2 izbový byt | Strečianska | 42 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians
690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m
285,000 € 3993 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,
115,900 € 1811 €/m²
Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic
319,000 € 1697 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v
210,000 € 1810 €/m²
Záhrada | Čunovo | 500 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č
75,000 € 150 €/m²
3 izbový byt | Furdekova | 72 m²
PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance
260,000 € 3611 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 87 m²
KABØ real estate Vám ponúka na predaj útulný rodinný dom v Ivanke pri Nitre s potenciálom dotvo
149,990 € 1724 €/m²
Komerčná zóna | Na vrátkach | 449 m²
Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 449m2 v Dúbravke. Pozemok je situovaný medzi ulicou Na vrá
95,000 € 212 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²
na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Štitáre, v tesnej blízkosti
165,000 € 1447 €/m²
2 izbový byt | Sputniková | 43 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla
550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dlhá | 45 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy
165,000 € 3667 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 644 m²
Na predaj ponúkame slnečný a rovinatý stavebný pozemok s výmerou 644 m² v novej, tichej a postu
79,000 € 123 €/m²
4 izbový byt | Muškátová | 84 m²
✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Muškát
214,800 € 2557 €/m²
3 izbový byt | Južná | 61.41 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
184,700 € 3008 €/m²
Administratívny objekt | Hlavná | 23.3 m²
Ak chcete podnikať priamo v centre - ponúkame Vám jedinečnú príležitosť! Na Hlavnej ulici - neď
275 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Trojičné námestie | 116 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom kancelársko-obchodné priestory na Trojičnom námestí v Podunaj
812 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,980 m²
Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Poľný Kesov, ktorý svojou rozlohou a polohou p
130,000 € 66 €/m²
Garsónka | Slovinsko
Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Malé Kozmálovce, ktorý je určený na rekonštrukciu a ponúk
155,900 €
Pozemok pre rodinné domy | 890 m²
Ponúkame Vám na predaj udržiavaný stavebný pozemok v obci Bory, ideálny na výstavbu rodinného d
15,200 € 17 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Kúpim 3 izbový byt Okres Košice I. Cena cca 200 000 €. Platba po dohode už do 24 hod. Pre v
200,000 € 2857 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Kúpim byt v Košiciach, balkón výhodou, platím okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky vyplatíme
150,000 € 3750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.