Do

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Harichovce

90,000 € 450 €/m²

Rodinný dom v obci Helcmanovce

Reality Helcmanovce

Rodinný dom | Helcmanovce | 190 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Helcmanovce. Jedná sa o dvojgeneračnú "kocku" s výmerou 1

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Helcmanovce

90,000 € 526 €/m²

Smolnícka píla

Reality Smolnícka Huta

Iný stavebný pozemok | Smolnícka píla | 39,383 m²

Ponúkame na predaj areál v peknom lesnom prostredí, so stavebnými pozemkami v intraviláne obce,

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Smolnícka Huta

1 € 0 €/m²

Rodinný dom 18 km od Michaloviec

Reality Drahňov

Rodinný dom | Drahňov | 2,417 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom 18 km od Michaloviec v obci Drahňov. Celková výmera 2417 m2. Z

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Drahňov

55,000 € 22 €/m²

Rodinný dom v obci Hrabušice, okr. Sp.Nová Ves

Reality Hrabušice

Rodinný dom | Nová | 474 m²

Ponúkame na predaj trojposchodový rodinný dom v obci Hrabušice, okres Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hrabušice

375,000 € 791 €/m²

Byt 3+1 sídl. Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | P. Jilemnického | 68 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt na sídlisku Mier v Spišskej Novej Vsi. Panelová nehnuteľnosť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

115,000 € 1691 €/m²

Rodinný dom v meste Spišské Podhradie, okr. Levoča

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Spišské Podhradie | 190 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Spišské Podhradie, okres Levoča. Tehlová nehnuteľnosť s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

210,000 € 1105 €/m²

Rodinný dom v Spišskom Podhradí, okr. Levoča

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Komenského | 189 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Spišské Podhradie, okres

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

188,000 € 995 €/m²

Slnečná Záhradka v záhradkárskej osade Malé pole

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | Malé pole | 278 m²

Ponúkame vám ne predaj záhradku v záhradkárskej osade malé pole v Spišskej Novej Vsi. Jedná sa

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

24,000 € 86 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov

Reality Spišská Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | 277 m²

Ponúkame na prenájom priestory v okrajovej časti mesta Sp. Nová Ves, v blízkosti sídl. Západ 1.

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok časť Zahájnica, obec Nálepkovo

Reality Nálepkovo

Rekreačný pozemok | 6,175 m²

Ponúkame na predaj pozemok v časti Zahájnica v obci Nálepkovo. Pozemok je mierne svahovitý, nac

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

49,900 € 8 €/m²

Rodinný domček s ďalšou samostatnou bytovou jednotkou

Reality Uloža

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný domček vhodný na trvalé bývanie alebo chalupu v krásnom pros

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Uloža

129,000 € 1290 €/m²

Stolárska dielňa na prenájom, Tepličská cesta, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Skladový objekt | Tepličská cesta | 206 m²

Ponúkame na prenájom stolársku dielňu nachádzajúcu sa na Tepličskej ceste vľavo za Madaras park

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rodinný dom v obci Hnilec

Reality Hnilec

Chalupa, rekreačný domček | 320 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, vhodný na penzión alebo viacgeneračný dom. Tehlový dvojpodlažný

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hnilec

Cena dohodou

Rodinný dom Spišské Vlachy, okres Spišská Nová Ves

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | 88 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom v radovej zástavbe (ale je samostaný),

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

74,000 € 841 €/m²

Pozemok na Zahájnici, Nálepkovo

Reality Nálepkovo

Rekreačný pozemok | 10,880 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Nálepkove, v časti Záhajnica, okres Gelnica. Veľkosť pozemku, kto

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

11 €/m2 11 €/m2

Záhrada na sídl. Mier, Sp. Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradku na sídl. Mier v záhradkárskej časti SPLAV pri fľúdri, Sp. Nová Ves.

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

28,500 € 101 €/m²

Kamenná chata s vínnou pivnicou v srdci kameňolomu

Reality Malý Kamenec

Chalupa, rekreačný domček | 153 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú kamennú chatu s vínnou pivnicou v srdci kameňolomu pri obci Malý K

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malý Kamenec

Cena dohodou

Rodinný dom alebo chalupa 3177 m2, 15 km od Michaloviec

Reality Pusté Čemerné

Rodinný dom | 125 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný ako víkendový domček len 4 km od Strážskeho v obci Pusté

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pusté Čemerné

49,000 € 392 €/m²

Rodinný dom v Krompachoch

Reality Krompachy

Rodinný dom | SNP | 100 m²

Pripravujeme na predaj dom v Krompachoch, ul.SNP. Rodinný dom je v pôvodnom stave a potrebuje k

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Krompachy

55,000 € 550 €/m²

Prerobený 4-izbový byt s loggiou – Smižany, Nálepkova ulica

Reality Smižany

4 izbový byt | Nálepkova | 80 m²

Ponúkame vám na predaj sympatický, zrekonštruovaný 4-izbový byt s loggiou v obci Smižany na Nál

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Smižany

149,000 € 1863 €/m²

Byt 2+1 v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Duklianska | 70 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v radovom dome v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Byt o

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

94,000 € 1343 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Rodinné domy na predaj (23017)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie