2-izb. byt, Veltlínska, Pezinok, sídlisko Muškát, balkón, 2.p./4

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 56.86 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Veltlínska, Pezinok, sídlisko Muškát s uzavretým vstupom d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

182,500 € 3210 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkorysý 5 izbový, tehlový RD s garážou, možnosť dvojgeneračného bývania, len 7 Km od Bratislavy.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Nová Pezinská | 210 m²

Predáme samostatne stojaci 5izb. RD. trojpodlažný, kompletne podpivničený v pôvodnom stave, (k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,000 € 1900 €/m²

Prenájom polyfunkčného priestoru pri hlavnej ceste s parkovaním a reklamnou plochou

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 160 m²

Ponúkame na prenájom priestory suterénu v rodinnom dome s celkovou rozlohou 160 m². Priestor je

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Svätý Jur

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenajmeme vkusne zariadený 1-izbový byt v pokojnej lokalite malebného mestečka Svätý Jur.

Reality Svätý Jur

1 izbový byt | Pri Štadióne | 38 m²

Byt sa nachádza na 4. podlaží v zateplenom, tehlovom bytovom dome. Je čerstvo vymaľovaný, vo v

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Svätý Jur

465 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

5-izb. RD Modra – Harmónia, garáž, 3x parking, bazén, terasa, veľký pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 257 m²

Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Modra

460,000 € 1790 €/m²

1 izbový byt v Žiline s potenciálom vysokého zhodnotenia

Reality Žilina

1 izbový byt | Závodská cesta 8 | 28 m²

Resido Concept Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný 1 izbový byt na ulici Závodská cesta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

114,900 € 4104 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom komerčný priestor 210 m2 (Bez provízie RK) Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 210 m²

Priestory so širokými možnosťami využitia – vhodné ako showroom, obchod, kongresová miestnosť n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3D Obhliadka 1. ČSL Brigády Vrútky 2i zariadený

Reality Vrútky

2 izbový byt | I.československej brigády | 30 m²

Ponúkame na prenájom elegantný a kompletne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa priamo v cent

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

470 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Nájom, Moderný podkrovný 2-izbový byt

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Chrenoviská | 50 m²

Realitná kancelária RESIDENCE REAL ponúka moderný, zariadený 2-izbový byt do dlhodobého prenájm

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1i byt Partizánska cesta Banská Bystrica + parkovacie miesto

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Partizánska cesta | 31 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom na Partizánskej ulici v Banske

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Exkluzívna terasa a výhľad z 2i bytu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 53 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v centre BB na ulici Trieda SNP. Byt sa nachádza na najvyššom

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 3i byt Pieninská ul. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 3 izbový zrekonštruovaný slnečný byt s príjemným výhľadom v Ban

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,000 € 2541 €/m²

predaj stavebné pozemky blízko centra BB, Jakubská cesta

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 536 m²

Exkluzívne – predaj stavebné pozemky blízko centra BB, Jakubská cesta Optimálne bývanie: pozem

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

84,990 € 159 €/m²

na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Jakubská cesta | 82 m²

Exkluzívne – investícia: ponúkame na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici, Jakubská cest

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

28,000 € 341 €/m²

Investícia - predaj apartmán Demänová rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 33 m²

Investícia - ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán nachádzajúci sa na druhom poschodí

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

145,490 € 4409 €/m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači

Reality Sliač

1 izbový byt | Gorkého | 39 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači (Gorkého ul.) s výmerou 39 m2. Nachádz

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Sliač

103,900 € 2664 €/m²

PREDANÉ Nadštandardné parkovacie miesto Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Račianska | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži projektu Urban Residence na Račianskej

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 2714 €/m²

Stavebný pozemok 442 m2 - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Ružinove s možnosťou pokračovať v prebiehajúcom konaní na stavebné

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt s terasou Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 99 m²

Pripravujeme do predaja 3-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach s terasou a parkovacím státím

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

405,000 € 4091 €/m²

Predaj parkovacieho miesta – Jégeho alej, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho alej, Brati

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 2000 €/m²

Investičný pozemok - ideálny na vybudovanie parkovacích miest - regulovaná zóna

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame skvelú investičnú príležitosť pre investorov. Vzhľadom na prebiehajúcu reguláciu parko

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

PREDANÝ Svetlý a elegantný 2-izbový byt s úžasným výhľadom a štýlom – Jégeho Alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte v tichom byte s výhľadom na downtown Bratislavy, dáte si káv

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4919 €/m²

PRENAJATÉ Prenájom parkovacieho miesta Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho Alej. Vs

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj vidiecky dom v obci Čata

Reality Čata

Rodinný dom | Kostolná | 120 m²

Dobré Reality vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj vidiecky dom v obci Čata – pokojné býv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čata

30,000 € 250 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie