EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

VEĽKÝ 3 IZ.BYT 134 m2 BRATISLAVA KOLIBA TUPÉHO UL. TERASA PARKING

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 134 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 2985 €/m²

Prenájom – obchodný priestor / kancelária 115 m², Štúrova ul., centrum Žiliny

Reality Žilina

Administratívny objekt | Štúrova | 115 m²

Prenájom reprezentatívneho obchodného priestoru alebo kancelárie – Štúrova ulica, Žilina Ponúk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívny apartmán s terasou a výhľadom na Vysoké Tatry 92 m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny apartmán situovaný vo výbornej lokalite s prekrásnym výhľadom

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Exkluzívny 3-izbový apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry 79 m²

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 79 m²

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Moderný 3-izbový byt v novostavbe – tichá lokalita, 20 minút od Bratislavy 87 m2

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Javorová | 87 m²

Veľký Biel | Novostavba | 87 m² | 2 parkovacie miesta Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3-izbov

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

239,990 € 2643 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: 1-izbový apartmán v Swissotel Damian Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Demänovská Dolina | 52 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: 1-izbový apartmán v Swissotel Damian Jasná S potešením Vám exkluzívne preds

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

350,000 € 6538 €/m²

VÝNIMOČNÁ RODINNÁ USADLOSŤ S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU V ZÁLESÍ

Reality Zálesie

Vidiecky dom | Lesná | 383 m²

ZEIRA s hrdosťou predstavuje exkluzívnu rodinnú usadlosť, kde sa snúbi tradícia s moderným luxu

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zálesie

1,499,999 € 3916 €/m²

CHALUPA NA PREDAJ HRACHOVIŠTE 1727 m2

Reality Hrachovište

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - RODINNÝ DOM V HRACHOVIŠTI Máme česť Vám predstaviť výnimočnú ponuku rodinné

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Hrachovište

105,000 € 2625 €/m²

Veľký 4-izbový byt 110 m² v centre Bratislavy | Staré Mesto | Banskobystrická ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 110 m²

Exkluzívny 4-izbový byt v srdci Starého Mesta – Banskobystrická ulica Ponúkame Vám na predaj pr

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

575,000 € 5227 €/m²

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO UL. PALISÁDY 100 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Staré Mesto Pre

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

606,000 € 6060 €/m²

NA PREDAJ 1 IZ. APARTMÁN BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA PRÍSTAVNÁ 1 LODŽIA 49m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 49 m²

Hľadáte luxusné bývanie s moderným dizajnom a vynikajúcou polohou? Ponúkame na predaj exkluzívn

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 5408 €/m²

PANORAMA REZORT – LUXUSNÉ BÝVANIE S NAJKRAJŠOU ADRESOU SLOVENSKA

Reality Vysoké Tatry

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 221 m²

PANORAMA REZORT – Luxusné rezidenčné vily a apartmány vo Vysokých Tatrách Exkluzívne bývanie ta

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Exkluzívna novostavba 5-izbového bytu v dvojdome | Nová Dedinka | 184 m²

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 184 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA 5-izbový byt v dvojdome · Nová Dedinka Novostavba · Energetický certifikát A0

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

369,990 € 2011 €/m²

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto |

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 65 m²

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto | LOKALITA: Svätovavrineck

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Starý Smokovec / Luxusné apartmány v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmány situované vo vynikajúcej lokalite v Starom Smokovci. Ide o jed

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Exkluzívna ponuka: Novostavba 4-izbového bytu v dvojdome v Novej Dedinke

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Družstevná | 124 m²

Exkluzívna ponuka: Novostavba 4-izbového bytu v dvojdome v Novej Dedinke Základné informácie:

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na predaj Nová Dedinka

299,000 € 2411 €/m²

PANORAMA REZORT – Luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách - Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 107 m²

PANORAMA REZORT – Luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách Tatranská Lomnica | Exkluzívny uzavretý

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 102 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m² Cena: 434.000 EUR Lokalita: Drotárska ce

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,000 € 4255 €/m²

Exkluzívny obchodný priestor na prenájom v centre Žiliny | Štúrova ulica | 115 m²

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Štúrova | 115 m²

Prenájom obchodného priestoru – Štúrova ulica, Žilina Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny obcho

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 115 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m² Cena: 550 000 € + garážové státie 30 000 € L

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4783 €/m²

NA PREDAJ CHALUPA KOŠARISKÁ 596 m2

Reality Košariská

Chalupa, rekreačný domček | Košariská | 114 m²

PREDAJ DOMU VHODNÉHO NA REKREAČNÚ CHALUPU Lokalita: Košariská, okres Myjava Popis nehnuteľnosti

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Košariská

49,990 € 439 €/m²

Stavebný pozemok pre RD vo Virte

Reality Virt

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 780 m²

Ponúkame Vám na predaj voľné pozemky kvalifikované ako stavebný pozemok. Obec Virt sa za posle

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Virt

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Sklad / garáž na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 70 m²

Sklad / garáž sa nachádza v priemyselnom areáli vo Vajonorch – Pri starom letisku. Priestor je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

561 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Upresniť hľadanie