Rezervované Svetlý 2,5-izbový byt s balkónom, výťahom- ideálny pre rodinu aj investíciu

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Malackách. Je to funkčné bývan

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Malacky

144,000 € 2400 €/m²

1,5 izbový BYT - PO REKONŠTRUKCII * INVESTIČNÝ POTENCIÁL* -kompletne zariadený *výťah*

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 36 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izbový zariadený b

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Malacky

119,000 € 3306 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom, ktorý má dušu, priestor aj potenciál

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Hollého | 100 m²

Dom, ktorý má dušu, priestor aj potenciál SortieReal -Ponúkame na predaj dom vo Veľkých Levár

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

194,900 € 1949 €/m²

4 izbový bungalov v ŠTANDARDE - moderný dom, pokojné bývanie, nová lokalita

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 89 m²

SortieReal ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom so zastavanou plochou 116,11m² na pozemku 416

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

225,000 € 2528 €/m²

SortieReal -INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE DEVELOPEROV – Plavecký Štvrtok – schválená IBV zóna

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 10,179 m²

Pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, v územnom pláne OBCE! Tieto pozemky v Plaveckom Št

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

36 €/m2 36 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - centrum MALACIEK

Reality Malacky

Iný stavebný pozemok | Záhorácka | 1,752 m²

SortieReral Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v centre Malaciek Parcela je vhodná na výsta

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Malacky

199,000 € 114 €/m²

Predané SortieReal - Rodinný dom pri Zámockom parku, s veľkým pozemkom a srdcom domova

Reality Malacky

Rodinný dom | Duklianskych hrdinov | 80 m²

Na predaj ponúkame nielen dom ale aj priestrannú záhradu a miesto, ktoré si zamilujete. Predná

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Malacky

255,000 € 3188 €/m²

SortieReal - Priestranný dom s veľkým potenciálom – ideálny pre rodinu, podnikanie, či investora

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Boskovičova | 210 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám predstavuje priestranný, poctivo stavaný rodinný dom vo Veľk

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Veľké Leváre

198,000 € 943 €/m²

SortieReal - STAVEBNÝ pozemok s ÚPI- 773m2 -všetky IS pred pozemkom, stavebné povolenie na DVOJDOM

Reality Veľké Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Pekná | 773 m²

Realitná kancelária SotieReal ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 773 m², situovaný v ti

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

121,000 € 157 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | 250 m² úžitkovej plochy | MOŽNOSŤ dvojgeneračného bývania | KOMPLETNE ZARIADENÝ | GARÁŽ so vstupom do domu

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Realitná kancelárie SortieReal ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Lozorne s ro

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Lozorno

319,900 € 1280 €/m²

SortieReal - 4 izbový bungolav s veľkorysou výmerou * Kvalitné hliníkové okná* 3metrové stropy*

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 129.17 m²

SortieReal - Predstavujeme Vám veľkorysú 4 izbovú novostavbu, ktorá spája modernú architektúru

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Malé Leváre

275,000 € 2129 €/m²

Kostolište* 2 izbový byt* záhrada 96 m2*terasa*záhrada*parkovacie státie*pivničná kobka

Reality Kostolište

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v ti

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Kostolište

163,990 € 2733 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i) *65 m²* balkón*murovaná pivnica* výťah

Reality Malacky

2 izbový byt | D. Skuteckého | 65 m²

Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i)v Mala

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na kúpa Malacky

139,000 € 2138 €/m²

Rezervované - SortieReal - zariadený klimatizovaný 2 izbový byt s parkovacím státím *ihneď voľný*

Reality Malacky

2 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný, zariadený

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Malacky

162,000 € 2571 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Malaciek – 2 balkóny, pivnica, klimatizácia

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 65.65 m²

Sortiereal - Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou, nachádzajúci

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Malacky

164,900 € 2512 €/m²

REZERVOVANÝ Priestranný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový – Malacky Záhorácka ulica

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 65.65 m²

SortieReal - Ak hľadáte byt s výbornou dispozíciou, pokojnou lokalitou a kompletnou občianskou

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Malacky

135,000 € 2056 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V KOSTOLIŠTI – IDEÁLNY NA RODINNÝ DOM

Reality Kostolište

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 911 m²

SortieReal - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kostolište, v pokojnej lokalite „Pri po

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Kostolište

145,760 € 160 €/m²

NA PREDAJ: Výnimočný rodinný dom s autentickými stropmi z roku 1904 - Lakšárska Nová Ves

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 276 m²

PREDAJ: Rodinný dom - Lakšárska Nová Ves Cena: 199.000 EUR (možnosť dohody) | Úžitková plocha:

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

199,000 € 721 €/m²

REZERVOVANÉ KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO GRÖSSLINGOVA UL. 105 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 105 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť priestranný a elegantný 4-izbový byt v jednej

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,500 € 5329 €/m²

VEĽKÝ 4 IZ.BYT BRATISLAVA III NOVÉ MESTO VAJNORSKÁ UL. PARKING 134 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

PREDAJ: 4-izbový byt s loggiou, Vajnorská ul., Nové Mesto 134 m² | 3. poschodie | vrátane pivni

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 3694 €/m²

REKREAČNÝ DOMČEK KOŠARISKÁ OKRES MYJAVA 596 m2

Reality Myjava

Chalupa, rekreačný domček | 114 m²

Ponúkame Vám na predaj domček vhodný na rekreačnú chalupu. Dom sa nachádza priamo v zastavanej

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Myjava

49,990 € 439 €/m²

REZERVOVANÉ !!! EXKLUZÍVNA CHATA OBEC PODKYLAVA OKRES MYJAVA 1244 m2

Reality Podkylava

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: NOVOPOSTAVENÁ DREVENÁ CHATA V PODKYLAVE Predaj nehnuteľnosti v atraktívnej l

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Podkylava

117,000 € 1463 €/m²

VEĽKÝ 2IZ. BYT 77 m² | STARÉ MESTO, PANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 77 m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu, Bratislava - Staré Mesto, Panská ulica Ponúkame na predaj

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 5909 €/m²

Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov 1086 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Ivanská cesta | 160 m²

Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov Ponúkame Vám na predaj záhradný dom vo vynikajúce

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 1250 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Rodinné domy na predaj (23111)
Upresniť hľadanie