Rodinný dom | Jarčeková 8 | 60 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jaklovce (okr. Gelnica), vhodný aj na rekreačné alebo vík
49,000 € 817 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 44 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestory v okrajovej časti mesta Sp. Nová Ves, v blízkosti sídl.
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Vajanského | 206 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom ktorý sa nachádza v obci Spišské Vlachy, okres Spišská Nová Ves.
145,000 € 704 €/m²
Rodinný dom | Vajanského | 70 m²
115,000 € 1643 €/m²
Rodinný dom | 117 m²
Ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Závada, okres Levoča. Dom j
143,000 € 1496 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Letná | 133.6 m²
Ponúkame vám na prenájom priestranné nebytové priestory nachádzajúce sa na poschodí historickéh
580 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Levoči, v radovej zástavbe bez záhrady v blízkosti mesta. Nehn
155,000 € 1192 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Spišských Vlachoch, okr. Sp. Nová Ves. Rodinný dom je súčasťou
105,000 € 1235 €/m²
1 izbový byt | 42 m²
Ponúkame na predaj jednoizbový byt nachádzajúci sa na sídl. Mier v Sp. Novej Vsi, Štúrovo nábre
92,000 € 2190 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zahura Recreation Center | 160 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu vhodnú na celoročné bývanie, rekreačné alebo podnikateľské v
215,000 € 1344 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 64 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu vhodnú na celoročné bývanie aj rekreačné využitie, ktorá sa
118,000 € 1844 €/m²
Rodinný dom | Arnutovce | 102 m²
Ponúkame vám na predaj rodinný dom v obci Arnutovce, situovaný na priestrannom pozemku o výmere
167,000 € 1637 €/m²
3 izbový byt | Brezová | 91 m²
Ponúkame na predaj priestranný a veľmi príjemný 3-izbový tehlový byt na sídlisku Tarča v meste
153,000 € 1681 €/m²
Rodinný dom | Jablonov | 132.6 m²
Ponúkame vám na predaj tradičný rodinný dom v obci Jablonov pri Spišskom Podhradí, situovaný na
108,000 € 814 €/m²
Záhrada | Hanulova | 364 m²
Realitná kancelária ABSOLUTE REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj ZÁHRADU s chatou v popu
185,000 € 508 €/m²
Obchodné priestory | Budatínska | 188.88 m²
Realitná kancelária ABSOLUTE REAL v zastúpení majiteľa predáva nebytový priestor o rozlohe 188.
362,649.6 € 1920 €/m²
Rekreačný pozemok | Hanulova | 364 m²
Realitná kancelária ABSOLUTE REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj POZEMOK s chatou v popu
185,000 € 508 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.6 m²
VIRTUÁLNU PREHLIADKU BYTU 360° SI MÔŽETE PORZIEŤ TU: https://my.matterport.com/show/?m=kjQbAVG
158,000 € 3798 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drobného | 37 m²
Realitná kancelária ABSOLUTE REAL ponúka na prenájom priestranné kancelárske/ skladové priestor
444 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Budatínska | 119.17 m²
Realitná kancelária ABSOLUTE REAL v zastúpení majiteľa predáva nebytový priestor o rozlohe 119.
228,806.4 € 1920 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tranovského | 59 m²
340 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ílová | 169.5 m²
Realitná kancelária ABSOLUTE REAL ponúka na prenájom 5 izbový dom o rozlohe 169.5 m2 v Devínske
1,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dubová | 340 m²
č. 11999 Exkluzívny predaj samostatne stojaceho 5-izbového dvojpodlažného rodinného domu s tera
Info v RK
Rodinný dom | Ivana Krasku | 140 m²
Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý tvorí časť dvojdo
88,000 € 629 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.