Na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením a balkónom,Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom na Muškátovej ulici na sídlisku Muškát v Pezinku.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

179,900 € 3271 €/m²

Novinka
Novinka

Obchodný priestor 400 m2, s oknami na ulicu, na 1. poschodí OD DARGOV, Košice - centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 400 m²

Na prenájom krásny, presvetlený obchodný priestor na 1. poschodí OD DARGOV, priamo v centre mes

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom: veľký 2-izb. byt so záhradkou, Vrátna ul., centrum

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, čistý a útulný 2-izbový byt na Vrátnej ulici, priamo v historic

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na Zemplínsku Šíravu - rekreačná oblasť Lúč

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Lúč | 669 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu s nádherným výhľadom n

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

59,000 € 88 €/m²

Na prenájom, garsónka, Lietavská Lúčka, Žilina

Reality Lietavská Lúčka

Garsónka | Cementárenská | 38 m²

ELISS REAL Vám ponúka na prenájom útulný, kompletne zariadený byt v tichej lokalite obce Lietav

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Lietavská Lúčka

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | Rozľahlý 4-izbový byt so záhradou, bazénom a garážou v prestížnej lokalite Bratislava – Lamač

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

Info v RK

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pod lesom 2 izb.byt 59 m2, balkón, pivnica, garáž.státie v cene, Rezidencia KOPRIVNICA, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 59 m²

Directreal Office - Novinkou na realitnom trhu je prenájom 2 izbového bytu spolu s pivnicou a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rača - Potočné, platné stav.povolenie pre RD na pozemku o veľkosti 654 m2, všetky IS a môžete začať stavať....

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 654 m²

Directreal Office - V novovybudovanej časti RAČA - POTOČNÉ Vám ponúkam na predaj stavebný poze

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

499,000 € 763 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Útulný, zariadený 2 izb byt s lódžiou, klimatizácia, širšie centrum, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Hospodárska | 52 m²

Directreal Office - Bývanie v susedstve historických hradieb mesta, všetko "na dosah" a pritom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Orná pôda o veľkosti 44 473 m2 v k.ú.STUDENÉ, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 44,473 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj rozsiahly súvislý celok ornej pôdy o výmere 4,47 hektár

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

1,111,825 € 25 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemk o veľkosti 976m2 s RD v pôvodnom stave, všetky IS, tichá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Tabakova | 120 m²

Directreal Office - Exkluzívnou ponukou na predaj je rodinný dom v pôvodnom stave na pozemku o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

299,000 € 2492 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárie 15 m2 pri Mladej garde na Račianskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²

Prenájom kancelárie v Bratislave - Novom Meste na Račianskej ul.: 2/6 poschodie, výťah Výmera

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PRENÁJOM obchodného priestoru - Poštová, BA I, pešia zóna, 196 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Poštová | 196 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v administratívnej budove na Poštovej ul. v Bratislave

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|2 IZBOVÝ BYT 55 m2 + BALKÓN SO ZARIADENÍM, PARKOVACIE MIESTO, RÉŽIA A TV - INTERNET V CENE

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Ulica Kráľa Žigmunda | 55 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na dlhodobý prenájom, zariadený 2 izbový byt s balkónom vo východ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Klimatizované kancel. priestory 167 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Prenájom klimatizovaných kancelárskych priestorov na Starej Vajnorskej neďaleko hotela COLOR 2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranná garsónka v centre Dúbravky po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Saratovskej ulici v Bratislave, mestská časť Dúbravka. Rozloha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5536 €/m²

Novinka
Novinka

AZ. Prenájom domu pre firmy v Hrnčiarovciach pri Trnave – 15 lôžok, nové vybavenie

Ponúkame na dlhodobý prenájom veľkoryso riešený, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v strate

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Hrnčiarovce nad Parnou

200 €/mesiac

Novinka
Novinka

PRENÁJOM komerčných a prevádzkových priestorov, centrum Topoľčany

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Škultétyho | 110 m²

Ponúkame na prenájom moderné a kompletne zrekonštruované priestory v centre Topoľčian – ideálne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rodinný dom na predaj - Horehronie

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | Závadka nad Hronom | 180 m²

Nachádza sa v pokojnej časti obce Závadka nad Hronom, okr. Brezno, v blízkom kontakte s voľnou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

44,000 € 244 €/m²

Slnečné stavebné pozemky v srdci Nízkych Tatier - Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 473 m²

Chcete si postaviť vysnívanú chalupu alebo rekreačný dom v lone tatranskej prírody? Ponúkame V

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

250 €/m2 250 €/m2

Pozemok na predaj so starším domom - Beňuš - Brezno

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | 1,384 m²

breznoreality.sk Realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok so starším domom v obci Beňuš

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

45,000 € 33 €/m²

2-izbový byt v pokojnej lokalite blízko centra mesta Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Kozmonautov | 52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 52 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu be

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Brezno

95,000 € 1827 €/m²

PREDANÉ - POZEMOK V CENTRE BREZNA – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Brezno | 773 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s výmerou 773 m² nachádzajúci sa priamo v centre mesta Br

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

REZERVOVANÝ!!! Udržiavaný rodinný dom/chalupa v obci Michalová

Reality Michalová

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom – chalupu v obci Michalová, vhodnú na

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Michalová

139,900 € 933 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (23096)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30374)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (736)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Upresniť hľadanie