Rodinný dom | 130 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Jasová, prípadne v jej okolí. Dom môže
70,000 € 538 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3i byt na začiatku sídl. nad Jazerom v Košiciach. Bli
180,000 € 2571 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt na starom sídlisku v Priev
85,000 € 1466 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v z
90,000 € 90000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Handlovej, cena podľa rekonštrukcie.
65,000 € 65000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Partizánskom, tiché prostredie, na najvyšš
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Partizánskom. Za ponuky ďakuj
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný rodinný dom v obci Horná Ves, Čereňany, Oslany
95,000 € 95000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu
58,000 € 58000 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove s balkónom Bližšie informáci
170,000 € 3091 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký pozemok v Prievizi a okolí. Platba v hotovosti, rýc
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený štvorizbový rodinný dom, nie poschodový, s pozemkom
280,000 € 2800 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Pre klientov hľadáme 1-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s
Cena dohodou
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom v Považskej Bystrici o výmere asp
125,000 € 2500 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom stave na starom sídlisku v Prie
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v Novákoch. Bližšie informácie Vám radi posky
Cena dohodou
Rodinný dom | 150 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5.izbový. Novostavba, a
400,000 € 2667 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb
255,000 € 1020 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu RD v obciach Borský Mikuláš, Lakšárs
60,000 € 75 €/m²
4 izbový byt | 92 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt v
85,000 € 924 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Brezovej pod Bradlom. Môže byť v pôvodnom stave,
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves jedno izbový by
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves troj izbový byt
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie
300,000 € 2500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.