Na predaj domček v pôvodnom stave za 22 500 eur

Reality Karancsalja

Rodinný dom | Maďarsko | Karancsalja

Na predaj rodinný dom v Karancsalja za 22 500 €, na pozemku 593 m2. Potrebná rekonštrukcia. V d

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Karancsalja

22,500 € 500 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rekreačných objektov - Peklina

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 2,682 m²

Na predaj pozemok v Obci Dolný Hričov – katastrálne územie Peklina. Pozemok o výmere 2682m2 so

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

139,900 € 52 €/m²

Na predaj rodinný dom v Egyházasgerge

Reality Egyházasgerge

Rodinný dom | Maďarsko | Egyházasgerge

Na predaj rodinný dom za 33 600 eur s pozemkom 1 609 m2. Po vstupe do domu je chodba, kuchyňa,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Egyházasgerge

33,600 € 373 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu v srdci hôr - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

93,900 € 134 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom v Obci Mojš

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | 599 m²

Na predaj pozemok v obci Mojš pri Žiline Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Mojš, ktorý

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

137,000 € 229 €/m²

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 809 m²

Na predaj slnečný pozemok s rozlohou 809 m2 + podiel na prístupových cestách vo vyhľadávanej lo

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

63,000 € 78 €/m²

NA PREDAJ, 2x parkovacie miesto pri novostavbách Maršová - Rašov

Reality Maršová-Rašov

Pozemok pre rodinné domy | 12 m²

Na predaj dve parkovacie miesta v Obci Maršová - Rašov. Parkovacie státie je ihneď k dispozícií

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Maršová-Rašov

Cena dohodou

NA PREDAJ, 4-izbová novostavba rodinného domu Raková - Korcháň

Reality Raková

Rodinný dom | 84 m²

Ponúkame na predaj murovaný 4-izbový bungalov v tichej časti obce Čadca s južnou orientáciou po

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Raková

229,000 € 2726 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok vhodný pre výstavbu v centre Obce Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 3,313 m²

Na predaj pozemok v obci Stará Turá Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 3 313 m² v

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

135,000 € 41 €/m²

Na predaj vínny dom s vinicami a vínnymi pivnicami, 13974 m2 za 87 000 eur

Reality Košice

Rodinný dom | Česká republika | Košice

Na predaj vinice s vínnym domčekom, vínnymi pivnicami, v obci Tállya, 13 974 m2. Takmer celé sa

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice

87,000 € 669 €/m²

NA PREDAJ, Rodinný dom – vhodný na rekonštrukciu

Reality Horňany

Rodinný dom | 151 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Horňany, len približne 20 minút jazdy od

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Horňany

70,900 € 470 €/m²

Na predaj rodinný dom s gangom

Reality Tisovec

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj rodinný dom v obci Tisovec - časť Rimavská Píla, s gangom, s pozemkom 1006 m2. V dome

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Tisovec

36,900 € 461 €/m²

Na predaj dom v Egyházasgerge za 49 000 eur

Reality Egyházasgerge

Rodinný dom | Maďarsko | Egyházasgerge

Na predaj rodinný dom vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez nutnosti rekonštrukcie. Dom má pekn

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Egyházasgerge

49,000 € 408 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu 1290m2 - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 1,290 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

193,500 € 150 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre IBV 7104m2 - Bytča

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 7,104 m²

Na predaj pozemok vhodný pre IBV v meste Bytča. Z pozemku sú krásne výhľady na mesto. Celková v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

Cena dohodou

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 738 m²

Na predaj slnečný pozemok s krásnymi výhľadmi vo vyhľadávanej mestskej časti Žilina – Budatín.

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Na predaj rodinný dom v Hamuliakove s pozemkom

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v centre obce Hamuliakovo. Úžitková plocha domu je 300m2, pozemok

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

389,000 € 1333 €/m²

NA PREDAJ dvojposchodový rodinný dom s výhľadom na termálne kúpalisko DOLNÁ STREHOVÁ

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | 188 m²

Na predaj dvojposchodový rodinný dom s jazierkom a s vírivkou blízko termálneho kúpaliska Dolná

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

289,000 € 1537 €/m²

Na predaj dvojposchodový rodinný dom za 55 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 240 m²

Na predaj v Mihálygerge, od Lučenca 20 min., dvojposchodový rodinný dom plus podkrovie na pozem

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lučenec

55,000 € 229 €/m²

Na predaj rodinný dom za 43 500 eur

Reality Litke

Rodinný dom | Maďarsko | Litke

Na predaj tehlový rodinný dom v Litke s pekným pozemkom a výhľadom na lúky za 43 500 €. V dome

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Litke

43,500 € 435 €/m²

Na predaj vínny dom s vinicami a vínnymi pivnicami 13974 m2 za 87 000 eur

Reality Tállya

Vinica, chmelnica | Maďarsko | Tállya

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Tállya

87,000 € 6 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1172 m2

Reality Egyházasgerge

Pozemok pre bytovú výstavbu | Maďarsko | Egyházasgerge

Na predaj stavebný pozemok 1 172 m2 v obci Egyházasgerge, so všetkými inžinierskymi sieťami. Po

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Egyházasgerge

13,200 € 11 €/m²

NA PREDAJ, 2-izbový byt v novostavbe - Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 56 m²

Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v novostavbe s energetickým certifikátom A0, Thurzove S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bytča

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie